Plus
Izmēģiniet premium kontu
0   preces
#
0,00 €
Lūdzu, pievienojiet preci iepirkumu grozā, lai veiktu pirkumu

Salona gaisa filtrs kravas automašīnām

Izvēlieties savu komerciālo transportlīdzekli
Lai atrastu Salona gaisa filtrs kravas automašīnām vai citiem komerctransporta līdzekļiem un nodrošinātu pilnīgu savietojamību, lūdzu, zemāk izvēlieties modeli.
1
2
3
Papildu informācija
Lēti pasūtīt Salona gaisa filtrs kravas auto
  • Lēti iegādāties Salona gaisa filtrs komerciālajam transportam ar preces atgriešanas tiesībām 200 dienu laikā
    Drošs pasūtījums 200 dienas
Salona gaisa filtrs kravas automašīnām katalogs - izvēlies AUTODOC internetveikalā

Salona gaisa filtrs populārākajām kravas automašīnām

Augstas kvalitātes Salona gaisa filtrs komerciālajam transportam: TOP zīmoli

Vairāk

Salona gaisa filtrs kravas automašīnām: vislabāk pārdotie produkti mūsu katalogā

Šīs ir vispirktākās peces no Salona gaisa filtrs kataloga. Plašs labāko zīmolu produktu klāsts palīdzēs Jums izvēlēties Salona gaisa filtrs par izdevīgu cenu un nodrošinās labāko atbilstību Jūsu kravas automašīnai vai komerciālajam transportlīdzeklim.

Kravas automašīnu salona gaisa filtri attīra gaisu, kas ieplūst caur ventilācijas atverēm, no ceļa putekļiem, kas ir pārpilnībā sastopami uz zemes ceļiem un lielceļa malām. Turklāt tas neļauj salonā iekļūt kaitīgām ķīmiskām vielām, kas ietilpst izplūdes gāzēs, ziedputekšņiem un citiem alergēniem.

Kravas automašīnu salona gaisa filtru veidi

Ražotāju katalogos ietvertajās komplektējošās daļas var būt dažādi filtrēšanas elementi:

  • Papīrs. Tie aizsargā tikai no putekļiem un kvēpiem un ir salīdzinoši lēti.
  • Ogles. Novērsiet putekļu, kā arī toksisku benzola un fenola grupu savienojumu, slāpekļa un sēra oksīdu iekļūšanu salonā. Tie efektīvi novērš nepatīkamas smakas. Tie maksā vairāk nekā papīra filtrēšanas elementi.

Pēc tīrīšanas metodes izstrādājumi var būt:

  • Mehāniski. Tie uztver lielas netīrumu daļiņas.
  • Adsorbcijas. Tiem ir papildu slānis, kas parasti izgatavots no oglekļa, kas absorbē gāzes un nepatīkamas smakas.
  • Elektrostatiskie. Pateicoties elektrificētam filtrējošajam materiālam, tie piesaista un notur pat vismazākās daļiņas. Šie elementi ir ļoti efektīvi.

Līdzīgi kā vieglo automašīnu filtrēšanas elementi, arī kravas automašīnu elementiem var būt dažāda korpusa forma un biezums.

Bojājumi un to cēloņi

Transportlīdzekļa ekspluatācijas laikā komplektējošās daļas darba virsma neizbēgami aizsērē, it īpaši, bieži saskaroties ar eļļas un ūdens iedarbību. Standarta nomaiņas intervāls ir reizi gadā, pirms vasaras sezonas. Ja kravas automašīna pastāvīgi tiek ekspluatēta putekļainā vietā, šis intervāls samazinās aptuveni uz pusi. Korpuss var tikt bojāts nepareizas uzstādīšanas vai ceļu satiksmes negadījuma dēļ.

Kā noteikt bojājumus

Galvenā pazīme, kas liecina, ka kravas automašīnas salona filtrs jāmaina, ir nepatīkamas smakas salonā, tādas kā pelējums. Komplektējošās daļas stāvoklis ir jāpārbauda arī gadījumā, ja uz loga veidojas kondensāts, vai gadījumā, ja salonā tiek pārtraukta gaisa plūsma. Netīrumus un bojājumus ir viegli pamanīt apskates laikā. Abos gadījumos tas nav remontējams, un ir jāaizstāj ar jaunu.

AUTODOC: ērta iepirkšanās tiešsaistē

Vai jūs vēlaties ātri iegādāties salona filtru un citas detaļas jūsu kravas automašīnai? Pērciet tos AUTODOC interneta veikalā! Mūsu klientu atbalsta komanda ar prieku palīdzēs Jums atrast pareizo detaļu, lai to varētu izsūtīt pēc iespējas ātrāk. Akciju laikā mūsu cenas ir neticami zemas. Izvēlieties AUTODOC un iegādājies vairāk, maksājot mazāk!