Plus
Izmēģiniet premium kontu
0   preces
#
0,00 €
Lūdzu, pievienojiet preci iepirkumu grozā, lai veiktu pirkumu

Gaisa filtrs kravas automašīnām

Izvēlieties savu komerciālo transportlīdzekli
Lai atrastu Gaisa filtrs kravas automašīnām vai citiem komerctransporta līdzekļiem un nodrošinātu pilnīgu savietojamību, lūdzu, zemāk izvēlieties modeli.
1
2
3
Papildu informācija
Lēti pasūtīt Gaisa filtrs kravas auto
  • Lēti iegādāties Gaisa filtrs komerciālajam transportam ar preces atgriešanas tiesībām 200 dienu laikā
    Drošs pasūtījums 200 dienas
Gaisa filtrs kravas automašīnām katalogs - izvēlies AUTODOC internetveikalā

Gaisa filtrs populārākajām kravas automašīnām

Augstas kvalitātes Gaisa filtrs komerciālajam transportam: TOP zīmoli

Vairāk

Gaisa filtrs kravas automašīnām: vislabāk pārdotie produkti mūsu katalogā

Šīs ir vispirktākās peces no Gaisa filtrs kataloga. Plašs labāko zīmolu produktu klāsts palīdzēs Jums izvēlēties Gaisa filtrs par izdevīgu cenu un nodrošinās labāko atbilstību Jūsu kravas automašīnai vai komerciālajam transportlīdzeklim.

Gaisa filtrs ir dzinēja ieplūdes sistēmas elements, kas pasargā kravas automašīnas dzinēju no piesārņojuma, tādējādi pagarinot tā ekspluatācijas laiku. Šī detaļa uztver svešās daļiņas, neļaujot tām nonākt dzinējā līdz ar gaisu.

Kravas automašīnu gaisa filtru veidi

Ražotāju katalogos ir atrodamas divu veidu komplektējošās daļas:

  • Galvenās. Tās ievieto gaisa filtra kastē. To vidū biežāk sastopami ir cilindriski izstrādājumi ar rāmi. Darba daļa parasti tiek izgatavota no papīra, kas spēj uztvert putekļus un mitrumu. Ierīces bieži ir aprīkotas ar blīvēm, lai paaugstinātu to hermētiskumu.
  • Papildu (pirms filtra). Tās tiek uzstādītas atsevišķi, pirms galvenā elementa. Tās ir nepieciešamas, ja kravas automašīna bieži tiek ekspluatēta bezceļa apstākļos. Tās var būt gan cilindriskas, gan paneļa formas detaļas. Pēdējās ir daudz kompaktākas un lētākas.

Atšķirībā no vieglo automašīnu filtra detaļām, tām ir ievērojami lielāki izmēri un, tādējādi, arī liels attīrīšanas virsmu laukums. Tas ir tieši saistīts ar dzinēja darba tilpumu. Jo augstāka ir šī vērtība, jo lielāks ir kopējais filtra izmērs. Līdztekus tam komplektējošām daļām var būt dažādi vītņu izmēri, caurlaidspēja utt.

Bojājumi un to cēloņi

Uztverot putekļus, izstrādājums pakāpeniski aizsērē un zaudē gaisa caurlaides spēju. Parasti detaļa ir jānomaina ik pēc 10 000 - 15 000 km nobraukuma. Priekšlaicīga detaļas atteice var notikt, ja kravas automašīna pastāvīgi tiek ekspluatēta zemesceļos vai gruntsceļos. Šajā gadījumā tās kalpošanas laiks var samazināties līdz pat 5 000 km nobraukumam.

Dažreiz jaunas detaļas uzstādīšana ir nepieciešama mehāniska filtrēšanas materiāla vai korpusa bojājumu dēļ. Tas var notikt ceļu satiksmes negadījumā, iekļūstot eļļai vai ūdenim vai arī nepareizas uzstādīšanas dēļ.

Kā noteikt bojājumus

Galvenās pazīmes, kas liecina par nepieciešamību veikt kravas automašīnas gaisa filtra nomaiņu, ir palielināts degvielas patēriņš, dzinēja jaudas samazināšanās un skaļš troksnis ekspluatācijas laikā. Komplektējošās daļas darbības traucējumi var tikt konstatēti plānveida tehniskās apkopes laikā. Tā tiek izņemts no kastes un aplūkota, nosakot vai detaļa nav aizsērējusi un bojāta. Ja filtrs ir aizsērējis vai bojāts, ieteicams ir uzstādīt jaunu komplektējošo daļu. Pretējā gadījumā pastāv dzinēja atteices risks. Dzinēja remonta izmaksas ir daudz augstākas nekā jauna filtrēšanas elementa cena.

AUTODOC: ērta iepirkšanās tiešsaistē

Mūsu interneta veikalā jūs varat pasūtīt gaisa filtru, ūdens sūkni, bremžu diskus un citas kravas automašīnu detaļas, veicot vien dažus klikšķus. Mūsu kvalificētie atbalsta komandas speciālisti labprāt sniegs jums visu nepieciešamo informāciju par precēm, pastāstīs par pašreizējām akcijām un palīdzēs veikt pirkumu tiešsaistē. Izvēlieties AUTODOC: kopā ar mums kravas automašīnas apkalpošana vienmēr būs vienkārša un izdevīga.