Plus
Izmēģiniet premium kontu
0   preces
#
0,00 €
Lūdzu, pievienojiet preci iepirkumu grozā, lai veiktu pirkumu

Izplūdes caurules kravas automašīnām

Izvēlieties savu komerciālo transportlīdzekli
Lai atrastu Izplūdes caurules kravas automašīnām vai citiem komerctransporta līdzekļiem un nodrošinātu pilnīgu savietojamību, lūdzu, zemāk izvēlieties modeli.
1
2
3
Papildu informācija
Lēti pasūtīt Izplūdes caurules kravas auto
  • Lēti iegādāties Izplūdes caurules komerciālajam transportam ar preces atgriešanas tiesībām 200 dienu laikā
    Drošs pasūtījums 200 dienas
Izplūdes caurules kravas automašīnām katalogs - izvēlies AUTODOC internetveikalā

Izplūdes caurules populārākajām kravas automašīnām

Augstas kvalitātes Izplūdes caurules komerciālajam transportam: TOP zīmoli

Vairāk

Izplūdes caurules kravas automašīnām: vislabāk pārdotie produkti mūsu katalogā

Šīs ir vispirktākās peces no Izplūdes caurules kataloga. Plašs labāko zīmolu produktu klāsts palīdzēs Jums izvēlēties Izplūdes caurules par izdevīgu cenu un nodrošinās labāko atbilstību Jūsu kravas automašīnai vai komerciālajam transportlīdzeklim.

Lai izvadītu izplūdes gāzes, kravas automašīnai ir nepieciešamas izplūdes caurules un gofrētās caurules. Tās ļauj arī samazināt spēka iekārtas trokšņu līmeni un vibrācijas.

Kravas automašīnas izplūdes sistēmas gofrēto cauruļu veidi

Parasti gofrētai caurulei ir stingrs un izturīgs trīskāršais appinums. Ražotāju katalogi ietver izstrādājumus, kas atšķiras pēc iekšējā slāņa veida:

  • Interlock (stiprinātās). Iekšējā daļa ir izgatavota no elastīgām paralēlām plāksnēm. Tām ir raksturīga augsta izturība.
  • Interbraid. Iekšpusē tie ir elementi, kas ir sapīti leņķī. Tiem ir zema cena, taču tie ātrāk sabojājas.

Šīs auto daļas var tikt izgatavotas no:

  • Tērauda. Tās ir salīdzinoši lētas.
  • Nerūsējošais tērauds. Tās ir uzticamākas.

Kravas automašīnu izplūdes cauruļu veidi

Šie izstrādājumi atšķiras pēc to apzīmējuma:

  • Sadales caurules. Tās tiek uzstādītas tieši aiz izplūdes kolektora. Tās spēj izturēt temperatūru virs 600 °C.
  • Savienojošās caurules. Tās tiek uzstādītas starp citiem izplūdes sistēmas elementiem.
  • Izplūdes caurules. Tās nāk no slāpētāja un kalpo izplūdes gāzu izkliedēšanai. Kravas automašīnās, kuras izmanto pasažieru pārvadāšanai, tām ir jābūt izvirzītām no virsbūves par 3-5 cm.

Interneta veikalā jūs varat pasūtīt dažāda garuma un diametra auto daļas. Jo lielāks ir diametrs, jo zemāks ir izplūdes gāzu plūsmas ātrums. Vērts atzīmēt, ka komerctransporta līdzekļu komplektējošās daļas ir lielāka izmēra nekā vieglo automašīnu izplūdes caurules.

Bojājumi un to iemesli

Šo izstrādājumu kalpošanas laiks netiek norādīts; sabojājoties tie tiek nomainīti. Parasti gofrētās caurules nolietojas ātrāk nekā ierastās caurules. Bojājumus rada pat nenozīmīgas dzinēja kustības un tā stiprinājumu nolietojums. Šīs auto daļas ir pakļautas mehāniskiem bojājumiem. Piemēram, to var izraisīt atsities akmens vai nopietna šķēršļa pārvarēšana. Saskaroties augstu mitruma iedarbību, šīs detaļas var bojāt korozija.

Kā noteikt bojājumus

Ja, darbojoties dzinējam, dzirdat neierastus trokšņus, un spēka iekārtas skaņa kļūst skaļāka nekā parasti, tad komplektējošās daļas ir jānomaina. Papildu norāde būs izplūdes gāzu smakas parādīšanās kabīnē. Nevajadzētu kavēties ar bojāto detaļu nomaiņu: līdztekus akustiskam diskomfortam iespējama ir arī negatīvā izplūdes gāzēs esošo ķīmisko vielu iedarbība, dzinēja jaudas zudumi un, tā rezultātā, pārmērīgs degvielas patēriņš.

AUTODOC: ērta iepirkšanās tiešsaistē

Mūsu veikalā jūs varat tiešsaistē iegādāties komerctransporta līdzekļu izplūdes caurules un un gofrētās caurules ar labvēlīgiem nosacījumiem. Mūsu atbalsta dienesta speciālisti labprāt palīdzēs jums izvēlēties nepieciešamos produktus. Vaicājiet viņiem par šodien rīkotām akcijām, un izmantojiet iespēju ietaupīt papildu naudu. Iepērcieties AUTODOC un veiciet remontu un servisa apkalpošanu bez papildu izdevumiem!