Plus
Izmēģiniet premium kontu
0   preces
#
0,00 €
Lūdzu, pievienojiet preci iepirkumu grozā, lai veiktu pirkumu

Bremžu uzlikas / -komplekts kravas automašīnām

Izvēlieties savu komerciālo transportlīdzekli
Lai atrastu Bremžu uzlikas / -komplekts kravas automašīnām vai citiem komerctransporta līdzekļiem un nodrošinātu pilnīgu savietojamību, lūdzu, zemāk izvēlieties modeli.
1
2
3
Papildu informācija
Lēti pasūtīt Bremžu uzlikas / -komplekts kravas auto
  • Lēti iegādāties Bremžu uzlikas / -komplekts komerciālajam transportam ar preces atgriešanas tiesībām 200 dienu laikā
    Drošs pasūtījums 200 dienas
Bremžu uzlikas / -komplekts kravas automašīnām katalogs - izvēlies AUTODOC internetveikalā

Bremžu uzlikas / -komplekts populārākajām kravas automašīnām

Augstas kvalitātes Bremžu uzlikas / -komplekts komerciālajam transportam: TOP zīmoli

Vairāk

Bremžu uzlikas / -komplekts kravas automašīnām: vislabāk pārdotie produkti mūsu katalogā

Šīs ir vispirktākās peces no Bremžu uzlikas / -komplekts kataloga. Plašs labāko zīmolu produktu klāsts palīdzēs Jums izvēlēties Bremžu uzlikas / -komplekts par izdevīgu cenu un nodrošinās labāko atbilstību Jūsu kravas automašīnai vai komerciālajam transportlīdzeklim.

Bremžu uzlikas trumuļu bremžu klučiem ir izturīgi berzes elementi, kas nonāk tiešā saskarē ar trumuli un apstādina transportlīdzekli jebkurā situācijā. Tās ir izgatavotas no kompozītmateriāliem, un tām ir arkveida forma. Tās ir piestiprinātas pie metāla plāksnes, tā sauktās „bremžu kurpes”. To iekšējais izliekums atkārto starplikas līniju, savukārt ārējais - trumuļa formu.

Bremžu uzliku veidi kravas automašīnu trumuļu bremžu klučiem

Pēc ražošanas tehnoloģijas:

  • Aukstā presēšana. Tās ir lētas un to kalpošanas laiks ir 60 līdz 80 tūkstoši km.
  • Karstā presēšana. Tām ir ilgāks kalpošanas laiks (90 - 100 tūkstoši km) un augsta cena.

Bremžu uzlikas var tikt piestiprinātas pie plāksnēm divos veidos:

  • Ar līmi. Šāds savienojums ir mazāk uzticams, tādēļ tās galvenokārt ir atrodamas vieglajos komerctransporta līdzekļos.
  • Ar kniedēm. Šis stiprinājuma veids ir paredzēts smagām slodzēm.
Bojājumi un to cēloņi

Ekspluatācijas īpatnību dēļ, gan priekšējās, gan aizmugurējās bremžu uzlikas kravas automašīnu trumuļu bremžu klučiem uzņem ievērojamas slodzes. Ņemot vērā ātru dabīgo nodilumu, ražotāji ir paredzējuši iespēju uzstādīt to komplektu atsevišķi no metāla plāksnēm.

Viens no izplatītākajiem detaļu priekšlaicīga vai nevienmērīga nodiluma iemesliem ir nepareizs bremzēšanas mehānisma noregulējums. Ja atstatums starp klučiem un trumuli ir mazāks nekā nepieciešams, pastāv spontānas bremzēšanas iespējamība. Tas palielina detaļas pārkaršanas risku un mazina tās berzes īpašības.

Komplektējošām daļām kaitīga ir arī pastāvīga transportlīdzekļa pārslodze. Pārslodzes dēļ bremzēšanas detaļas ir pakļautas pārmērīgām mehāniskām un termiskām slodzēm, tādēļ uz to virsmas var veidoties nošķēlumi un plaisas.

Jums vajadzētu novērst eļļas un citu tehnisku šķidrumu nokļūšanu uz bremžu kluču darba virsmas. Tas izraisa slīdēšanu un samazina bremzēšanas efektivitāti.

Dažreiz berzes elements tiek norauts no metāla plāksnes. Parasti tas notiek, ja tiek uzstādītas zemas kvalitātes detaļas vai nepareizi veikta kniedēšana.

Kā noteikt bojātas bremžu uzlikas kravas automašīnu trumuļu bremžu klučiem

Bremžu trumulim ir speciāli logi (kas ir aizvērti ar aizbāžņiem), lai vizuāli kontrolētu komplektējošo daļu stāvokli. Berzes elementu biezumu mēra katru dienu, izmantojot bīdmēru. Dažreiz komplektējošās daļas tiek aprīkotas ar nodiluma devējiem. Kad to biezums samazinās līdz minimumam, devējs nosūta signālu uz mērinstrumentu paneli.

Par berzes virsmas nodilumu bieži liecina netiešās pazīmes: čīkstoša un graboša skaņa bremzēšanas laikā, transportlīdzekļa novirze no iepriekš noteiktās ceļa trajektorijas, palielināts bremzēšanas ceļš. Kad parādās šīs pazīmes, jāveic visas sistēmas diagnostika un problēmu novēršana.

AUTODOC: ērta iepirkšanās tiešsaistē

Kravas automašīnām ir nepieciešamas ļoti izturīgas bremžu uzlikas uz trumuļa bremžu klučiem. Jūs varat iegādāties to komplektu mūsu interneta veikalā. Mēs garantējam izcilu katras komplektējošās daļas kvalitāti. Jūs varat izvēlēties preci saskaņā ar jūsu automašīnas tehniskajām specifikācijām, izmantojot mūsu speciālistu palīdzību. Viņi vienmēr ir gatavi atbildēt uz jūsu jautājumiem pa e-pastu, tālruni vai tiešsaistes tērzētavā.