Plus
Izmēģiniet premium kontu
0   preces
#
0,00 €
Lūdzu, pievienojiet preci iepirkumu grozā, lai veiktu pirkumu

Trokšņa slāpētājs / -piederumi kravas automašīnām

Izvēlieties savu komerciālo transportlīdzekli
Lai atrastu Trokšņa slāpētājs / -piederumi kravas automašīnām vai citiem komerctransporta līdzekļiem un nodrošinātu pilnīgu savietojamību, lūdzu, zemāk izvēlieties modeli.
1
2
3
Papildu informācija
Lēti pasūtīt Trokšņa slāpētājs / -piederumi kravas auto
  • Lēti iegādāties Trokšņa slāpētājs / -piederumi komerciālajam transportam ar preces atgriešanas tiesībām 200 dienu laikā
    Drošs pasūtījums 200 dienas
Trokšņa slāpētājs / -piederumi kravas automašīnām katalogs - izvēlies AUTODOC internetveikalā

Trokšņa slāpētājs / -piederumi populārākajām kravas automašīnām

Augstas kvalitātes Trokšņa slāpētājs / -piederumi komerciālajam transportam: TOP zīmoli

Vairāk

Trokšņa slāpētājs / -piederumi kravas automašīnām: vislabāk pārdotie produkti mūsu katalogā

Šīs ir vispirktākās peces no Trokšņa slāpētājs / -piederumi kataloga. Plašs labāko zīmolu produktu klāsts palīdzēs Jums izvēlēties Trokšņa slāpētājs / -piederumi par izdevīgu cenu un nodrošinās labāko atbilstību Jūsu kravas automašīnai vai komerciālajam transportlīdzeklim.

Kravas automašīnu klusinātāji ir paredzēti trokšņa līmeņa mazināšanai, ko rada izplūdes gāzes izplūdes gāzu traktā. Šis elements ietver dažādus kanālus, plātnes un kameras, kas ļauj samazināt skaņas vibrāciju biežumu, pārveidojot tās siltuma enerģijā.

Kravas automašīnu klusinātāju veidi

Ražotāju katalogi ietver komplektējošās daļas ar dažādiem darbības principiem:

  • Ierobežojošie. Absorbē vibrācijas, pateicoties kameras un izplūdes caurules diametru starpībai. Trokšņu līmenis tiek samazināts, kad izplūdes gāzes šķērso šauro izplūdes gāzu traktu, nonākot lielāka tilpuma dobumā. Šādas komplektējošās daļas ir efektīvas, taču tās mazina dzinēja jaudu.
  • Atstarojošie. Tiem ir labirints, kurā gāzes ieplūst, un kurā skaņa tiek atkārtoti atstarota no sieniņām. Šeit skaņas viļņi saduras, maina savu amplitūdu un tiek neitralizēti. Šīs ierīces praktiski neietekmē dzinēja jaudu, tomēr ekspluatācijas laikā tās ievērojami sakarst.
  • Absorbējošie. Šīs komplektējošās daļas ir pildītas ar skaņu izolējošu materiālu, caur kuru iet gofrētā caurule. Tiem ir vienkārša konstrukcija, un tie var absorbēt dažādu frekvenču skaņas viļņus. Šo ierīču efektivitāte ir diezgan zema.
  • Rezonatoru. Šīm ierīcēm ir vairākas kameras, kuras ir savienotas ar caurulēm ar dažāda diametra atverēm. Tās samazina trokšņa līmeni, nepārtraucot plūsmu, taču tikai šaurā frekvenču diapazonā.

Komerctransporta līdzekļos izmantojamās komplektējošās daļas parasti ir mazāk efektīvas nekā vieglo automašīnu klusinātāji. Tas ir saistīts ar nepieciešamību saglabāt maksimālu dzinēja jaudu.

Komplektējošās daļas atšķiras arī pēc materiāla, no kura tās ir izgatavotas:

  • Tērauds ar aizsargkārtu (alumīnija u.c.). Tiem ir zema cena, taču to kalpošanas laiks ir īss.
  • Nerūsējošais tērauds. Tiem ir atstarojoša virsma, kas praktiski neaizkavē gāzes plūsmas pāriešanu. Šīs ierīces ir noturīgas pret negatīviem vides faktoriem.

Bojājumi un to iemesli

Kravas automašīnu klusinātāju darbmūžs nav ierobežots, tādēļ bojājuma gadījumā tie būs jānomaina. Komplektējošās daļas var zaudēt hermētiskumu metāla korozijas, pastāvīgu temperatūras svārstību, kondensāta veidošanās ierīču iekšienē un mehānisku bojājumu dēļ. Turklāt ir iespējama detaļu aizsērēšana vai katalītiskā neitralizatora caurdegšana.

Kā noteikt bojājumus

Ja no kravas automašīnas apakšas nāk izplūdes gāzes, dzinēja darbības troksnis kļūst skaļāks un no izplūdes trakta ir dzirdami metāliski klaudzieni, tas nozīmē, ka ierīces detaļas ir caurdegušas un atdalījušās no korpusa. Dažos gadījumos novērojama samazināta dzinēja jauda. Ja tiek konstatētas šīs pazīmes, komplektējošā daļa ir jāpārbauda. Ja izplūdes sistēmas elementiem atdziestot, to apakšpusē tiek konstatēti ūdens pilieni, tad to viengabalainība ir izjaukta.

AUTODOC: ērta iepirkšanās tiešsaistē

Mūsu interneta veikalā jūs varēsiet lēti un ērti iegādāties klusinātājus un daudzas citas komerctransporta līdzekļu komplektējošās daļas. Mēs esam izveidojuši mobilo lietotni: tagad jebkurā brīdī no jebkuras vietas jūs varat veikt pasūtījumu. Biežas akcijas ļauj samazināt jūsu transportlīdzekļa remonta un apkopes izmaksas. Iepērcieties tiešsaistē AUTODOC un sāciet taupīt naudu jau tūlīt!