Plus
Izmēģiniet premium kontu
0   preces
#
0,00 €
Lūdzu, pievienojiet preci iepirkumu grozā, lai veiktu pirkumu

Sajūga pastiprinātājs kravas automašīnām

Izvēlieties savu komerciālo transportlīdzekli
Lai atrastu Sajūga pastiprinātājs kravas automašīnām vai citiem komerctransporta līdzekļiem un nodrošinātu pilnīgu savietojamību, lūdzu, zemāk izvēlieties modeli.
1
2
3
Papildu informācija
Lēti pasūtīt Sajūga pastiprinātājs kravas auto
  • Lēti iegādāties Sajūga pastiprinātājs komerciālajam transportam ar preces atgriešanas tiesībām 200 dienu laikā
    Drošs pasūtījums 200 dienas
Sajūga pastiprinātājs kravas automašīnām katalogs - izvēlies AUTODOC internetveikalā

Sajūga pastiprinātājs populārākajām kravas automašīnām

Augstas kvalitātes Sajūga pastiprinātājs komerciālajam transportam: TOP zīmoli

Vairāk

Sajūga pastiprinātājs kravas automašīnām: vislabāk pārdotie produkti mūsu katalogā

Šīs ir vispirktākās peces no Sajūga pastiprinātājs kataloga. Plašs labāko zīmolu produktu klāsts palīdzēs Jums izvēlēties Sajūga pastiprinātājs par izdevīgu cenu un nodrošinās labāko atbilstību Jūsu kravas automašīnai vai komerciālajam transportlīdzeklim.

Kravas automašīnas sajūga pastiprinātājs ļauj samazināt piepūli, kas nepieciešama pedāļa izspiešanai, it īpaši, pārslēdzot pārnesumus. Detaļa tiek uzstādīta uz mezgla korpusa atloka, tā labajā pusē.

Kravas automašīnu sajūga pastiprinātāju veidi

Pēc darbības principa:

  • Atsperu. Tie tiek uzstādīti mehāniskajā vai hidrauliskajā piedziņā un veic saspiešanas un izstiepšanas funkcijas. Tie sastāv no servoatsperes, sviras un atdura, kas ierobežo tās kustību. Tie samazina pedāļu piepūli vidēji par 30-40%.
  • Hidrauliskie. Tie tiek uzstādīti paralēli mehāniskajai piedziņai. Spiediens iekšpusē tiek palielināts ar zobratu vai lāpstiņu sūkņiem. Tie sastāv no hidrauliskā cilindra, sadalītājvārsta un vadības devēja.
  • Pneimatiskie. Konstrukcija ietver virzuli ar bīdītāju, redukcijas vārstu, diafragmu un vadības devēju. Daļa darbojas, pateicoties saspiestam gaisam. Kad tiek nospiests pedālis, tiek sūknēts ne tikai darba šķidrums, bet arī gaiss ar 8-10 atmosfēru spiedienu, tādējādi dubultojot efektu.

Kravas automašīnu sistēmai ir daudz lielāks izmērs nekā vieglo automašīnu sistēmai, un tādēļ ir jāpielieto daudz lielāku piepūli, lai iedarbinātu tās piespiedējdisku. Vieglajās automašīnās sajūga pastiprinātājs tiek uzstādīts, ja pedāļa atslēgšanai ir nepieciešama 150 N piepūle, kravas automašīnās – ja piepūle sasniedz 250 N.

Bojājumi un to iemesli

Ražotāji neierobežo detaļu kalpošanas laiku. Tomēr, ņemot vērā komerctransporta līdzekļu smagos darba apstākļus, mezgls pastāvīgi atrodas augstas slodzes apstākļos, tādēļ var sabojāties. Bieži bojājumi ietver virzuļa ieķīlēšanos cilindrā , cauruļu deformāciju starp cilindru un sajūga pastiprinātāju, mehāniskus blīvēšanas elementu bojājumus. Bojājumi ir saistīti ar mitruma vai gaisa iekļūšanu mehānismā, nepareizu ierīces regulēšanu un pārmērīgu slodzi.

Kā noteikt bojājumus

Pirmkārt, ierīces bojājumu var konstatēt vizuālā apskatē kravas automašīnas apkopes laikā. Konstatētās darba šķidruma noplūdes un defekti ir nepārprotamas nepieciešamā remonta vai komponentu nomaiņas pazīmes. Par komplektējošās daļas atteici var liecināt arī nekorekta mezgla darbība, tostarp pārāk liela pedāļa brīvgaita.

AUTODOC: ērta iepirkšanās tiešsaistē

Vai jūs vēlaties, lai jūsu pirkumi tiešsaistē būtu ne tikai ātri, bet arī lēti? Laipni lūdzam AUTODOC interneta veikalā. Mūsu lietotājam draudzīgajā katalogā ir plašs augstas kvalitātes detaļu klāsts par izdevīgām cenām. Savukārt akciju laikā jūs varat iegādāties sajūga pastiprinātāju, šarnīra disku, spararatu un daudzas citas detaļas pat vēl lētāk. Kļūstiet par AUTODOC klientu jau šodien un baudiet visas izdevīgas iepirkšanās un laba servisa priekšrocības.