Plus
Izmēģiniet premium kontu
0   preces
#
0,00 €
Lūdzu, pievienojiet preci iepirkumu grozā, lai veiktu pirkumu

Starteris / Atsevišķi komponenti kravas automašīnām

Izvēlieties savu komerciālo transportlīdzekli
Lai atrastu Starteris / Atsevišķi komponenti kravas automašīnām vai citiem komerctransporta līdzekļiem un nodrošinātu pilnīgu savietojamību, lūdzu, zemāk izvēlieties modeli.
1
2
3
Papildu informācija
Lēti pasūtīt Starteris / Atsevišķi komponenti kravas auto
  • Lēti iegādāties Starteris / Atsevišķi komponenti komerciālajam transportam ar preces atgriešanas tiesībām 200 dienu laikā
    Drošs pasūtījums 200 dienas
Starteris / Atsevišķi komponenti kravas automašīnām katalogs - izvēlies AUTODOC internetveikalā

Starteris / Atsevišķi komponenti populārākajām kravas automašīnām

Augstas kvalitātes Starteris / Atsevišķi komponenti komerciālajam transportam: TOP zīmoli

Vairāk

Starteris / Atsevišķi komponenti kravas automašīnām: vislabāk pārdotie produkti mūsu katalogā

Šīs ir vispirktākās peces no Starteris / Atsevišķi komponenti kataloga. Plašs labāko zīmolu produktu klāsts palīdzēs Jums izvēlēties Starteris / Atsevišķi komponenti par izdevīgu cenu un nodrošinās labāko atbilstību Jūsu kravas automašīnai vai komerciālajam transportlīdzeklim.

Starteris nodrošina kloķvārpstas rotāciju, lai iedarbinātu kravas automašīnas dzinēju. Tas ir elektrodzinējs, kuru darbina akumulators. Detaļas konstrukcijā paredzēts korpuss, rotors, sukas turētājs, solenoīda slēdzis un aktuators.

Kravas automašīnu starteru veidi

Pēc konstrukcijas:

  • Bez reduktora. Šādu ierīču aktuatori ir tieši savienoti ar rotora vārpstu, kas nodrošina ātru dzinēja iedarbināšanu. Šīs Komplektējošās daļas ir drošas un izturīgas pret lielām slodzēm. Komplektējošām daļām ir vienkāršs dizains, kas ievērojami atvieglo remontu un nomaiņu. To trūkumi ietver iespaidīgus izmērus un lielu svaru, augstu cenu un zemu efektivitāti ar zemu akumulatora uzlādi, kā arī aukstās sezonas laikā
  • Ar reduktoru. Tiem ir iebūvēts rotācijas pārveidotājs vilces spēkā. Tas atrodas starp aktuatoru un rotoru un palīdz uzlabot izstrādājuma veiktspēju ar zemāku enerģijas patēriņu. Šī veida komplktējošās daļas ir kompaktas, vieglas un salīdzinoši lētas. Galvenais trūkums ir to zemā jauda

Bojājumi un to iemesli

Ierīcei nav noteikta darbmūža, un tā ir jānomaina kā vienots mezgls, ja rodas tādi bojājumi kā suku un kontaktplākšņu nodilums kolektora elektrodā, vadu pārrāvums vai īssavienojums iekšējā tinumā. Tas var notikt komplektējošās daļas ekspluatācijas noteikumu pārkāpumu vai transportlīdzekļa elektrosistēmas īssavienojuma dēļ.

Līdzīgi kā vieglo automašīnu starteri, kravas automašīnu detaļas sabojājas, ja to elementi tiek mehāniski bojāti. Tas ietver gultņu daļu nodilumu, mazzobrata zobu deformāciju, brīvgaitas sajūga bojāeju. To visu izraisa dabīgs nolietojums, ceļu satiksmes negadījumi vai nekvalificēti remontdarbi. Turklāt mitruma ietekmē var oksidēties kontakti, un solenoīda enkurs un aktuators var ieķīlēties. Šādi bojājumi parasti tiek novērsti, nomainot vienīgi bojātās Komplektējošās daļas.

Kā noteikt bojājumus

Par komplektējošo daļu bojājumiem liecina klikšķi dzinēja iedarbināšanas laikā. Turklāt starteris var neieslēgties vai neizslēgties. Šīs pazīmes var būt saistītas ar bojātu aizdedzes slēdzi, zemu akumulatora uzlādi vai tā bojājumiem. Ierīces bojājumu var noteikt, to demontējot un inspicējot. Elektrisko komplektējošo daļu stāvokli pārbauda, veicot mērījumus ar ampērmetru un voltmetru. Šādu diagnostiku jāveic tehniskās apkopes stacijā.

AUTODOC: ērta iepirkšanās tiešsaistē

Mūsu interneta veikalā jūs varat iegādāties starteri un citus komplektējošās daļas savi kravas automašīnai par zemām cenām. Mūsu pieredzējušie atbalsta dienesta speciālisti vienmēr ir gatavi tiešsaistē konsultēt jūs par visiem jautājumiem, kas saistīti ar mūsu precēm. Mēs piedāvājam pieejamas cenas; mēs bieži rīkojam akcijas, ātri apstrādājam pasūtījumus un organizējam ātru piegādi.