Plus
Izmēģiniet premium kontu
0   preces
#
0,00 €
Lūdzu, pievienojiet preci iepirkumu grozā, lai veiktu pirkumu

Riteņa rumbas gultnis / -komplekts kravas automašīnām

Izvēlieties savu komerciālo transportlīdzekli
Lai atrastu Riteņa rumbas gultnis / -komplekts kravas automašīnām vai citiem komerctransporta līdzekļiem un nodrošinātu pilnīgu savietojamību, lūdzu, zemāk izvēlieties modeli.
1
2
3
Papildu informācija
Lēti pasūtīt Riteņa rumbas gultnis / -komplekts kravas auto
  • Lēti iegādāties Riteņa rumbas gultnis / -komplekts komerciālajam transportam ar preces atgriešanas tiesībām 200 dienu laikā
    Drošs pasūtījums 200 dienas
Riteņa rumbas gultnis / -komplekts kravas automašīnām katalogs - izvēlies AUTODOC internetveikalā

Riteņa rumbas gultnis / -komplekts populārākajām kravas automašīnām

Augstas kvalitātes Riteņa rumbas gultnis / -komplekts komerciālajam transportam: TOP zīmoli

Vairāk

Riteņa rumbas gultnis / -komplekts kravas automašīnām: vislabāk pārdotie produkti mūsu katalogā

Šīs ir vispirktākās peces no Riteņa rumbas gultnis / -komplekts kataloga. Plašs labāko zīmolu produktu klāsts palīdzēs Jums izvēlēties Riteņa rumbas gultnis / -komplekts par izdevīgu cenu un nodrošinās labāko atbilstību Jūsu kravas automašīnai vai komerciālajam transportlīdzeklim.

Riteņa rumbas gultnis ir kravas automašīnu ritošās daļas detaļa. Tas nodrošina mehānisku savienojumu, centrējumu un brīvu riteņa rumbas rotāciju uz ass. Šī izstrādājuma kvalitāte tieši ietekmē transportlīdzekļu vadāmību, tāpēc bojāta detaļa ir nekavējoties jānomaina. Šī komplektējošā daļa nav remontējama. Papildu pašai detaļai riteņa rumbas gultņa komplekts var ietvert aptveres, blīvslēgus, sprostgredzenus, aizsargvāciņus, aizbāžņus, blīves, tapas, šķelttapas, skrūves, uzgriežņus u.c.

Kad ir pienācis laiks uzstādīt komplektu

Šīs komplektējošās daļas ir ļoti uzticamas, taču laika gaitā mehāniskas slodzes ietekmē notiek to atteice. Gan lodīšu, gan rullīšu riteņu rumbu gultņi vieglajās automašīnās un konusveida gultņi kravas automašīnās ir jāmaina dabiskā metāla nodiluma dēļ vai, parādoties aptveres defektiem.

Par jaunas detaļas uzstādīšanas nepieciešamība liecina dūkoņa braukšanas laikā, šņirkstoņa, kad tiek pagriezta stūre, smērvielas zudumi, rumbas pārkaršana, riteņa brīvgaita. Ja tiek konstatētas šādas pazīmes, nepieciešams ir tūlītēji veikt tehnisko apkopi.

Detaļu uzstādīšana jāveic saskaņā ar remonta rokasgrāmatu. Vairumā gadījumu detaļas var nomainīt tikai bojājuma pusē.

Pazīstami komplektu ražotāji

Komplektējošās daļas tiek izgatavotas ar šādiem zīmoliem:

  • Poļu Kamoka;
  • Holandiešu A.B.S.;
  • Vācu Vaiko, Ridex;
  • Franču SNR;
  • Zviedru SKF;
  • Dāņu JP Group u.c.

AUTODOC: ērta iepirkšanās tiešsaistē

Vai jūs meklējat interneta veikalu, kur jūs varētu izdevīgi un bez raizēm iepirkties tiešsaistē? Laipni lūdzam AUTODOC! Mēs esam izveidojuši lietotājam draudzīgu vietni un mobilo lietotni: jūs varat viegli atrast un iegādāties dažādas preces. Saprātīgas cenas attiecas uz visām katalogā esošajām precēm, un akcijas aptver daudzas detaļas, kas, veicot pirkumu, ļauj jums ietaupīt. Kļūstiet par AUTODOC klientu jau šodien un iegādājieties riteņu rumbu gultņu komplektus, amortizatorus, bremžu diskus, klučus un citas kravas automašīnas detaļas par zemām cenām un ar komfortu.