Plus
Izmēģiniet premium kontu
0   preces
#
0,00 €
Lūdzu, pievienojiet preci iepirkumu grozā, lai veiktu pirkumu

Stabilizators / -piederumi kravas automašīnām

Izvēlieties savu komerciālo transportlīdzekli
Lai atrastu Stabilizators / -piederumi kravas automašīnām vai citiem komerctransporta līdzekļiem un nodrošinātu pilnīgu savietojamību, lūdzu, zemāk izvēlieties modeli.
1
2
3
Papildu informācija
Lēti pasūtīt Stabilizators / -piederumi kravas auto
  • Lēti iegādāties Stabilizators / -piederumi komerciālajam transportam ar preces atgriešanas tiesībām 200 dienu laikā
    Drošs pasūtījums 200 dienas
Stabilizators / -piederumi kravas automašīnām katalogs - izvēlies AUTODOC internetveikalā

Stabilizators / -piederumi populārākajām kravas automašīnām

Augstas kvalitātes Stabilizators / -piederumi komerciālajam transportam: TOP zīmoli

Vairāk

Stabilizators / -piederumi kravas automašīnām: vislabāk pārdotie produkti mūsu katalogā

Šīs ir vispirktākās peces no Stabilizators / -piederumi kataloga. Plašs labāko zīmolu produktu klāsts palīdzēs Jums izvēlēties Stabilizators / -piederumi par izdevīgu cenu un nodrošinās labāko atbilstību Jūsu kravas automašīnai vai komerciālajam transportlīdzeklim.

Stabilizatora stienis nodrošina kravas automašīnas sasveres mazināšanos, veicot pagriezienus lielā ātrumā. Konstrukcija ietver dobu U formas stieni no atsperu tērauda un stabilizatora statņus ar šarnīrsavienojumiem.

Veidi

Izstrādājumi ražotāju katalogos var atšķirties pēc šādiem raksturlielumiem:

  • Uzstādīšanas ass. Atkarībā no balstiekārtas konstrukcijas kravas automašīnās var izmantot gan priekšējos, gan aizmugurējos stabilizatora stieņus. Visbiežāk komplektējošā daļa tiek uzstādīta tikai uz priekšējās ass.
  • Cietība. To nosaka materiāla īpašības, no kura izgatavotas komplektējošās daļas, stieņa forma un tā uzstādīšanas īpatnības. Jo cietāka ir ierīce, jo lielāks ir kravas automašīnas pagrieziena leņķis. Līdztekus komplektējošām daļām ar fiksētu cietību pasūtīšanai tiešsaistē pieejamas ir ierīces ar mainīgām īpašībām. Pateicoties hidrauliskiem cilindriem vai dinamiskai piedziņa, tie tiek pielāgoti atbilstoši ceļa segumam un braukšanas stilam.
  • Izmēri. Piemēram, komplektējošās daļas diametrs var būt 60 mm, savukārt tam līdzīgam vieglo automašīnu stabilizatora stienim izmērs bieži vien ir tikai 10 mm.

Bojājumi un to iemesli

Ražotāji nenosaka šīs komplektējošās daļas darbmūžu. Komplektējošās daļas tiek nomainītas pēc nepieciešamības. Piemēram, stienis var nolietoties deformācijas vai oksidācijas dēļ. Mehānisko bojājumu iemesli ir ceļu satiksmes negadījumi, kravas automašīnas ekspluatācija lielā ātrumā uz slikta ceļa seguma vai uzbraukšana uz šķēršļa. Augsta mitruma apstākļos parādās korozijas pēdas. Dabīgā nodiluma dēļ statņi pēc kāda laika nodilst, un bukses zaudē elastību.

Kā noteikt bojājumus

Par bojājumiem var liecināt klauvējoša skaņa no balstiekārtas un čīkstoša skaņa manevrēšanas laikā. Dažos gadījumos, bremzējot vai veicot pagriezienus kravas automašīna var sasvērties. Lai savlaicīgi noteiktu un novērstu balstiekārtas elementu bojājumus, ieteicams ir veikt regulāru apkopi. Speciālisti aplūkos komplektējošās daļas un vajadzības gadījumā tās nomainīs.

AUTODOC: ērta iepirkšanās tiešsaistē

Vai jūs vēlaties iegādāties stabilizatora stieni vai citas komplektējošās daļas par saprātīgām cenām? Reģistrējieties AUTODOC interneta veikalā. Mēs piedāvājam pieejamas cenas, regulāri iepriecinām savus klientus ar izdevīgām akcijām un sniedzam iespēju saņemt bezmaksas piegādi. Veiciet pasūtījumu tiešsaistē mūsu tīmekļa vietnē vai izmantojot mobilo lietotni, lai iegādātos visu, kas nepieciešams jūsu kravas automašīnas apkopei un remontam par īpaši zemām cenām.