Plus
Izmēģiniet premium kontu
0   preces
#
0,00 €
Lūdzu, pievienojiet preci iepirkumu grozā, lai veiktu pirkumu

Spriegotājrullītis kravas automašīnām

Izvēlieties savu komerciālo transportlīdzekli
Lai atrastu Spriegotājrullītis kravas automašīnām vai citiem komerctransporta līdzekļiem un nodrošinātu pilnīgu savietojamību, lūdzu, zemāk izvēlieties modeli.
1
2
3
Papildu informācija
Lēti pasūtīt Spriegotājrullītis kravas auto
  • Lēti iegādāties Spriegotājrullītis komerciālajam transportam ar preces atgriešanas tiesībām 200 dienu laikā
    Drošs pasūtījums 200 dienas
Spriegotājrullītis kravas automašīnām katalogs - izvēlies AUTODOC internetveikalā

Spriegotājrullītis populārākajām kravas automašīnām

Augstas kvalitātes Spriegotājrullītis komerciālajam transportam: TOP zīmoli

Vairāk

Spriegotājrullītis kravas automašīnām: vislabāk pārdotie produkti mūsu katalogā

Šīs ir vispirktākās peces no Spriegotājrullītis kataloga. Plašs labāko zīmolu produktu klāsts palīdzēs Jums izvēlēties Spriegotājrullītis par izdevīgu cenu un nodrošinās labāko atbilstību Jūsu kravas automašīnai vai komerciālajam transportlīdzeklim.

Spriegotājrullītis tiek izmantots, lai pielāgotu kravas automašīnu ģeneratora piedziņas siksnas spriegojumu. Tas ir gultnis ar plastmasas apvalku ārējā pusē un montāžas uzmavu.

Kravas automašīnu spriegotājrullīšu veidi

Pēc stiprinājuma veida:

  • Ekscentriskie. Šādos skriemeļos spriegošanas mehānisma lomu pilda iebūvēts ieliktnis ar atveri, kas nobīdīta attiecībā pret centru. To izmanto, lai nostiprinātu ierīci uz pie dzinēja piestiprinātas tapas. Spriegotājrullītis balstās pret siksnas mugurpusi un rotē dzinēja darbības laikā. Rotējot ap savu asi, komplektējošā daļa maina savu pozīciju attiecībā pret siksnu, tādējādi nodrošinot spriegojumu.
  • Ar kronšteinu. Kronšteins tiek piestiprināts pie dzinēja ar skrūvēm, un pati detaļa ir stingri piestiprināta pie tā. Spriegojums tiek panākts, virzot kronšteinu attiecībā pret dzinēju.

Pēc spriegojuma regulēšanas metodes:

  • Mehāniskie. Tiem paredzēta manuāla regulēšana. To priekšrocība ir neliela cena. Parasti tie ir jāaizstāj aptuveni ik pēc 70 tūkst. km nobraukuma.
  • Automātiskie. Pašregulējošas ierīces, kas var mazināt vibrāciju amplitūdu, absorbējot triecienus. Šādas komplektējošās daļas ir izturīgākas. To kalpošanas laiks var sasniegt 100 tūkst. km nobraukumu. Ierīces tiek iedalītas atsperu un hidrauliskās.
Bojājumi un to cēloņi

Līdzīgā kā spriegotāji vieglajās automašīnās, arī kravas automašīnu detaļas atrodas pastāvīgas berzes ietekmē, tādēļ tās ir pakļautas mehāniskiem bojājumiem un sašķiebei. Turklāt bieži notiek plastmasas uzliku apkušana, un gultņa detaļu ieķīlēšanās un rūsēšana.

Svešu daļiņu iekļūšana mezglā var veicināt paātrinātu virsmas dilšanu un defektu rašanos. Parasti apkušana rodas detaļu pārkaršanas rezultātā, savukārt ieķīlēšanās, sašķiebe un brīvkustība rodas nepareizas uzstādīšanas rezultātā.

Kā noteikt bojājumus

Ņemot vērā to, ka skriemeļa bojājums var izraisīt kravas automašīnas ģeneratora siksnas pārrāvumu, mezgla tehniskā apkope jāveic regulāri. Turklāt būtiski iemesli vērsties servisa centrā diagnostikas veikšanai ir neierasts ģeneratora troksnis un vibrācija, priekšējo lukturu mirgošana, dzinējam darbojoties, ievērojams degvielas patēriņa pieaugums, izmantojot elektroierīces. Speciālisti vizuāli novērtēs spriegošanas mehānisma stāvokli.

AUTODOC: ērta iepirkšanās tiešsaistē

Lai ērti un par zemu cenu iegādātos ģeneratora siksnas spriegotājrullīti un citas preces kravas automašīnai, lūdzu, reģistrējieties AUTODOC interneta veikalā. Jūsu rīcībā ir lietotājam draudzīgs katalogs, kur jūs vien dažās minūtēs varēsiet atrast visu, kas nepieciešams jūsu transportlīdzekļa remontam un apkopei. Mēs uzturam cenas saprātīgā līmenī un bieži vien rīkojam dažādas akcijas. Pasūtiet komplektējošās daļas tiešsaistē jau šodien un atklājiet sev budžetam draudzīgas un ātras iepirkšanās priekšrocības!