Plus
Izmēģiniet premium kontu
0   preces
#
0,00 €
Lūdzu, pievienojiet preci iepirkumu grozā, lai veiktu pirkumu

Stūres garenstiepnis kravas automašīnām

Izvēlieties savu komerciālo transportlīdzekli
Lai atrastu Stūres garenstiepnis kravas automašīnām vai citiem komerctransporta līdzekļiem un nodrošinātu pilnīgu savietojamību, lūdzu, zemāk izvēlieties modeli.
1
2
3
Papildu informācija
Lēti pasūtīt Stūres garenstiepnis kravas auto
 • Lēti iegādāties Stūres garenstiepnis komerciālajam transportam ar preces atgriešanas tiesībām 200 dienu laikā
  Drošs pasūtījums 200 dienas
Stūres garenstiepnis kravas automašīnām katalogs - izvēlies AUTODOC internetveikalā

Stūres garenstiepnis populārākajām kravas automašīnām

Augstas kvalitātes Stūres garenstiepnis komerciālajam transportam: TOP zīmoli

Vairāk

Stūres garenstiepnis kravas automašīnām: vislabāk pārdotie produkti mūsu katalogā

Šīs ir vispirktākās peces no Stūres garenstiepnis kataloga. Plašs labāko zīmolu produktu klāsts palīdzēs Jums izvēlēties Stūres garenstiepnis par izdevīgu cenu un nodrošinās labāko atbilstību Jūsu kravas automašīnai vai komerciālajam transportlīdzeklim.

Stūres garenvirziena stiepnis (garenstiepnis) pārraida piepūli no stūres mehānisma kastes uz rumbu pagrieziena svirām, tādējādi nodrošinot nepieciešamo kravas automašīnas vadāmo riteņu pagrieziena leņķi. Šī detaļa ir caurule ar speciālām atverēm, kurās tiek uzstādītas lodgalvas tapas.

Veidi

Pieejamas ir komplektējošās daļas šādām asīm:

 • priekšējai;
 • aizmugurējai;
 • vidējai;
 • brīvrites.

Komerctransporta līdzekļos biežāk ir sastopami priekšējie un aizmugurējie stūres garenvirziena stiepņi. Neatkarīgi no ass izstrādājumi var atšķirties pēc to konstrukcijas:

 • neizjaucami (tos nevar remontēt);
 • izjaucami (izturīgāki, pateicoties apkalpošanas iespējai).

Katalogos ietvertās auto daļas atšķiras arī pēc:

 • svara;
 • izmēra;
 • stiprinājuma veidiem.

Bojājumi un to iemesli

Komplektējošām daļām ir ilgs darbmūžs. To bojājumu var izraisīt deformācija, kas rodas, kravas automašīnai pārbraucot pār ievērojamu šķērsli. Dēļ apgrūtinātas piekļuves šai detaļai, tās nomaiņa jāveic specializētā auto tehniskās apkopes stacijā. Pēc nomaiņas ir jāveic riteņu centrēšana.

Kā noteikt bojājumus

Bojājumu pazīmes ir identiskas vieglo automašīnu stūres garenvirziena stiepņa bojājumu pazīmēm. Piemēram, veicot pagriezienus var būt dzirdamas neierastas skaņas, vai arī jūs varat ievērot stūres dauzīšanos vai brīvkustību. Turklāt kravas automašīna var vilkt uz vienu pusi.

AUTODOC: ērta iepirkšanās tiešsaistē

Vai vēlaties padarīt lētu kravas automašīnas servisa apkalpošanu? Pasūtiet kvalitatīvas auto daļas AUTODOC interneta veikalā. Šeit Jūs varat iegādāties kravas automašīnas stūres garenvirziena stiepni un daudzas citas preces par pieejamām cenām. Tehniskā atbalsta dienesta speciālisti labprāt palīdzēs jums izvēlēties nepieciešamās rezerves daļas un pastāstīs par šobrīd pieejamām akcijām. Iegādāties tiešsaistē ar labvēlīgiem nosacījumiem un saņemiet preces visīsākā laikā.