Plus
Izmēģiniet premium kontu
0   preces
#
0,00 €
Lūdzu, pievienojiet preci iepirkumu grozā, lai veiktu pirkumu

Stūres mehānisma sūknis kravas automašīnām

Izvēlieties savu komerciālo transportlīdzekli
Lai atrastu Stūres mehānisma sūknis kravas automašīnām vai citiem komerctransporta līdzekļiem un nodrošinātu pilnīgu savietojamību, lūdzu, zemāk izvēlieties modeli.
1
2
3
Papildu informācija
Lēti pasūtīt Stūres mehānisma sūknis kravas auto
  • Lēti iegādāties Stūres mehānisma sūknis komerciālajam transportam ar preces atgriešanas tiesībām 200 dienu laikā
    Drošs pasūtījums 200 dienas
Stūres mehānisma sūknis kravas automašīnām katalogs - izvēlies AUTODOC internetveikalā

Stūres mehānisma sūknis populārākajām kravas automašīnām

Augstas kvalitātes Stūres mehānisma sūknis komerciālajam transportam: TOP zīmoli

Vairāk

Stūres mehānisma sūknis kravas automašīnām: vislabāk pārdotie produkti mūsu katalogā

Šīs ir vispirktākās peces no Stūres mehānisma sūknis kataloga. Plašs labāko zīmolu produktu klāsts palīdzēs Jums izvēlēties Stūres mehānisma sūknis par izdevīgu cenu un nodrošinās labāko atbilstību Jūsu kravas automašīnai vai komerciālajam transportlīdzeklim.

Kravas automašīnu stūres pastiprinātāju sūkņi ir daļa no stūrēšanas sistēmas un tiek izmantoti eļļas padevei sistēmā zem augsta spiediena. Komplektējošā daļa tiek uzstādīta uz dzinēja un darbināta, izmantojot kloķvārpstu. Tādēļ ierīce darbojas, kamēr vien darbojas dzinējs.

Kravas automašīnu stūres pastiprinātāju sūkņu veidi

Ražotāju katalogi ietver komplektējošās daļas ar dažādiem pārvadu veidiem. Tas var būt:

  • ķīļsiksnas pārvads (ķīļsiksna, divpusējā ķīļsiksna vai izturīgākā daudzceliņu siksna);
  • zobratu pārvads.

Komerctransporta līdzekļos biežāk tiek uzstādīti rotora lāpstiņu sūkņi. Šādām ierīcēm ir vienkārša konstrukcija un augsta veiktspēja. Tās var būt divu veidu:

  • Vienas ķēdes. Tiem ir zema veiktspēja un pieejamas cenas.
  • Dubultās ķēdes. Tie ir efektīvāki.

Mūsdienās jūs varat tiešsaistē iegādāties komplektējošās daļas ar iebūvētu eļļas tvertni un ierīces ar atsevišķu tvertni, kas uzstādīta dzinēja nodalījumā.

Bojājumi un to iemesli

Tādām kravas automašīnu komplektējošām daļām, kā, piemēram, vieglo automašīnu stūres pastiprinātāju sūkņi, nav noteikta darbmūža. Iekārtas sabojājas ieķīlēšanās vai hermētiskuma zudumu gadījumā, rotora, lāpstiņu, šļūteņu vai blīvējuma mehānisku bojājumu dēļ, kā arī dēļ korozijas plankumiem, kas parādās uz metāliskiem elementiem. Visbiežāk to izraisa zems darba šķidruma līmenis sistēmā vai sliktas kvalitātes eļļas izmantošana, ignorējot eļļas nomaiņas intervālus. Nepareizas komplektējošās daļas uzstādīšanas rezultātā ir iespējama arī dzensiksnas slīdēšana.

Kā noteikt bojājumus

Ja braucot stūre sāk vibrēt, stūres pagriešanai ir nepieciešama ievērojama piepūle un ir dzirdamas svilpjošas skaņas, komplektējošā daļa ir jānomaina. Par nomaiņas nepieciešamību liecina arī metāliskas skaidiņas eļļas tvertnē. To var konstatēt, izņemot filtru no tvertnes.

AUTODOC: ērta iepirkšanās tiešsaistē

Vai ir iespējams pasūtīt kravas automašīnas stūres pastiprinātāja sūkni un īsā laikā saņemt detaļu? Jā, tas ir iespējams, ja jūs veicat pirkumu AUTODOC. Mēs sadarbojamies ar uzticamu eksprespasta dienestu un nosūtam visus pirkumus bez kavēšanās. Turklāt mūsu interneta veikalā regulāri tiek rīkotas akcijas, kas ļauj jums ietaupīt. Nepalaidiet garām iespēju patiešām lēti veikt jūsu transportlīdzekļa remontu un servisa apkalpošanu!