Plus
Izmēģiniet premium kontu
0   preces
#
0,00 €
Lūdzu, pievienojiet preci iepirkumu grozā, lai veiktu pirkumu

Sajūga komplekts kravas automašīnām

Izvēlieties savu komerciālo transportlīdzekli
Lai atrastu Sajūga komplekts kravas automašīnām vai citiem komerctransporta līdzekļiem un nodrošinātu pilnīgu savietojamību, lūdzu, zemāk izvēlieties modeli.
1
2
3
Papildu informācija
Lēti pasūtīt Sajūga komplekts kravas auto
  • Lēti iegādāties Sajūga komplekts komerciālajam transportam ar preces atgriešanas tiesībām 200 dienu laikā
    Drošs pasūtījums 200 dienas
Sajūga komplekts kravas automašīnām katalogs - izvēlies AUTODOC internetveikalā

Sajūga komplekts populārākajām kravas automašīnām

Augstas kvalitātes Sajūga komplekts komerciālajam transportam: TOP zīmoli

Vairāk

Sajūga komplekts kravas automašīnām: vislabāk pārdotie produkti mūsu katalogā

Šīs ir vispirktākās peces no Sajūga komplekts kataloga. Plašs labāko zīmolu produktu klāsts palīdzēs Jums izvēlēties Sajūga komplekts par izdevīgu cenu un nodrošinās labāko atbilstību Jūsu kravas automašīnai vai komerciālajam transportlīdzeklim.

Kravas automašīnas sajūga komplekts ir elementu kopums, kas pārsūta dzinēja griezes momentu uz transmisiju. Komplektā parasti ietilpst spararats, piespiedējdisks un dzenamais disks, sajūga izslēdzējgultnis un stiprinājumi. Ja kravas automašīnā tiek izmantota divdisku sistēma, tad tiek piedāvāta arī starpplāksne. Komplektējošās daļas parasti tiek izgatavotas no čuguna, leģētā tērauda vai bezazbesta frikcijas materiāli. Katalogos iekļautie komplekti atšķiras viens no otra pēc sastāvdaļu skaita un cenas.

Kad ir pienācis laiks uzstādīt komplektu?

Šī mezgla nomaiņai nav stingri noteiktu termiņu. Parasti kalpošanas laiks atbilst 80 000 - 150 000 km nobraukumam. Nodilums ir atkarīgs no braukšanas stila un transportlīdzekļa ekspluatācijas apstākļiem.

Pastāv vairākas pazīmes, kas liecina par nepieciešamību uzstādīt jaunas komplektējošās daļas. Tās ietver problēmas ar pārnesumu pārslēgšanu, nepilnīgu sajūga saslēgšanos un atslēgšanos, transportlīdzekļa virsbūves vibrāciju, kravas automašīnas rāvienus un citas skaņas, kad pedālis ir izspiests.

Pretstatā vieglo automašīnu sajūga detaļām, kravas automašīnu detaļas tiek pakļautas augstām slodzēm. Šajā sakarā ieteicams savlaicīgi sazināties ar tehniskās apkopes staciju diagnostikas un apkopes veikšanai.

Pazīstami sajūga komplektu ražotāji

Plaši pazīstami zīmoli ir:

  • Valeo;
  • Sachs;
  • Luk;
  • Dt un citi zīmoli.
AUTODOC: ērta iepirkšanās tiešsaistē

Mūsu interneta veikalā jūs varat iegādāties kravas automašīnas sajūga komplektu un daudzas citas detaļas. Ja uz izvēlētām precēm attiecas akcija, tad jūs varat tās iegādāties vēl lētāk. Uzziniet par pašreizējām atlaidēm pie mūsu tehniskā atbalsta speciālistiem un veiciet izdevīgus pirkumus tiešsaistē AUTODOC.