Plus
Izmēģiniet premium kontu
0   preces
#
0,00 €
Lūdzu, pievienojiet preci iepirkumu grozā, lai veiktu pirkumu

Kabīnes atsperojums / -amortizācija kravas automašīnām

Izvēlieties savu komerciālo transportlīdzekli
Lai atrastu Kabīnes atsperojums / -amortizācija kravas automašīnām vai citiem komerctransporta līdzekļiem un nodrošinātu pilnīgu savietojamību, lūdzu, zemāk izvēlieties modeli.
1
2
3
Papildu informācija
Lēti pasūtīt Kabīnes atsperojums / -amortizācija kravas auto
  • Lēti iegādāties Kabīnes atsperojums / -amortizācija komerciālajam transportam ar preces atgriešanas tiesībām 200 dienu laikā
    Drošs pasūtījums 200 dienas
Kabīnes atsperojums / -amortizācija kravas automašīnām katalogs - izvēlies AUTODOC internetveikalā

Kabīnes atsperojums / -amortizācija populārākajām kravas automašīnām

Augstas kvalitātes Kabīnes atsperojums / -amortizācija komerciālajam transportam: TOP zīmoli

Vairāk

Kabīnes atsperojums / -amortizācija kravas automašīnām: vislabāk pārdotie produkti mūsu katalogā

Šīs ir vispirktākās peces no Kabīnes atsperojums / -amortizācija kataloga. Plašs labāko zīmolu produktu klāsts palīdzēs Jums izvēlēties Kabīnes atsperojums / -amortizācija par izdevīgu cenu un nodrošinās labāko atbilstību Jūsu kravas automašīnai vai komerciālajam transportlīdzeklim.

Kravas automašīnām ir ievērojams svars, tādēļ tās ir īpaši pakļautas sasverei, braucot pa nelīdzenu ceļu. Lai samazinātu ceļa virsmas dinamisko iedarbību, kravas automašīnās tiek izmantota kabīnes pneimatiskā balstiekārta. Tā uzlabo saķeri ar ceļu, nodrošina vienmērīgu transportlīdzekļa kustību neatkarīgi no ceļa veida un nodrošina optimālu pastāvīgu ceļa klīrensu.

Kravas automašīnu kabīnes pneimatisko balstiekārtu veidi

Konstrukcija balstās uz gumijas balonu ar saspiestu gaisu tajā. Tas var izturēt desmitiem atmosfēru spiedienu un var mainīt savas īpašības automātiskā regulēšanas mehānisma dēļ. Pastāv divu veidu pneimoatsperes:

  • Ar gaisa balonu. Tās sastāv no 2-4 gumijota kordu auduma slāņiem, visbiežāk poliamīdu (kaprona, neilona, neoprēna). To vāciņiem ir vītņoti caurumi gaisa padevei un atveres montāžai. Komplektējošo daļu vidū ir savilcējgredzens. Dažiem modeļiem ir gumijas atduris. Zemā apvalka iekšējā berze un nesakaršana kravas automašīnas ekspluatācijas laikā padara šīs pneimoatsperes īpaši uzticamas.
  • Ar diafragmu. Tie atšķiras no modeļiem ar gaisa balonu ar virzuļa un diafragmas esamību, kas ierobežo apvalka apjomu. Šī veida pneimoatsperu laukums ir mazākas nekā iepriekšminētajam veidam.

Papildus klasiskajiem kravas automašīnu kabīnes pneimatiskās balstiekārtas elementiem ražotāji piedāvā arī modeļus ar vāciņu un korpusu. Pēdējais darbojas kā stiprinājums un var tikt izgatavots no metāla vai plastmasas. Pneimoatsperes ar šīm komplektējošām daļām var izturēt lielas slodzes bez deformācijas.

Bojājumi un to iemesli

Biežāk sastopamā problēma ir gaisa noplūde gaisa balona saskares vietās ar pneimo statni. Turklāt iespējami ir mehāniski gaisa balona vai atsperu bojājumi. Bojājumi parasti rodas nepareizas braukšanas vai transportlīdzekļa pārslodzes dēļ. Par iemeslu var būt arī uzbraukšana uz šķēršļa vai netīrumu un svešķermeņu iekļūšana mezglā. Pneimoatsperes nav labojamas un ir jānomaina, ja radies bojājums.

Kā noteikt bojājumus

Pirmkārt, bojājumi tiks konstatēti plānveida apkopes laikā. Paaugstināts trokšņa līmenis salonā, ārēji triecieni un vibrācija, braucot pa nelīdzenu ceļu, var liecināt par neplānotas pārbaudes nepieciešamību. Kravas automašīnas kabīnes pneimatiskās balstiekārtas bojājums ir saistīts arī ar palielinātu transportlīdzekļa priekšējās daļas svārstību amplitūdu, braucot lielā ātrumā.

AUTODOC: ērta iepirkšanās tiešsaistē

Vai jūs meklējat interneta veikalu ar zemām komerctransporta līdzekļu komplektējošo daļu cenām remonta un apkopes veikšanai? Laipni lūdzam AUTODOC! Šeit jūs varat izdevīgi iegādāties detaļas kabīnes pneimatiskajai balstiekārtai un daudzas citas komplektējošās daļas. Visas mūsu katalogā esošās preces ir salīdzinoši lētas, un tām ir augsta kvalitāte. Turklāt mēs bieži rīkojam akcijas, kas ļauj ietaupīt. Atvadieties no pārtērēšanas – veiciet pasūtījumu tiešsaistē mūsu tīmekļa vietnē jau tūlīt.