Plus
Izmēģiniet premium kontu
0   preces
#
0,00 €
Lūdzu, pievienojiet preci iepirkumu grozā, lai veiktu pirkumu

Energoakumulators kravas automašīnām

Izvēlieties savu komerciālo transportlīdzekli
Lai atrastu Energoakumulators kravas automašīnām vai citiem komerctransporta līdzekļiem un nodrošinātu pilnīgu savietojamību, lūdzu, zemāk izvēlieties modeli.
1
2
3
Papildu informācija
Lēti pasūtīt Energoakumulators kravas auto
  • Lēti iegādāties Energoakumulators komerciālajam transportam ar preces atgriešanas tiesībām 200 dienu laikā
    Drošs pasūtījums 200 dienas
Energoakumulators kravas automašīnām katalogs - izvēlies AUTODOC internetveikalā

Energoakumulators populārākajām kravas automašīnām

Augstas kvalitātes Energoakumulators komerciālajam transportam: TOP zīmoli

Vairāk

Energoakumulators kravas automašīnām: vislabāk pārdotie produkti mūsu katalogā

Šīs ir vispirktākās peces no Energoakumulators kataloga. Plašs labāko zīmolu produktu klāsts palīdzēs Jums izvēlēties Energoakumulators par izdevīgu cenu un nodrošinās labāko atbilstību Jūsu kravas automašīnai vai komerciālajam transportlīdzeklim.

Bremžu pneimokamera ir bremžu sistēmas funkcionālais elements ar pneimatisko piedziņu. Tas pārveido saspiestā gaisa enerģiju mehāniskajā enerģijā. Šādas ierīces galvenokārt tiek uzstādītas uz kravas automašīnu aizmugurējām asīm. Pneimatiska kamera šajā sistēmā darbojas kā galvenā bremze, savukārt atsperes energoakumulators darbojas kā rezerves, stāvbremze vai avārijas bremze.

Kravas automašīnu bremžu pneimokameru veidi

Neatkarīgi no zīmola komplektējošās daļas konstrukcija ietver membrānas veida bremžu kameru. Tā ietver šādus savienotājelementus:

  • Apakšējā iedobumā - gaisa piegādei.
  • Augšējā iedobumā – savienojumam ar atsperes energoakumulatoru. To var izveidot ar:
    • skrūvēm caur caurumiem korpusa atlokos;
    • pārejas atloku, kas pievienots detaļām ar apskavām.

Bojājumi un to iemesli

Regulāri veicot servisa apkalpošanu, komplektējošā daļa var netraucēti darboties ilgu laiku. Iespējamie darbības traucējumi ietver hermētiskuma zudumu membrānas kamerā, darba virsmas mehāniskos bojājumus, blīvējuma vai atsperes bojājumus. Darbības traucējumu iemesls var būt ceļu satiksmes negadījums vai svešķermeņu iekļūšana mezglā braukšanas laikā. Blīvējums var nolietoties, ja kravas automašīna tiek intensīvi ekspluatēta.

Kā noteikt bojājumus

Bremžu pneimokameras mehāniskie bojājumi tiek konstatēti apkopes laikā. Pazīmes, kas liecina par diagnostikas nepieciešamību, ietver saspiesta gaisa noplūdi, kas samazina bremzēšanas efektivitāti. Mezgla remontam un nomaiņai nepieciešams sazināties ar tehniskās apkopes staciju, jo šim darbam nepieciešama visaugstākā uzmanība un īpaši instrumenti, kas nodrošina drošu atsperes saspiešanu pirms demontāžas.

AUTODOC: ērta iepirkšanās tiešsaistē

Mūsu interneta veikalā, jūs atradīsiet plašu komplektējošo daļu izvēli kravas automašīnām, kā arī aksesuārus, instrumentus un daudzas citas transportlīdzekļu īpašniekiem nepieciešamās preces. Mums ir ērts katalogs, kurā jūs varat viegli atrast visu, kas jums nepieciešams. Mēs piedāvājam pieejamas preču cenas; mēs bieži rīkojam akcijas un piedāvājam bezmaksas piegādes iespēju. Veiciet pasūtījumu tiešsaistē jau tūlīt un iegādājieties bremžu pneimokameru un citas komplektējošās daļas jūsu kravas automašīnai par zemām cenām un bez rūpēm.