Plus
Izmēģiniet premium kontu
0   preces
#
0,00 €
Lūdzu, pievienojiet preci iepirkumu grozā, lai veiktu pirkumu

Amortizators kravas automašīnām

Izvēlieties savu komerciālo transportlīdzekli
Lai atrastu Amortizators kravas automašīnām vai citiem komerctransporta līdzekļiem un nodrošinātu pilnīgu savietojamību, lūdzu, zemāk izvēlieties modeli.
1
2
3
Papildu informācija
Lēti pasūtīt Amortizators kravas auto
  • Lēti iegādāties Amortizators komerciālajam transportam ar preces atgriešanas tiesībām 200 dienu laikā
    Drošs pasūtījums 200 dienas
Amortizators kravas automašīnām katalogs - izvēlies AUTODOC internetveikalā

Amortizators populārākajām kravas automašīnām

Augstas kvalitātes Amortizators komerciālajam transportam: TOP zīmoli

Vairāk

Amortizators kravas automašīnām: vislabāk pārdotie produkti mūsu katalogā

Šīs ir vispirktākās peces no Amortizators kataloga. Plašs labāko zīmolu produktu klāsts palīdzēs Jums izvēlēties Amortizators par izdevīgu cenu un nodrošinās labāko atbilstību Jūsu kravas automašīnai vai komerciālajam transportlīdzeklim.

Kravas automašīnas amortizators ir galvenais balstiekārtas elements, kas absorbē triecienus, kas rodas ceļa defektu dēļ. Šī komplektējošā daļa uztur transportlīdzekļa virzienstabilitāti, samazina bremzēšanas ceļu un virsbūves svārstības.

Kravas automašīnu amortizatoru veidi

Ražotāju katalogi ietver dažādu konstrukciju izstrādājumus:

  • Pneimatiskie. Šiem amortizatoriem ir klīrensa regulēšanas funkcija; tie saglabā to vienā līmenī neatkarīgi no kravas svara. Konstrukcija ietver kompresoru, resīveru, ķēdes vadības bloku, pneimatiskās līnijas un gaisa sadales mehānismu.
  • Hidrauliskie. Tie var būt ar vienu vai divām caurulēm. Pirmie ir salīdzinoši lēti.Otrie var izturēt lielāku skaitu darba ciklu.

Līdzīgi kā vieglo automašīnu amortizatori šīs detaļas atšķiras atkarībā no ass. Jūs varat tiešsaistē pasūtīt arī komplektējošās daļas ar dažādiem raksturlielumiem:

  • Regresīvie. Tie labi tiek galā ar vibrāciju un kravas automašīnas sasveri. Braukšanas laikā tie nepietiekoši efektīvi absorbē triecienus, piemēram, braucot pār tramvaja sliedēm un savienojumiem starp betona plātnēm.
  • Progresīvie. Tie labi absorbē triecienus, saskaroties ar šķēršļiem. Manevrējot pieļaujama neliela transportlīdzekļa sasvere.
  • Lineārie. Tie apvieno iepriekš minēto veidu izstrādājumu īpašības.

Bojājumi un to iemesli

Parasti ierīču darbmūžs ir pārsniedz 150 000 km nobraukuma. Kalpošanas laiks ir atkarīgs no ceļa virsmas stāvokļa un transportlīdzekļa noslodzes pakāpes. Amortizācijas ierīču defektus bieži vien izraisa korpusu hermētiskuma zudums dabīgā nodiluma, korozijas vai blīvējuma deformācijas dēļ. Tā rezultātā var rasties nopietni mehāniski bojājumi vai ceļu satiksmes negadījums.

Kā noteikt bojājumus

Šīm komplektējošām daļām ir viengabala konstrukcija, un tās nav remontējamas. Veicot nomaiņu, tās tiek uzstādītas pa pāriem uz asi: vienlaikus aizmugurējie vai priekšējie kravas automašīnas amortizatori.

Jaunas detaļas jāuzstāda, ja vibrācija rodas, uzbraucot pat uz vismazākajiem šķēršļiem. Turklāt manevrējot, strauji uzsākot kustību vai bremzējot, var notikt virsbūves sasvere. Ierīces diagnostika ir jāveic arī, ja ir palielinājies bremzēšanas ceļš, un transportlīdzekli ir grūti noturēt joslā.

Komplektējošo daļu bojājumus var vizuāli noteikt pēc nevienmērīga riepu nodilumu un noplūdēm no korpusa. Ja kravas automašīna ir aprīkota ar pneimatiskiem amortizatoriem, tie var priekšlaicīgi sabojāties ziema apstākļos. Šī veida komplektējošās daļas ir jutīgas pret zemām temperatūrām, tas var izraisīt kravas automašīnas asu novirzi.

AUTODOC: ērta iepirkšanās tiešsaistē

Vai jūs meklējat interneta veikalu ar pieejamām cenām un augstas kvalitātes precēm? Kļūstiet par AUTODOC klientu! Šeit jūs varēsit iegādāties kravas automašīnu amortizatorus un citas preces no uzticamiem zīmoliem. Akciju laikā jūs varat pasūtīt visu jums nepieciešamo pat vēl lētāk. AUTODOC - mūs izvēlas cilvēki, kas novērtē laiku un naudu!