Plus
Izmēģiniet premium kontu
0   preces
#
0,00 €
Lūdzu, pievienojiet preci iepirkumu grozā, lai veiktu pirkumu

Grozāmass / -detaļas kravas automašīnām

Izvēlieties savu komerciālo transportlīdzekli
Lai atrastu Grozāmass / -detaļas kravas automašīnām vai citiem komerctransporta līdzekļiem un nodrošinātu pilnīgu savietojamību, lūdzu, zemāk izvēlieties modeli.
1
2
3
Papildu informācija
Lēti pasūtīt Grozāmass / -detaļas kravas auto
  • Lēti iegādāties Grozāmass / -detaļas komerciālajam transportam ar preces atgriešanas tiesībām 200 dienu laikā
    Drošs pasūtījums 200 dienas
  • Kravas auto Grozāmass / -detaļas vienmēr ir zemas cenas
    Labākās cenas garantija
Grozāmass / -detaļas kravas automašīnām katalogs - izvēlies AUTODOC internetveikalā

Grozāmass / -detaļas populārākajām kravas automašīnām

Augstas kvalitātes Grozāmass / -detaļas komerciālajam transportam: TOP zīmoli

Vairāk
Grozāmass / -detaļas kravas automašīnām: vislabāk pārdotie produkti mūsu katalogā
Šīs ir vispirktākās peces no Grozāmass / -detaļas kataloga. Plašs labāko zīmolu produktu klāsts palīdzēs Jums izvēlēties Grozāmass / -detaļas par izdevīgu cenu un nodrošinās labāko atbilstību Jūsu kravas automašīnai vai komerciālajam transportlīdzeklim.

Kravas automašīnas grozāmass ir svarīgs priekšējās balstiekārtas elements, kura stāvoklis lielā mērā nosaka transportlīdzekļa vadāmību. Komplektējošā daļa ir atbildīga par riteņu pagriešanu noteiktā leņķī.

Veidi

Katalogos esošās komplektējošās daļas atšķiras viena no otras pēc uzstādīšanas puses un materiāla. Tās var būt izgatavotas no:

  • čuguna;
  • tērauda.

Pretstatā kravas automašīnām vieglo automašīnu grozāmass konstrukcija ir daudz sarežģītāka. Kravas automašīnai jūs varat pasūtīt nevien komplektējošo daļu kā mezglu, bet arī kā atsevišķas detaļas, tādas kā kronšteinu vai starpliku.

Bojājumi un to cēloņi

Ražotāji nenorāda konkrētus nomaiņas termiņus. Parasti nomaiņas nepieciešamība rodas, kad detaļa vai tās sēža deformējas vai pārklājas ar plaisām. Turklāt defekti var rasties gultņa aptverē. To visu izraisa berze, materiāla noguruma nodilums, trieciens ceļu satiksmes negadījumā vai ekspluatējot kravas automašīnu bezceļa apstākļos. Detaļas vītne var tikt bojāta, ja montāžas laikā netiek ievērots nepieciešamais pievilkšanas moments. Retos gadījumos detaļa tiek pilnībā iznīcināta. Tas parasti notiek neatbilstoša remonta rezultātā, proti, mēģinot sametināt plaisas.

Kā noteikt bojājumus

Šī ir izturīga un uzticama detaļa, kurai nav nepieciešama bieža pārbaude. Par tehniskās apkopes nepieciešamību liecina klaudzieni priekšējā balstiekārtā, vadāmības pasliktināšanās un priekšlaicīgs riepu nodilums. Šādā situācijā, sazinieties ar speciālistiem, cik drīz vien iespējams, jo vadāmības pasliktināšanās var izraisīt nopietnu negadījumu. Kravas automašīnai nav nepieciešams vienlaicīgi iegādāties gan kreiso, gan labo grozāmasi: var nomainīt tikai bojāto.

AUTODOC: ērta iepirkšanās tiešsaistē

Mūsu interneta veikalā jūs varat iegādāties grozāmasi, kas pilnībā atbilst jūsu kravas automašīnas parametriem. Turklāt mums ir arī lēti amortizatori, stabilizatori, balstiekārtas un daudzas citas detaļas. Ja veicat savu tiešsaistes pasūtījumu akcijas laikā, jūs varēsit iegādāties vairāk par to pašu naudu. Nepalaidiet garām iespēju samazināt izmaksas!

loader Lūdzu uzgaidiet...