Plus
Izmēģiniet premium kontu
0   preces
#
0,00 €
Lūdzu, pievienojiet preci iepirkumu grozā, lai veiktu pirkumu

Antifrīzs kravas automašīnām

Izvēlieties savu komerciālo transportlīdzekli
Lai atrastu Antifrīzs kravas automašīnām vai citiem komerctransporta līdzekļiem un nodrošinātu pilnīgu savietojamību, lūdzu, zemāk izvēlieties modeli.
1
2
3
Papildu informācija
Lēti pasūtīt Antifrīzs kravas auto
  • Lēti iegādāties Antifrīzs komerciālajam transportam ar preces atgriešanas tiesībām 200 dienu laikā
    Drošs pasūtījums 200 dienas
  • Kravas auto Antifrīzs vienmēr ir zemas cenas
    Labākās cenas garantija
Antifrīzs kravas automašīnām katalogs - izvēlies AUTODOC internetveikalā

Antifrīzs populārākajām kravas automašīnām

Augstas kvalitātes Antifrīzs komerciālajam transportam: TOP zīmoli

Antifrīzs kravas automašīnām: vislabāk pārdotie produkti mūsu katalogā
Šīs ir vispirktākās peces no Antifrīzs kataloga. Plašs labāko zīmolu produktu klāsts palīdzēs Jums izvēlēties Antifrīzs par izdevīgu cenu un nodrošinās labāko atbilstību Jūsu kravas automašīnai vai komerciālajam transportlīdzeklim.

Antifrīzs tiek izmantots kravas automašīnu dzesēšanas sistēmās. Tas cirkulē pa īpašiem kanāliem, kas savienoti ar radiatoru. Nepieciešamo spiedienu sistēmā uztur sūknis. Šim šķidrumam ir zems sasalšanas punkts un augsta viršanas temperatūra.

Kravas automašīnu antifrīzu veidi

Ražotāju katalogi ietver šķidrumus ar dažādu veidu piedevām. Tie tiek iedalīti saskaņā ar vispārpieņemto American General Motors Corporation izstrādāto klasifikāciju:

  • G11 (hibrīds). Papildus organiskajām, tie satur arī neorganisko piedevu pamata komplektu. Tos var izmantot kā dzesēšanas šķidrumu gan vieglajās automašīnās, gan komerctransporta līdzekļos. Tiem ir zema cena. Parasti tie ir zaļā krāsā, un to ekspluatācijas laiks ir 3 gadi vai 90’000 km nobraukums.
  • G12 (karboksilāts). Šis komerctransporta līdzekļu antifrīzs satur organiskas piedevas: karboksilātu un etilēnglikolu. Tos plaši izmanto lieltonnāžas transportlīdzekļos. Tie nodrošina maksimālu dzesēšanu. Lielākajā daļā gadījumu šādi šķidrumi ir sarkanīgi tonēti. Tie ir izturīgi pret koroziju. Šāda šķidruma ekspluatācijas laiks ir 5 gadi vai 150’000 km nobraukums.
  • G13 (lobrīds). To pamata elements ir propilēnglikols, kas, atšķirībā no etilēnglikola, pēc utilizācijas ātri sadalās. Šie šķidrumi ir videi draudzīgi un var būt dzelti vai violeti. To ekspluatācijas laiks ir paredzēts līdz 150’000 km nobraukumam vai 4 līdz 5 gadiem.

Mūsu interneta veikalā jūs varat iegādāties dzesēšanas šķidruma koncentrātu. Pirms lietošanas tas jāatšķaida ar destilētu ūdeni.

Kravas automašīnu antifrīzu izmantošanas īpatnības

Svarīgi ir izmantot tādas pašas markas un veida šķidrumu un izvairīties no dažāda veida produktu sajaukšanas. Vajadzības gadījumā var izmantot hidrometru, kas ir instruments šķidru vielu blīvuma noteikšanai.

Kad produkts ir nomainīts, ir jāatzīmē nomaiņas datums un turpmāk jāievēro ražotāja ieteikumi. Ja kravas automašīna tiek intensīvi ekspluatēta, šķidruma konsistencei ir periodiski jāpārbauda. Ja tas ir kļuvis gēlveidīgs ar nehomogēnām daļiņām uz virsmas, tad ir nepieciešama nomaiņa. Turklāt par tā īpašību zudumu liecina nogulsnes izplešanās tvertnes apakšpusē un šķidruma brūnā nokrāsa. Šādos gadījumos apkopes veikšanu nevajadzētu atlikt. Jauna dzesēšanas šķidruma iegāde būs daudz lētāka nekā dzinēja remonts pēc tā pārkaršanas.

AUTODOC: ērta iepirkšanās tiešsaistē

Vai jūs vēlaties iegādāties kravas automašīnas antifrīzu un citus tehniskos šķidrumus par izdevīgām cenām? Aplūkojiet AUTODOC interneta veikalu. Mēs bieži rīkojam akcijas, kuru laikā jūs varat iegādāties visu nepieciešamo par zemām cenām. Ja nepieciešams, jūs varat sazināties ar mūsu atbalsta dienesta speciālistiem. Viņi labprāt palīdzēs jums izvēlēties piemērotu produktu. Veiciet pasūtījumu jau šodien, un mēs to organizēsim ātru piegādi!

loader Lūdzu uzgaidiet...