Plus
Izmēģiniet premium kontu
0   preces
#
0,00 €
Lūdzu, pievienojiet preci iepirkumu grozā, lai veiktu pirkumu

Atsperes stiprinājums / -komplektējošās daļas kravas automašīnām

Izvēlieties savu komerciālo transportlīdzekli
Lai atrastu Atsperes stiprinājums / -komplektējošās daļas kravas automašīnām vai citiem komerctransporta līdzekļiem un nodrošinātu pilnīgu savietojamību, lūdzu, zemāk izvēlieties modeli.
1
2
3
Papildu informācija
Lēti pasūtīt Atsperes stiprinājums / -komplektējošās daļas kravas auto
  • Lēti iegādāties Atsperes stiprinājums / -komplektējošās daļas komerciālajam transportam ar preces atgriešanas tiesībām 200 dienu laikā
    Drošs pasūtījums 200 dienas
Atsperes stiprinājums / -komplektējošās daļas kravas automašīnām katalogs - izvēlies AUTODOC internetveikalā

Atsperes stiprinājums / -komplektējošās daļas populārākajām kravas automašīnām

Augstas kvalitātes Atsperes stiprinājums / -komplektējošās daļas komerciālajam transportam: TOP zīmoli

Vairāk

Atsperes stiprinājums / -komplektējošās daļas kravas automašīnām: vislabāk pārdotie produkti mūsu katalogā

Šīs ir vispirktākās peces no Atsperes stiprinājums / -komplektējošās daļas kataloga. Plašs labāko zīmolu produktu klāsts palīdzēs Jums izvēlēties Atsperes stiprinājums / -komplektējošās daļas par izdevīgu cenu un nodrošinās labāko atbilstību Jūsu kravas automašīnai vai komerciālajam transportlīdzeklim.

Vieglajās automašīnās balstiekārtu atsperu stiprinājumi atrodas zem asīm, savukārt kravas automašīnās tie ir piestiprināti virs tām. Šīs detaļas nosaka stiprinājuma drošumu un tādējādi arī drošību.

Kravas automašīnu balstiekārtu atsperu stiprinājumu veidi

Katalogos atrodamas šādas detaļas:

  • Kronšteini, plāksnes, cilindriski stieņi. Tos izmanto, lai savienotu komplektējošās daļas galus ar rāmi.
  • Skavas. Tās izmanto, lai savienotu elastīgo komponentu ar ass siju.
  • Bukses. Tās ir izgatavotas no gumijas vai poliuretāna. Pirmās labāk absorbē triecienus, tās uzskata par daudz izturīgākām.

Bojājumi un to cēloņi

Saskaroties ar mitrumu, iespējami ir korozīvi metālisko detaļu bojājumi. Bukses ir pakļautas nodilumam, deformācijai un nodiluma rezultātā zaudē savu elastību. Stiprinājumi var palikt vaļīgi ceļu satiksmes negadījuma rezultātā vai, nepietiekami tos pievelkot, detaļas uzstādīšanas laikā.

Kā noteikt bojājumus

Balstiekārtu atsperu stiprinājumiem nav īpaša kalpošanas laika; detaļas tiek aizstātas pēc vajadzības. Periodiski nepieciešama mezgla apkope, kas ietver atsevišķu elementu stāvokļa pārbaudi. Tostarp jāpārbauda skavu pievilkšanas ciešums.

Par problēmām var liecināt stabilitātes zudums uz ceļu vai vadāmības pasliktināšanās. Šādās situācijās ieteicams precīzi izmērīt attālumu starp labo un kreiso, priekšējo un aizmugurējo riteņiem. Tas var liecināt, ka garenbāze vienā pusē ir garāka nekā otrā pusē. Dažreiz šo problēmu var atrisināt, uzstādot jaunus stiprinājumus. Turklāt, nomainot balstiekārtas atsperi, ieteicams izmantot jaunus stiprinājumus.

AUTODOC: ērta iepirkšanās tiešsaistē

Vai jūs nevēlaties izšķiest laiku, meklējot sastāvdaļas dažādos interneta veikalos? Pateicoties plašam preču klāstam, visu, kas nepieciešams, jūs varat izvēlēties AUTODOC. Jūs varat iegādāties balstiekārtas atsperes stiprinājumus un daudzas citas detaļas jūsu kravas automašīnai par zemu cenu. Mēs piedāvājam saprātīgas cenas un regulāri veicam akcijas. Nevilcinieties un sazinieties ar mūsu klientu atbalsta speciālistiem, lai iegūtu sikāku informāciju. Viņi priecāsies jums pastāstīt par mūsu interneta veikalu, piegādes un apmaksas noteikumiem.