Plus
Izmēģiniet premium kontu
0   preces
#
0,00 €
Lūdzu, pievienojiet preci iepirkumu grozā, lai veiktu pirkumu

Elastīgie elementi kravas automašīnām

Izvēlieties savu komerciālo transportlīdzekli
Lai atrastu Elastīgie elementi kravas automašīnām vai citiem komerctransporta līdzekļiem un nodrošinātu pilnīgu savietojamību, lūdzu, zemāk izvēlieties modeli.
1
2
3
Papildu informācija
Lēti pasūtīt Elastīgie elementi kravas auto
  • Lēti iegādāties Elastīgie elementi komerciālajam transportam ar preces atgriešanas tiesībām 200 dienu laikā
    Drošs pasūtījums 200 dienas
Elastīgie elementi kravas automašīnām katalogs - izvēlies AUTODOC internetveikalā

Elastīgie elementi populārākajām kravas automašīnām

Augstas kvalitātes Elastīgie elementi komerciālajam transportam: TOP zīmoli

Vairāk

Elastīgie elementi kravas automašīnām: vislabāk pārdotie produkti mūsu katalogā

Šīs ir vispirktākās peces no Elastīgie elementi kataloga. Plašs labāko zīmolu produktu klāsts palīdzēs Jums izvēlēties Elastīgie elementi par izdevīgu cenu un nodrošinās labāko atbilstību Jūsu kravas automašīnai vai komerciālajam transportlīdzeklim.

Gāzes atsperes ir regulējošas detaļas, kas tiek izmantotas kravas automašīnās, lai atvērtu un aizvērtu dzinēja pārsegu, kā arī, lai nostiprinātu to atvērtā stāvoklī. Šīs ierīces ļauj vieglāk ekspluatēt, veikt servisa apkalpošanu un remontēt kravas automašīnas, kas ir aprīkotas ar tām, kā arī aizsargā dzinēja pārsegu no iespējamās deformācijas, kas rodas triecienu rezultātā.

Kravas automašīnu gāzes atsperu veidi

Katalogos tiek piedāvātas 2 veidu komplektējošās daļas:

  • Pneimatiskās. Tās var uzstādīt ar lejup vērstu kātu, virsbūves virzienā vai augšup vērstu - dzinēja pārsega virzienā. Tās funkcionē, izmantojot gāzi zem augsta spiediena.
  • Hidropneimatiskās. To sistēmā ir eļļa, tādēļ tās tiek uzstādītas ar lejup vērstu kātu. Tas nodrošina to, ka eļļa paliek iekārtas apakšējā daļā, kas ir svarīgi to efektīvai darbībai.

Ierīces atšķiras viena no otras pēc gājiena beigu amortizāciju:

  • Dinamiskās. Dzinēja pārsegs tiek atvērts un aizvērts ļoti plūstoši, samazinoties tā ātrumam. Tas nodrošina maksimāli maigu vāka apstādināšanu, taču tas aizņem zināmu laiku.
  • Hidrauliskās. Kāta izbīdīšanas ātrums ir augstāks. Aizvēršana notiek strauji, pateicoties eļļas viskozitātei trieciena vibrācijas absorbējas.

Pēc konstrukcijas:

  • ar vienkāršu blīvējumu;
  • ar dubultu blīvējumu
  • ar eļļas kameru.

Arī ierīces var atšķirties pēc garuma, virzuļa kāta un cilindra biezuma, gājiena, spēka un citām īpašībām. Vieglo automašīnu gāzes atsperes var uzstādīt ne tikai dzinēja nodalījumā, bet arī bagāžas nodalījumā.

Bojājumi un to iemesli

Šīm auto daļām nav noteikta darbmūža ierobežojuma, taču var būt nepieciešama to nomaiņa pēc vairākiem bojājumiem. Plaši sastopami bojājumi ir korpusa deformācija, salauzti stiprinājumi, ieķīlējies virzulis, blīvējuma bojājumi. Tos var izraisīt spēka iedarbība, piemēram, ar roku paceļot vāku līdz augšējam punktam, trieciens ceļu satiksmes negadījumā, komplektējošo daļu pārkaršana, eļļošanas materiāla nepietiekamība sistēmā, ko izraisa bojāts blīvējums.

Kā noteikt bojājumus

Dzinēja pārsega atvēršanas un aizvēršanas problēmas liecina, ka gāzes atspere ir bojāta. Dažreiz vāks atveras tikai, ja tiek piemērots spēks, vai arī jūs nevarat to nostiprināt atvērtā stāvoklī utt.

Šīs komplektējošās daļas ir jānomaina pa pāriem, jo slodze tiek vienmērīgi sadalīta starp tām. Ja viena no komplektējošām daļām slikti pilda savas funkcijas, otrai būs jāuzņemas lielāka slodze. Tas var izraisīt nekorektu mehānisma darbību.

AUTODOC: ērta iepirkšanās tiešsaistē

AUTODOC interneta veikalā jūs varat iegādāties gāzes atsperes no slavenajiem ražotājiem. Visas mūsu piedāvātās preces ir samērā lētas, taču vienlaikus tām ir raksturīga augsta kvalitāte. Daudzām rezerves daļām ir pieejamas akcijas, kas palīdz ietaupīt vēl vairāk. Veiciet pasūtījumu tiešsaistē mūsu tīmekļa vietnē jau šodien, lai iegādātos uzticamas rezerves daļas par zemām cenām.