Plus
Izmēģiniet premium kontu
0   preces
#
0,00 €
Lūdzu, pievienojiet preci iepirkumu grozā, lai veiktu pirkumu

Disku bremžu uzlikas kravas automašīnām

Izvēlieties savu komerciālo transportlīdzekli
Lai atrastu Disku bremžu uzlikas kravas automašīnām vai citiem komerctransporta līdzekļiem un nodrošinātu pilnīgu savietojamību, lūdzu, zemāk izvēlieties modeli.
1
2
3
Papildu informācija
Lēti pasūtīt Disku bremžu uzlikas kravas auto
 • Lēti iegādāties Disku bremžu uzlikas komerciālajam transportam ar preces atgriešanas tiesībām 200 dienu laikā
  Drošs pasūtījums 200 dienas
Disku bremžu uzlikas kravas automašīnām katalogs - izvēlies AUTODOC internetveikalā

Disku bremžu uzlikas populārākajām kravas automašīnām

Augstas kvalitātes Disku bremžu uzlikas komerciālajam transportam: TOP zīmoli

Vairāk

Disku bremžu uzlikas kravas automašīnām: vislabāk pārdotie produkti mūsu katalogā

Šīs ir vispirktākās peces no Disku bremžu uzlikas kataloga. Plašs labāko zīmolu produktu klāsts palīdzēs Jums izvēlēties Disku bremžu uzlikas par izdevīgu cenu un nodrošinās labāko atbilstību Jūsu kravas automašīnai vai komerciālajam transportlīdzeklim.

Mūsdienās kravas automašīnās aizvien biežāk tiek izmantoti disku bremžu kluči. Šīm komplektējošām daļām ir stabils frikcijas koeficients gan bremzēšanas sākumā, gan beigās; tiem ir raksturīga augsta reakcijas pakāpe, tādēļ tie ir ideāli piemēroti smagu transportlīdzekļu apstādināšanai. Tiem ir plakana darba virsma, kas, nospiežot pedāli, nonāk tiešā saskarē ar disku.

Kravas automašīnu disku bremžu kluču veidi

Atkarībā no ass:

 • Priekšējie. Vidēji tie kalpo no 80 000 līdz 100 000 km nobraukumam.
 • Aizmugurējie. Tie kalpo 70 000 līdz 110 000 km nobraukumam.

Pēc izgatavošanas materiāla:

 • Pusmetāliskie. Tie satur 30 - 65% metāla. Tiem piemīt izturība un ilgizturība. Tie ir arī diezgan skaļi, taču efektīvi pat avārijas bremzēšanas laikā.
 • Zema metāla sastāva. Vidēji tie satur aptuveni 10 - 30% metāla. Tie ir lēti, taču vairāk pakļauti nodilumam un putekļu veidošanās procesam.

Pēc nodiluma devēja esamības:

 • Ar devēju. Tie norāda kritisko frikcijas slāņa nodilumu.
 • Bez devēja. Tiem nepieciešama nepārtraukta vizuālā uzraudzība.
Bojājumi un to cēloņi

Līdzīgi kā gadījumā ar vieglo automašīnu bremžu klučiem, priekšlaicīgs vai nevienmērīgs kravas automašīnu detaļu nodilums parasti ir saistīts ar suportu darbības traucējumiem, it īpaši vadīklu vai virzuļu ieķīlēšanos. Pēdējo izraisa putekļu aizsargu viengabalainības zudums, pakļaujot komplektējošās daļas mitruma un netīrumu iedarbībai.

Ja virzulis ir iestrēdzis izvirzītā stāvoklī, tad komplektējošās daļas braukšanas laikā rīvēsies pret diska virsmu. Tas var izraisīt priekšlaicīgu nodilumu, kā arī pārkaršanu un apdegšanu.

Bojājumi uz disku virsmas - nošķēlumi, plaisas un nelīdzenumi - arī ir bīstami klučiem. Tie bieži rodas kluču pārkaršanas dēļ, piemēram, pēc pārlieku intensīvas bremžu mehānisma izmantošanas vai kļūdām, braucot lejup pa kalnu.

Kā noteikt bojājumus

Lielākā daļa priekšējo un aizmugurējo bremžu kluču mūsdienu kravas automašīnās ir aprīkoti ar nodiluma devējiem. Tie palīdz kontrolēt šo komplektējošo daļu stāvokli, nosūtot signālus vadītājam par nepieciešamību tos nomainīt, kas ir vai nu speciāls skaņas signāls, vai attiecīgais signāls mērinstrumentu panelī.

Tomēr, neraugoties uz devēja klātbūtni, ieteicams ir izmērīt frikcijas slāni katrā tehniskās apkopes reizē. Iegūtajām vērtībām ir jāsakrīt ar tām, kuras ražotājs norādījis konkrētā modeļa kravas automašīnas tehniskajā dokumentācijā.

Uz komplektējošo daļu neplānotās diagnostikas nepieciešamu var norādīt:

 • deguma smaka salonā bremzēšanas laikā;
 • novirze no taisnvirziena kustības;
 • pagarināts bremzēšanas ceļš;
 • sānslīde, atlaižot bremžu pedāli.
AUTODOC: ērta iepirkšanās tiešsaistē

Lai ātri un lēti iegādātos rezerves daļas, kļūstiet par mūsu interneta veikala klientu. Pateicoties plašam preču klāstam, mēs garantējam, ka jūs varēsiet iegādāties bremžu klučus jebkuras markas un modeļa kravas automašīnai. Mūsu speciālisti nekavējoties atbildēs uz visiem jūsu jautājumiem un sagatavos detaļas piegādei. Pieejamas cenas būs patīkams bonuss mūsu kvalitatīvajam pakalpojumam.