Plus
Izmēģiniet premium kontu
0   preces
#
0,00 €
Lūdzu, pievienojiet preci iepirkumu grozā, lai veiktu pirkumu

Ūdens radiators kravas automašīnām

Izvēlieties savu komerciālo transportlīdzekli
Lai atrastu Ūdens radiators kravas automašīnām vai citiem komerctransporta līdzekļiem un nodrošinātu pilnīgu savietojamību, lūdzu, zemāk izvēlieties modeli.
1
2
3
Papildu informācija
Lēti pasūtīt Ūdens radiators kravas auto
  • Lēti iegādāties Ūdens radiators komerciālajam transportam ar preces atgriešanas tiesībām 200 dienu laikā
    Drošs pasūtījums 200 dienas
Ūdens radiators kravas automašīnām katalogs - izvēlies AUTODOC internetveikalā

Ūdens radiators populārākajām kravas automašīnām

Augstas kvalitātes Ūdens radiators komerciālajam transportam: TOP zīmoli

Vairāk

Ūdens radiators kravas automašīnām: vislabāk pārdotie produkti mūsu katalogā

Šīs ir vispirktākās peces no Ūdens radiators kataloga. Plašs labāko zīmolu produktu klāsts palīdzēs Jums izvēlēties Ūdens radiators par izdevīgu cenu un nodrošinās labāko atbilstību Jūsu kravas automašīnai vai komerciālajam transportlīdzeklim.

Kravas automašīnas dzinēja dzesēšanas radiators palīdz novērst dzinēja pārkaršanu. Tajā cirkulējošais šķidrums tiek atdzesēts ar gaisa plūsmu, kas rodas transportlīdzekļa kustības rezultātā un tiek pastiprināta ar ventilatoru.

Kravas automašīnu dzinēja dzesēšanas radiatoru veidi

Pēc materiāla:

  • Alumīnija. To priekšrocības ir nelielais svars un pieejamās cenas.
  • Varš. Šiem radiatoriem ir augsta siltuma vadītspēja. Turklāt tie ir izturīgāki pret korozijas bojājumiem.

Šiem izstrādājumiem mēdz būt arī atšķirīgas konstrukcijas. Tostarp tie var būt:

  • Caurulīšu-plāksnīšu. Tajos tiek izmantotas caurulītes, parasti plakanas vai ovālas. Tās tiek izvietotas šaha kārtībā un iet caur šķērseniskām plāksnītēm, kas palielina siltuma izkliedes laukumu.
  • Caurulīšu-lentes. Šajā gadījumā caurulītes tiek sakārtotas viena aiz otras rindā. Starp tām atrodas gofrēta riba. Tas uzlabo caur dzesēšanas režģi ejošās gaisa plūsmas turbulenci.

Katalogu ierīces atšķiras viena no otras pēc garuma, platuma un augstuma. Parasti kravas automašīnās uzstādītajām ierīcēm ir lielāki izmēri un svars, salīdzinot ar vieglo automašīnu dzinēja dzesēšanas radiatoriem.

Bojājumi un to iemesli

Izstrādājums var zaudēt savu viengabalainību, piemēram, ceļu satiksmes negadījuma rezultātā. Iespējami ir arī korozijas bojājumi, iedarbojoties dzesēšanas šķidrumam vai nepareizi izvēloties tīrīšanas līdzekli. Bieži gadās arī dzesēšanas šķidruma cirkulācijas traucējumi. To iemesls ir ierīces piesārņojums ar dažādām nogulsnēm, piemēram, neuzmanīgi izmantojot hermētiķus.

Kā noteikt bojājumus

Par šī elementa slikto stāvokli var liecināt dzesēšanas šķidruma temperatūras indikators. Līdztekus tam antifrīza noplūdi viengabalainības zuduma gadījumā parasti papildina specifiska smaka salonā vai mezgla zonā. Šādā situācijā pārbaudiet, vai jūsu kravas automašīnas dzinēja dzesēšanas radiatoram nav radušies bojājumi un noplūdes. Tam var būt nepieciešama tuvumā esošo elementu demontāža. Šo darbu labāk uzticēt kravas automašīnu tehniskās apkalpošanas speciālistiem. Viņi pārbaudīs un vajadzības gadījumā nomainīs bojāto komplektējošo daļu.

AUTODOC: ērta iepirkšanās tiešsaistē

Lai lēti veiktu jūsu kravas automašīnas remontu, pasūtiet visas nepieciešamās komplektējošās daļas AUTODOC interneta veikalā. Mēs regulāri rīkojam akcijas, un jūs varēsiet iegādāties dzinēja dzesēšanas radiatoru un citas kravas automašīnas detaļas par vislabākām cenām. Ja jums nepieciešama palīdzība, izvēloties preces mūsu katalogā, sazinieties ar mūsu klientu atbalsta dienesta speciālistiem tiešsaistes tērzētavā.