Plus
Izmēģiniet premium kontu
0   preces
#
0,00 €
Lūdzu, pievienojiet preci iepirkumu grozā, lai veiktu pirkumu

Riteņa rumba / -piederumi kravas automašīnām

Izvēlieties savu komerciālo transportlīdzekli
Lai atrastu Riteņa rumba / -piederumi kravas automašīnām vai citiem komerctransporta līdzekļiem un nodrošinātu pilnīgu savietojamību, lūdzu, zemāk izvēlieties modeli.
1
2
3
Papildu informācija
Lēti pasūtīt Riteņa rumba / -piederumi kravas auto
  • Lēti iegādāties Riteņa rumba / -piederumi komerciālajam transportam ar preces atgriešanas tiesībām 200 dienu laikā
    Drošs pasūtījums 200 dienas
Riteņa rumba / -piederumi kravas automašīnām katalogs - izvēlies AUTODOC internetveikalā

Riteņa rumba / -piederumi populārākajām kravas automašīnām

Augstas kvalitātes Riteņa rumba / -piederumi komerciālajam transportam: TOP zīmoli

Vairāk

Riteņa rumba / -piederumi kravas automašīnām: vislabāk pārdotie produkti mūsu katalogā

Šīs ir vispirktākās peces no Riteņa rumba / -piederumi kataloga. Plašs labāko zīmolu produktu klāsts palīdzēs Jums izvēlēties Riteņa rumba / -piederumi par izdevīgu cenu un nodrošinās labāko atbilstību Jūsu kravas automašīnai vai komerciālajam transportlīdzeklim.

Riteņa rumba ir galvenā rotējošā mehānisma komplektējošā daļa ar atveri tās uzstādīšanai uz kravas automašīnas vārpstas vai ass. Šī komplektējošā daļa nostiprina riteņa disku un nodrošina tā brīvu rotāciju. Turklāt ierīce nostiprina visus mezglus uz pusass, ļauj uzstādīt bremžu diskus vai trumuļus un pretbloķēšanas sistēmas elementus.

Riteņu rumbas veidi

Šīs komplektējošās daļas ir izgatavotas no augsti izturīga čuguna vai tērauda sakausējuma, to virpojot un frēzējot, jo tām ir jāuzņemas ievērojamas slodzes. Ierīces var tikt paredzētas dažādiem riteņiem:

  • Nevadāmiem dzenošiem riteņiem. Tie tiek uzstādīti uz pakaļējās piedziņas komerctransporta līdzekļu aizmugurējām asīm un ar atloku tiek cieši savienotas ar dzenošās ass pusasi.
  • Nevadāmiem dzenamiem riteņiem. Tās tiek izmantotas uz aizmugurējās un pilnpiedziņas kravas automašīnu aizmugurējām asīm.
  • Vadāmiem dzenošiem riteņiem. Tie tiek uzstādīti uz pilnpiedziņas kravas automašīnu priekšējām asīm.
  • Vadāmiem dzenamiem riteņiem. Tie tiek izmantoti uz aizmugurējās piedziņas komerctransporta līdzekļu priekšējām asīm.

Rumbas mezgls tiek nostiprināts ar diviem uzgriežņiem un sprostpaplāksni vienā grozāmass statnes galā. Atšķirībā no vieglo automašīnu riteņu rumbām, kas tiek uzstādītas uz lodīšu gultņiem, kravas automašīnās tiek izmantoti koniski rullīšu aksiālgultņi; tie ir mazāki un nodrošina labāku veiktspēju. Tie ir pildīti ar smērvielu un aizsargāti ar vāciņiem ārējā pusē, kā arī ar bremžu vairogu vai atbalsta paplāksni - iekšējā pusē.

Bojājumi un to iemesli

Šīs auto daļas reti bojājas; tām var būt nepieciešama nomaiņa, ja gultņi ir bojāti, velšanās celiņa montāžas sēža ir izdilusi, skrūvju un tapskrūvju vītņu savienojumi ir bojāti. Retos gadījumos komplektējošās daļas korpuss var deformēties. Šos bojājumus var izraisīt sadure ar šķēršļi, braucot lielā ātrumā, regulāra transportlīdzekļa pārslogošana, agresīvs braukšanas stils.

Kā noteikt bojājumus

Par rumbas mezgla bojājumu liecina neierastas skaņas braukšanas laikā, virsbūves vibrācijas, kravas automašīnas šūpošanās, veicot pagriezienus vai palēninot gaitu, samazināta stabilitātes kontrole, nevienmērīgs riepu nodilums. Bojātām detaļām pārbaudes laikā tiek konstatēta ievērojama brīvkustība. Lai novērstu priekšējo un aizmugurējo riteņu rumbu bojājumus, pietiek vien savlaicīgi veikt to servisa apkalpošanu: pārbaudiet stiprinājumu un gultņu ciešumu, nomainiet eļļošanas materiālu.

AUTODOC: ērta iepirkšanās tiešsaistē

Vai jūs vēlaties lēti iegādāties visu, kas nepieciešams kravas automašīnas remontam un apkopei? Kļūstiet par AUTODOC interneta veikala klientu. Šeit ir pieejamas cenas visām precēm un regulāras akcijas, lai palīdzētu jums ietaupīt. Izvēlieties atbilstošas preces mūsu katalogā un veiciet pasūtījumu tiešsaistē jau šodien, lai iegādātos riteņu rumbas un citas kvalitatīvas rezerves daļas par izdevīgām cenām.