Plus
Izmēģiniet premium kontu
0   preces
#
0,00 €
Lūdzu, pievienojiet preci iepirkumu grozā, lai veiktu pirkumu

Parazīt- / Vadrullītis kravas automašīnām

Izvēlieties savu komerciālo transportlīdzekli
Lai atrastu Parazīt- / Vadrullītis kravas automašīnām vai citiem komerctransporta līdzekļiem un nodrošinātu pilnīgu savietojamību, lūdzu, zemāk izvēlieties modeli.
1
2
3
Papildu informācija
Lēti pasūtīt Parazīt- / Vadrullītis kravas auto
  • Lēti iegādāties Parazīt- / Vadrullītis komerciālajam transportam ar preces atgriešanas tiesībām 200 dienu laikā
    Drošs pasūtījums 200 dienas
Parazīt- / Vadrullītis kravas automašīnām katalogs - izvēlies AUTODOC internetveikalā

Parazīt- / Vadrullītis populārākajām kravas automašīnām

Augstas kvalitātes Parazīt- / Vadrullītis komerciālajam transportam: TOP zīmoli

Vairāk

Parazīt- / Vadrullītis kravas automašīnām: vislabāk pārdotie produkti mūsu katalogā

Šīs ir vispirktākās peces no Parazīt- / Vadrullītis kataloga. Plašs labāko zīmolu produktu klāsts palīdzēs Jums izvēlēties Parazīt- / Vadrullītis par izdevīgu cenu un nodrošinās labāko atbilstību Jūsu kravas automašīnai vai komerciālajam transportlīdzeklim.

Kravas automašīnu parazītrullīši nosaka piedziņas siksnas trajektoriju. Tie var tikt tirgoti kā atsevišķas detaļas vai ietilpt komplektā.

Kravas automašīnu vadskriemeļu veidi

Pēc pielietojuma:

  • Daudzceliņu siksnai. Atkarībā no siksnas piedziņā izmantotā elementa veida tie var būt plakaniski vai ar padziļinājumiem ribām. To vidējais kalpošanas laiks ir 70 - 80 tūkstošu km nobraukums.
  • Zobsiksnai. To konstrukcija paredz padziļinājumus zobiem. To nomaiņa ir nepieciešama ik pēc 75 - 100 tūkstošu km nobraukuma.

Pēc materiāla:

  • polimēra, tie labi iztur saskari ar mitrumu;
  • metāliskie, kas ir izturīgāki pret mehānisku spriegumu.

Šie izstrādājumi atšķiras arī pēc izmēra. Parasti ražotājs norāda to platumu un ārējo diametru. Tiem ir jāatbilst attiecīgajiem kravas automašīnas siksnas piedziņas parametriem.

Bojājumi un to cēloņi

Šīs detaļas līdzīgi kā vieglo automašīnu parazītrullīši ir jāaizstāj kopā ar piedziņas siksnām atkarībā no to nolietojuma. Pārmērīga šī mezgla noslogotība var paātrināt nolietojumu, detaļai salūztot.

Mehānisks detaļas ārējās puses bojājums var rasties arī saskarē ar svešķermeņiem, piemēram, akmeni. Sānu vadotnes var deformēties nepareizas komplektējošās daļas uzstādīšanas rezultātā.

Kā noteikt bojājumus

Papildierīču stāvoklis jāpārbauda ik pēc 15 tūkstošu km nobraukuma. Ja apskates laikā detaļa pārāk brīvi rotē un rada troksni, tā ir jānomaina. Parasti gāzu sadales mehānisma detaļas netiek pārbaudītas bez pamatota iemesla. Par problēmu ar šī mezgla detaļu var liecināt neierasts troksnis dzinēja darbības laikā. Šajā gadījumā sazinieties ar tehniskās apkopes staciju, negaidot plānveida tehniskās apkopes brīdi.

AUTODOC: ērta iepirkšanās tiešsaistē

Mūsu interneta veikalā jūs varat atrast daudzas lētas auto daļas. Šeit jūs varat pasūtīt parazītrullīti un citas preces komerctransporta līdzekļiem. Akciju laikā jūs sagaida neticami zemas cenas. Ja Jums vajag palīdzību, lai atrastu pareizo detaļu, lūdzu, sazinieties ar AUTODOC speciālistiem, izmantojot tiešsaistes tērzētavu vai pa telefonu. Mūsu klientu atbalsta komanda ar prieku palīdzēs Jums atrast visu, kas nepieciešams Jūsu kravas auto remontam.