Plus
Izmēģiniet premium kontu
0   preces
#
0,00 €
Lūdzu, pievienojiet preci iepirkumu grozā, lai veiktu pirkumu

Termostats / -blīve kravas automašīnām

Izvēlieties savu komerciālo transportlīdzekli
Lai atrastu Termostats / -blīve kravas automašīnām vai citiem komerctransporta līdzekļiem un nodrošinātu pilnīgu savietojamību, lūdzu, zemāk izvēlieties modeli.
1
2
3
Papildu informācija
Lēti pasūtīt Termostats / -blīve kravas auto
  • Lēti iegādāties Termostats / -blīve komerciālajam transportam ar preces atgriešanas tiesībām 200 dienu laikā
    Drošs pasūtījums 200 dienas
Termostats / -blīve kravas automašīnām katalogs - izvēlies AUTODOC internetveikalā

Termostats / -blīve populārākajām kravas automašīnām

Augstas kvalitātes Termostats / -blīve komerciālajam transportam: TOP zīmoli

Vairāk

Termostats / -blīve kravas automašīnām: vislabāk pārdotie produkti mūsu katalogā

Šīs ir vispirktākās peces no Termostats / -blīve kataloga. Plašs labāko zīmolu produktu klāsts palīdzēs Jums izvēlēties Termostats / -blīve par izdevīgu cenu un nodrošinās labāko atbilstību Jūsu kravas automašīnai vai komerciālajam transportlīdzeklim.

Termostats kravas automašīnā uztur optimālu dzesēšanas šķidruma temperatūru dažādos dzinēja darba režīmos. Tostarp tas nodrošina ātru dzinēja uzsildīšanu pēc iedarbināšanas. Parasti šis izstrādājums tiek piedāvāts komplektā ar pret ķimikālijām izturīgu starpliku.

Veidi

  • Ar korpusu. Tie ir savienoti ar dzesēšanas sistēmas šļūtenēm. Korpuss ir izgatavots no misiņa vai alumīnija. Pirmais ir īpaši noturīgs pret kodīgām vielām un izturīgs, savukārt otrais materiāls ir viegls. Pasažieru automašīnu termostati tiek ražoti arī plastmasas korpusos.
  • Bez korpusa. Tie ir ievietoti speciālā sēžā cilindru blokā.

Bojājumi un to iemesli

Ierīce ir pakļauta korozijas bojājumiem un piesārņojumam nogulšņu dēļ. Tie rodas nepiemērota antifrīza izmantošanas dēļ vai sajaucot dažādu veidu dzesēšanas šķidrumus. Smaga piesārņojuma dēļ šis elements var ieķīlēties starp stāvoklī vai galējā stāvoklī.

Kā noteikt bojājumus

Par bojājumiem parasti liecina dzinēja pārkaršana vai pārdzese. Pirmajā gadījumā iedegas attiecīgais mērinstrumentu paneļa indikators. Turklāt kabīnē var būt jūtama arī darba šķidruma smaka. Otrajā gadījumā pieaug degvielas patēriņš.

Vienkāršākā pārbaude tiek veikta, pārbaudot radiatora pievades šļūtenes tūlīt pēc dzinēja iedarbināšanas. Ja tā lēni uzsilst, tad kravas automašīnas termostats visticamāk ir darba kārtībā.

Precīzākus datus par ierīces darbspēju iespējams iegūt no diagnostikas skenera, kas savienots ar elektronisko vadības bloku. Lai veiktu šādu pārbaudi, sazinieties ar tehniskās apkopes stacijas speciālistiem. Pat ja bojājumu pazīmes nav atrodamas, ieteicams ir nomainīt detaļu ik pēc 100 000 km nobraukuma vai pēc 5 gadu darbības.

AUTODOC: ērta iepirkšanās tiešsaistē

Mūsu interneta veikalā jūs varat ātri izvēlēties un iegādāties termostatu un citas kravas automašīnas komplektējošās daļas. Pateicoties pieejamām visu mūsu katalogā esošo preču cenām, jūs lēti saremontēsiet savu transportlīdzekli. Ja jums nepieciešama papildu informācija par jūs interesējošo produktu, maksāšanas nosacījumiem vai pašreizējām akcijām, sazinieties ar mūsu klientu atbalsta dienestu tiešsaistes tērzētavā.