Plus
Izmēģiniet premium kontu
0   preces
#
0,00 €
Lūdzu, pievienojiet preci iepirkumu grozā, lai veiktu pirkumu

Atspere kravas automašīnām

Izvēlieties savu komerciālo transportlīdzekli
Lai atrastu Atspere kravas automašīnām vai citiem komerctransporta līdzekļiem un nodrošinātu pilnīgu savietojamību, lūdzu, zemāk izvēlieties modeli.
1
2
3
Papildu informācija
Lēti pasūtīt Atspere kravas auto
  • Lēti iegādāties Atspere komerciālajam transportam ar preces atgriešanas tiesībām 200 dienu laikā
    Drošs pasūtījums 200 dienas
Atspere kravas automašīnām katalogs - izvēlies AUTODOC internetveikalā

Atspere populārākajām kravas automašīnām

Augstas kvalitātes Atspere komerciālajam transportam: TOP zīmoli

Vairāk

Atspere kravas automašīnām: vislabāk pārdotie produkti mūsu katalogā

Šīs ir vispirktākās peces no Atspere kataloga. Plašs labāko zīmolu produktu klāsts palīdzēs Jums izvēlēties Atspere par izdevīgu cenu un nodrošinās labāko atbilstību Jūsu kravas automašīnai vai komerciālajam transportlīdzeklim.

Slokšņu atspere ir kravas automašīnas atkarīgās mehāniskās balstiekārtas daļa. Tā sastāv no vienas vai vairākām ļoti elastīgām tērauda sloksnēm. Tas palīdz noturēt automašīnas virsbūvi vajadzīgajā augstumā un novērš vibrācijas, ko izraisa braukšana pa nelīdzeniem ceļiem.

Veidi

Jūs varat tiešsaistē iegādāties komplektējošās daļas, kas atšķiras pēc uzstādīšanas ass:

  • priekšējās ass;
  • aizmugurējās ass;
  • priekšējās un aizmugurējās ass.

Ražotāju katalogos ir ietvertas kravas automašīnu priekšējās un aizmugurējās slokšņu atsperes ar dažādu elementu skaitu:

  • Vienslokšņu jeb paraboliskās. Tās nodrošina labu elastību un maksimāli absorbē vibrācijas.
  • Vairākslokšņu. Tām ir augsta kravnesība.

Bojājumi un to iemesli

Vieglo automašīnu slokšņu atsperes, līdzīgi kā kravas automašīnu komplektējošās daļas, ir paredzētas visam transportlīdzekļa ekspluatācijas laikam. Tās var priekšlaicīgi sabojāties mehānisku stiprinājumu bojājumu, vienas vai vairāku slokšņu elastības zuduma vai plīsuma gadījumā. Tas notiek transportlīdzekļa pārslodzes gadījumā, nepareizas uzstādīšanas, tehniskās apkopes termiņu neievērošanas vai nepietiekama eļļas daudzuma dēļ apkopes laikā. Turklāt augsta mitruma apstākļos uz komplektējošām daļām var parādīties korozijas plankumi.

Kā noteikt bojājumus

Vairākas pazīmes nepārprotami liecina par kravas automašīnas lokšņu atsperes balstiekārtas bojājumu. Tās ietver klaudzošu skaņu vai metālisku troksni braukšanas laikā, mezgla vibrāciju, automašīnas virsbūves sasveri un samazinātu ceļa klīrensu. Turklāt transportlīdzeklis var vilkt uz vienu pusi. Ieteicams ir regulāri pārbaudīt un ieeļļot komplektējošās daļas. Turklāt detaļas ir jātīra vismaz ik pēc 10’000 km.

AUTODOC: ērta iepirkšanās tiešsaistē

Laba kravas automašīnas balstiekārtas darba kārtība ir īpaši svarīga drošai kravas automašīnas ekspluatācijai. Mūsu interneta veikalā jūs vienmēr varat iegādāties slokšņu atsperes jūsu kravas automašīnai un citas kvalitatīvas komplektējošās daļas par pieejamām cenām. AUTODOC regulāri rīko akcijas, kura laikā preces kļūst vēl lētākas. Sazinieties ar mūsu kompetentajiem atbalsta dienesta speciālistiem un veiciet savu pasūtījumu tīmekļa vietnē vai mobilajā lietotnē jau šodien!