Plus
Izmēģiniet premium kontu
0   preces
#
0,00 €
Lūdzu, pievienojiet preci iepirkumu grozā, lai veiktu pirkumu

Ķīļrievu siksna / -komplekts kravas automašīnām

Izvēlieties savu komerciālo transportlīdzekli
Lai atrastu Ķīļrievu siksna / -komplekts kravas automašīnām vai citiem komerctransporta līdzekļiem un nodrošinātu pilnīgu savietojamību, lūdzu, zemāk izvēlieties modeli.
1
2
3
Papildu informācija
Lēti pasūtīt Ķīļrievu siksna / -komplekts kravas auto
  • Lēti iegādāties Ķīļrievu siksna / -komplekts komerciālajam transportam ar preces atgriešanas tiesībām 200 dienu laikā
    Drošs pasūtījums 200 dienas
Ķīļrievu siksna / -komplekts kravas automašīnām katalogs - izvēlies AUTODOC internetveikalā

Ķīļrievu siksna / -komplekts populārākajām kravas automašīnām

Augstas kvalitātes Ķīļrievu siksna / -komplekts komerciālajam transportam: TOP zīmoli

Vairāk

Ķīļrievu siksna / -komplekts kravas automašīnām: vislabāk pārdotie produkti mūsu katalogā

Šīs ir vispirktākās peces no Ķīļrievu siksna / -komplekts kataloga. Plašs labāko zīmolu produktu klāsts palīdzēs Jums izvēlēties Ķīļrievu siksna / -komplekts par izdevīgu cenu un nodrošinās labāko atbilstību Jūsu kravas automašīnai vai komerciālajam transportlīdzeklim.

Daudzceliņu siksna pārsūta griezes momentu no kloķvārpstas skriemeļa uz palīgierīcēm: ģeneratoru, stūres pastiprinātāju, gaisa kondicionieri, ūdens sūkni. Šis izstrādājums sastāv no gumijas slāņa ar garenvierziena V-veida ribām un aizsargpārklājumu no eļļas un karstumizturīga materiāla. Kravas automašīnu daudzceliņu siksnas komplekts papildus pašai detaļai parasti ietver arī spriegotājrullīti un parazītrullīšus, spriegotāja vibrācijas slāpētāju un stiprinājumus.

Kad ir pienācis laiks uzstādīt komplektu

Kravas automašīnām paredzētajiem izstrādājumiem ir lielāka pārvades jauda nekā vieglo automašīnu daudzceliņu siksnām. Kravu automašīnu detaļās ķīļu skaits ir 8 un vairāk. Turklāt detaļas bieži tiek izgatavotas, izmantojot dilumizturīgu kordu, kas nodrošina to izturību pret triecienu slodzēm. Neskatoties uz to, visi siksnas piedziņas elementi ir pakļauti nodilumam. Tādēļ parasti tiek ieteikta šī mezgla tehniskā apkope ik pēc 100 000 kilometru nobraukuma.

Skriemeļu un vibrācijas slāpētāju ekspluatācijas laika beigu dēļ var būt nepieciešams uzstādīt jaunu komplektu: nodiluma dēļ rodas nepareizs novietojums un ieķīlēšanās. Turklāt detaļas var tikt bojātas smaga trieciena ietekmē. Pēkšņa siksnas piedziņas bojājuma gadījumā šī mezgla elementi ir jāaizstāj kā komplekts. Tas var notikt dēļ paaugstinātas slodzes uz kravas automašīnas dzinēju vai regulāras darbības tukšgaitas režīmā.

Pazīstamie daudzceliņu siksnas komplektu ražotāji

Augstākās kvalitātes komplekti, kas nodrošina uzticamu un drošu kravas automašīnu darbību, ir atrodami, tai skaitā, šādos katalogos:

  • Contitech;
  • Bosch;
  • Autex;
  • Gates;
  • SKF
AUTODOC: ērta iepirkšanās tiešsaistē

Mūsu interneta veikalā ir pieejams plašs izturīgu auto daļu klāsts. Ātrs un uzticams jebkura transportlīdzekļa remonts tagad vairs nav problēma. Tostarp jūs jau šodien varat iegādāties kravas automašīnu daudzceliņu siksnas komplekts par pieņemamu cenu. Mēs cenšamies pārsteigt savus klientus ar akcijām un atlaidēm, cik bieži vien iespējams, un sniedzam iespēju saņemt bezmaksas piegādi. Veiciet pasūtījumu tiešsaistē jau tūlīt un pārliecinieties, ka augstas kvalitātes preces mēdz būt arī ļoti lētas.