Plus
Izmēģiniet premium kontu
0   preces
#
0,00 €
Lūdzu, pievienojiet preci iepirkumu grozā, lai veiktu pirkumu

Ūdenssūknis / -blīve kravas automašīnām

Izvēlieties savu komerciālo transportlīdzekli
Lai atrastu Ūdenssūknis / -blīve kravas automašīnām vai citiem komerctransporta līdzekļiem un nodrošinātu pilnīgu savietojamību, lūdzu, zemāk izvēlieties modeli.
1
2
3
Papildu informācija
Lēti pasūtīt Ūdenssūknis / -blīve kravas auto
  • Lēti iegādāties Ūdenssūknis / -blīve komerciālajam transportam ar preces atgriešanas tiesībām 200 dienu laikā
    Drošs pasūtījums 200 dienas
Ūdenssūknis / -blīve kravas automašīnām katalogs - izvēlies AUTODOC internetveikalā

Ūdenssūknis / -blīve populārākajām kravas automašīnām

Augstas kvalitātes Ūdenssūknis / -blīve komerciālajam transportam: TOP zīmoli

Vairāk

Ūdenssūknis / -blīve kravas automašīnām: vislabāk pārdotie produkti mūsu katalogā

Šīs ir vispirktākās peces no Ūdenssūknis / -blīve kataloga. Plašs labāko zīmolu produktu klāsts palīdzēs Jums izvēlēties Ūdenssūknis / -blīve par izdevīgu cenu un nodrošinās labāko atbilstību Jūsu kravas automašīnai vai komerciālajam transportlīdzeklim.

Līdzīgi kā vieglās automašīnas ūdens sūknis arī kravas automašīnā sūknis ir nepieciešams, lai nodrošinātu antifrīza piespiedu cirkulāciju dzinēja dzesēšanas sistēmā. Šķidruma pārvietošana notiek ar centrbēdzes spēku.

Veidi

Ražotāju katalogi ietver dažādas konstrukcijas izstrādājumus. Komplektējošās daļas mēdz būt:

  • atsevišķā korpusā;
  • iebūvētas cilindru blokā.

Ierīces tiek aktivizētas no dzinēja ar siksnu vai ķēdi. Korpuss tiek izgatavots no dažādiem materiāliem, tas var būt no:

  • čuguna;
  • alumīnija.

Jūs varat tiešsaistē iegādāties komplektējošo daļu ar papildu aprīkojumu, piemēram, ventilatoru labākai šķidruma dzesēšanai. Līdztekus tam komplektā var tikt iekļauta arī kravas automašīnas ūdens sūkņa blīve. Parasti tā ir izgatavots no paronīta, papīra vai gumijas.

Bojājumi un to iemesli

Vidējais komplektējošā daļas darbmūžs atbilst 120 000 km nobraukumam. Sliktas kvalitātes dzesēšanas šķidruma izmantošana var izraisīt paātrinātu komplektējošās daļas atteici. Tas izraisa nogulšņu veidošanos uz sieniņām, mehāniskus sūkņa elementu bojājumus, gultņu ieķīlēšanos darba rata bojāeju. Kravas automašīnas ūdens sūkņa atteice var rasties arī, ilgstoši un nepārtraukti darbinot dzinēju ar maksimālo jaudu.

Ekspluatācijas laikā uz sūkņa metāliskām daļām nenovēršami rodas korozijas pēdas. Ja netiek nodrošināta pienācīga servisa apkalpošana, tas kļūst par ierīces hermētiskuma zuduma un antifrīza noplūdes iemeslu. Drošs ierīces komplektējošo daļu savienojums nepārtrauktas dzinēja vibrācijas dēļ var tikt traucēts.

Kā noteikt bojājumus

Par bojājumiem liecina neierastas skaņas iekārtas darbības laikā, antifrīza noplūdes un paaugstināta dzinēja temperatūra. Pēdējais tiks norādīts ar atbilstošas signāllampiņas iedegšanos mērinstrumentu panelī. Šajā gadījumā, lai izvairītos no nopietniem bojājumiem un dārga dzinēja remonta, nekavējoties jāuzstāda jauna detaļa.

AUTODOC: ērta iepirkšanās tiešsaistē

Mūsu interneta veikalā jūs varat pasūtīt kravas automašīnas ūdens sūkni un daudzas citas detaļas par pieejamām cenām. Mūsu kompetentā klientu apkalpošanas nodaļa labprāt palīdzēs jums izvēlēties preces, kas būs piemērotas jūsu transportlīdzeklim. Sekojiet līdzi AUTODOC regulāri rīkotajām akcijām. Tās ļaus jums itin visu iegādāties pat vēl lētāk.