Plus
Izmēģiniet premium kontu
0   preces
#
0,00 €
Lūdzu, pievienojiet preci iepirkumu grozā, lai veiktu pirkumu

Ātrumkārbas eļļa kravas automašīnām

Izvēlieties savu komerciālo transportlīdzekli
Lai atrastu Ātrumkārbas eļļa kravas automašīnām vai citiem komerctransporta līdzekļiem un nodrošinātu pilnīgu savietojamību, lūdzu, zemāk izvēlieties modeli.
1
2
3
Papildu informācija
Lēti pasūtīt Ātrumkārbas eļļa kravas auto
 • Lēti iegādāties Ātrumkārbas eļļa komerciālajam transportam ar preces atgriešanas tiesībām 200 dienu laikā
  Drošs pasūtījums 200 dienas
Ātrumkārbas eļļa kravas automašīnām katalogs - izvēlies AUTODOC internetveikalā

Ātrumkārbas eļļa populārākajām kravas automašīnām

Augstas kvalitātes Ātrumkārbas eļļa komerciālajam transportam: TOP zīmoli

Vairāk

Ātrumkārbas eļļa kravas automašīnām: vislabāk pārdotie produkti mūsu katalogā

Šīs ir vispirktākās peces no Ātrumkārbas eļļa kataloga. Plašs labāko zīmolu produktu klāsts palīdzēs Jums izvēlēties Ātrumkārbas eļļa par izdevīgu cenu un nodrošinās labāko atbilstību Jūsu kravas automašīnai vai komerciālajam transportlīdzeklim.

Transmisijas eļļas tiek izmantotas kravas automašīnu reduktoru, diferenciāļu un citu pārnesumkārbas detaļu eļļošanai. Tās uz komplektējošo daļu virsmas veido eļļas plēvīti, kas tos sargā no ieķīlēšanās, korozijas un pārmērīgas slodzes. Līdztekus eļļošanas materiāli samazina vibrāciju un troksni, atvada siltumu un minimizē berzes detaļu nodilumu.

Kravas automašīnu eļļas veidi

Atkarībā no pielietojuma ir pieejamas eļļas:

 • manuālām pārnesumkārbām un diferenciāļiem;
 • automātiskai transmisijai.

Pēc sastāva:

 • Minerālās. Tās veido biezu eļļas plēvīti pat augsta spiediena apstākļos un praktiski nesatur kaitīgus ķīmiskus savienojumus. Tās ir lētas, taču tām ir diezgan augsts patēriņš un īss ekspluatācijas laiks.
 • Sintētiskās. Tās var izmantot plašā temperatūras diapazonā, jo tās nav pakļautas radikālām viskozitātes izmaiņām karstuma vai aukstuma apstākļos. Vēl viena priekšrocība ir izturība pret koroziju. Trūkumi ietver augstu plūstamības pakāpi, kā rezultātā eļļa var izplūst caur blīvējumu.
 • Pussintētisks. Tas ir minerālo un sintētisko bāzu maisījums, kas piedāvā optimālu cenas un kvalitātes attiecību variantu. Šādas eļļas tiek izmantotas augstas izturības kravas automašīnu pārnesumkārbās, kas darbojas smagos apstākļos.

Pēc viskozitātes izšķir vasaras, ziemas un vissezonas eļļas. Tām ir dažāds piedevu daudzums un veids, kas jo īpaši palīdz stabilizēt ekspluatācijas īpašības temperatūras svārstību apstākļos un samazina nogulšņu veidošanos. Ziemas eļļām parasti ir dažādas zemākās darbības temperatūras vērtības. Piemēram, tas var būt -40, -26 vai -12 °C. Izmantotās piedevas var būt:

 • berzes samazināšanai;
 • depresori, kas uzlabo viskozitāti;
 • pretkorozijas.

Ekspluatācijas īpatnības

Laika gaitā eļļas zaudē savas eļļojošās īpašības dēļ oksidēšanās un sajaukšanās ar berzes disku un citu mezgla elementu nodiluma produktiem. Eļļas nomaiņas termiņus nosaka transportlīdzekļa ražotājs. Eļļas vieglajām automašīnām ar automātisko transmisiju ir jānomaina ik pēc 30 līdz 40 tūkstošu km nobraukuma, savukārt ar manuālo transmisiju – ik pēc 50 līdz 75 tūkstošu km nobraukuma. Kravas automašīnu apkopes intervāli ir ilgāki. Tos nosaka ražotājs katram konkrētam transportlīdzeklim, un tas ir norādīts transportlīdzekļa tehniskajā dokumentācijā

AUTODOC: ērta iepirkšanās tiešsaistē

Mūsu interneta veikalā ir plaša tehnisko šķidrumu klāsts. Mūsu lietotājam draudzīgajā katalogā jūs viegli atradīsiet nepieciešamo produktu. Mūsu cenas ir ļoti konkurētspējīgas, regulāri tiek rīkotas akcijas un tiek sniegta iespēja saņemt bezmaksas piegādi. Veiciet pasūtījumu tiešsaistē mūsu tīmekļa vietnē jau šodien un iegādājieties transmisijas eļļas un citus produktus kravas automašīnu remontam un apkopei par izdevīgām cenām.