Plus
Izmēģiniet premium kontu
0   preces
#
0,00 €
Lūdzu, pievienojiet preci iepirkumu grozā, lai veiktu pirkumu

Kompresors / -atsevišķi komponenti kravas automašīnām

Izvēlieties savu komerciālo transportlīdzekli
Lai atrastu Kompresors / -atsevišķi komponenti kravas automašīnām vai citiem komerctransporta līdzekļiem un nodrošinātu pilnīgu savietojamību, lūdzu, zemāk izvēlieties modeli.
1
2
3
Papildu informācija
Lēti pasūtīt Kompresors / -atsevišķi komponenti kravas auto
  • Lēti iegādāties Kompresors / -atsevišķi komponenti komerciālajam transportam ar preces atgriešanas tiesībām 200 dienu laikā
    Drošs pasūtījums 200 dienas
Kompresors / -atsevišķi komponenti kravas automašīnām katalogs - izvēlies AUTODOC internetveikalā

Kompresors / -atsevišķi komponenti populārākajām kravas automašīnām

Augstas kvalitātes Kompresors / -atsevišķi komponenti komerciālajam transportam: TOP zīmoli

Vairāk

Kompresors / -atsevišķi komponenti kravas automašīnām: vislabāk pārdotie produkti mūsu katalogā

Šīs ir vispirktākās peces no Kompresors / -atsevišķi komponenti kataloga. Plašs labāko zīmolu produktu klāsts palīdzēs Jums izvēlēties Kompresors / -atsevišķi komponenti par izdevīgu cenu un nodrošinās labāko atbilstību Jūsu kravas automašīnai vai komerciālajam transportlīdzeklim.

Kravas automašīnu mehāniskie kompresori ir ierīces, kas palielina spiedienu ieplūdes sistēmā, izmantojot izplūdes gāzu plūsmas enerģiju. Tie spiež gaisu degkamerā, tādējādi piesātinot degvielas maisījumu ar skābekli un ļaujot dzinējam attīstīt lielāku jaudu. Ierīce darbojas autonomi un izplūdes gāzu spiediena ietekmē sasniedz 200’000 apgr./min. Komplektējošās daļas ir izgatavotas no niķeļa sakausējumiem.

Kravas automašīnu mehānisko kompresoru veidi

Ražotāju katalogi ietver komplektējošās daļas, kas tiek uzstādītas:

  • Pa vienai. Parasti tām ir liels izmērs un augsta veiktspēja, taču tās ir neefektīva pie zemiem dzinēja apgriezieniem. Tās ir lētākas.
  • Pāros. Katrai no tām atsevišķi ir zemāka veiktspēja, taču kopējais sniegums ir augstāks. Galvenā šo ierīču priekšrocība ir to spēja saglabāt pūtes parametru līdzsvaru pie zemiem un augstiem apgriezieniem, tādējādi nodrošinot stabilu paātrinājuma dinamiku.

Savienojuma veidi:

  • rindā;
  • paralēli (komerctransporta līdzekļiem ir pieejami labējie un kreisējie mehāniskie kompresori).

Jūs varat tiešsaistē pasūtīt arī turbokompresorus ar dažādām pūtes pakāpēm.

Bojājumi un to iemesli

Šo komplektējošo daļu darbmūžs nav skaidri noteikts. Komplektējošo daļu atteice notiek, ja gultņi ir pārkarsuši vai ieķīlējušies vai vārpstas kakls ir nolietojies. Tam par iemeslu var būt nepietiekams eļļošanas materiāla daudzums vai eļļošanas materiālas kvalitātes pasliktināšanās blīvējuma zuduma dēļ vai eļļas pievades šļūteņu caurplūdes spējas pasliktināšanās dēļ. Iespējama ir arī kanālu aizsērēšana, ko izraisa etiķu nesavlaicīga nomaiņa vai sliktas kvalitātes eļļošanas materiālu izmantošana. Turklāt darba rata lāpstiņas var deformēties, ja komplektējošās daļas iekšpusē nonāk svešķermeņi.

Kā noteikt bojājumus

Kravas automašīnas mehāniskam kompresoram ir nepieciešama diagnostika, ja samazinās dzinēja jauda, vai ir paaugstināts eļļas patēriņš. Turklāt par bojājumiem var liecināt svilpjošas un skrāpējošas skaņas no turbokompresora, melni, balta vai pelēki dūmi no izplūdes caurules, vai periodiska komplektējošās daļas deaktivizācija. Lai pagarinātu komplektējošās daļas darbmūžu, jāizmanto augstas kvalitātes degviela, savlaicīgi jāveic mezgla servisa apkalpošana, tostarp jānomaina gaisa filtrs un eļļa, kā arī jāuzrauga gaisa spiediens speciālā mērījumā mērinstrumentu panelī. Pārāk augsts sistēmas spiediens var izraisīt ne tikai turbokompresora, bet arī dzinēja bojājumus.

AUTODOC: ērta iepirkšanās tiešsaistē

Mūsu interneta veikalā jūs varat iegādāties kravas automašīnu mehāniskos kompresorus un daudzas citas komplektējošās daļas remonta veikšanai par diezgan pieejamām cenām. Mūsu atbalsta dienesta speciālisti ir gatavi palīdzēt jums veikt pareizo izvēli un pastāstīs par pašreiz spēkā esošām akcijām. Auto daļu pasūtīšana neaizņems ilgu laiku. Iepērcieties AUTODOC - ietaupiet naudu un piepūli!