Plus
Izmēģiniet premium kontu
0   preces
#
0,00 €
Lūdzu, pievienojiet preci iepirkumu grozā, lai veiktu pirkumu

Degvielas filtrs kravas automašīnām

Izvēlieties savu komerciālo transportlīdzekli
Lai atrastu Degvielas filtrs kravas automašīnām vai citiem komerctransporta līdzekļiem un nodrošinātu pilnīgu savietojamību, lūdzu, zemāk izvēlieties modeli.
1
2
3
Papildu informācija
Lēti pasūtīt Degvielas filtrs kravas auto
 • Lēti iegādāties Degvielas filtrs komerciālajam transportam ar preces atgriešanas tiesībām 200 dienu laikā
  Drošs pasūtījums 200 dienas
Degvielas filtrs kravas automašīnām katalogs - izvēlies AUTODOC internetveikalā

Degvielas filtrs populārākajām kravas automašīnām

Augstas kvalitātes Degvielas filtrs komerciālajam transportam: TOP zīmoli

Vairāk

Degvielas filtrs kravas automašīnām: vislabāk pārdotie produkti mūsu katalogā

Šīs ir vispirktākās peces no Degvielas filtrs kataloga. Plašs labāko zīmolu produktu klāsts palīdzēs Jums izvēlēties Degvielas filtrs par izdevīgu cenu un nodrošinās labāko atbilstību Jūsu kravas automašīnai vai komerciālajam transportlīdzeklim.

Kravas automašīnas degvielas filtrs attīra degvielu no piemaisījumiem, tostarp netīrumiem un korozijas produktiem. Tam ir svarīga nozīme priekšlaicīga vārstu, sprauslu un citu dzinēja detaļu nodiluma novēršanā.

Kravas automašīnu degvielas filtru veidi

Pēc darba šķidruma veida:

 • Benzīna. Tiem ir vienkārša konstrukcija. Ņemot vērā to, ka šāda veida degviela kravas automašīnās tiek pielietota salīdzinoši reti, šie degvielas filtri biežāk tiek uzstādīti vieglajās automašīnās.
 • Dīzeļdegvielas. Tie ir aprīkoti ar ūdens atdalīšanas membrānu un apsildes sistēmu, kas palīdz saglabāt naftas produkta šķidro konsistenci zemās temperatūrās.

Pēc filtrēšanas pakāpes:

 • Rupjie filtri. Tie uztver lielas daļiņas. To vidējais kalpošanas laiks ir 60 - 100 tūkst. km nobraukums.
 • Smalkie filtri. Tie uztver pat vismazākos piemaisījumus. Kravas automašīnās ar benzīna dzinēju degvielas filtrs jāmaina ik pēc 60 - 80 tūkstošu km nobraukuma, ar dīzeļdzinēju – ik pēc 10 - 20 tūkstošu km nobraukuma.

Filtrēšanas elementi tiek izgatavoti no dažādiem materiāliem, tādiem kā tūba, papīrs utt. Atkarībā no konstrukcijas pastāv šādi komplektējošo daļu veidi:

 • Izjaucamie. Tiek aizstāts tikai filtrēšanas elements.
 • Viengabala. Tie jānomaina kā komplekts.

Kravas automašīnas degvielas filtra korpusu var izgatavot no:

 • Metāla. Tam ir augsta siltuma vadītspēja, kas pozitīvi ietekmē dīzeļdegvielas uzsildīšanas efektivitāti.
 • Plastmasas. Tas ir izturīgs pret koroziju.
Bojājumi un to cēloņi

Filtrējošais elements var aizsērēt vai sadalīties. Aizsērēšana notiek, izmantojot zemas kvalitātes degvielu vai sezonai neatbilstošu dīzeļdegvielu. Korpuss var sabojāties vai deformēts korozijas dēļ vai ceļu satiksmes negadījumā, kas var izraisīt noplūdi.

Kā noteikt bojājumus

Ja detaļa ir caurspīdīgā korpusā, to var pārbaudīt vizuāli. Ja pildviela ir tumši brūnā krāsā vai darba šķidrumā ir redzamas nogulsnes, filtrēšanas elements jāaizstāj.

Bojājumu pazīmes ir būtiski samazināta dzinēja jauda un palielināts degvielas patēriņš. Turklāt darba šķidruma noplūde var radīt salonā īpašu smaku. Šādā situācijā ir jāaplūko izstrādājums: noplūde parasti ir redzama ar neapbruņotu aci. Ja jums nav pietiekošas pieredzes, tad, lai instalētu jaunu komplektējošo daļu, labāk sazinieties ar tehniskās apkopes stacijas speciālistiem.

AUTODOC: ērta iepirkšanās tiešsaistē

Vai jūs dodat priekšroku komplektējošo daļu un remonta piederumu iegādei akciju laikā? Mūsu interneta veikals regulāri piedāvā klientiem īpašos piedāvājumus, kad cenas kļūst ļoti zemas. Tomēr pat bez atlaidēm daudzas preces AUTODOC katalogā ir lētas. Ja Jums steidzami nepieciešams degvielas filtrs savai kravas automašīnai, veiciet tiešsaistes pasūtījumu jau tūlīt. Jūsu pasūtījums tiks piegādāts pie Jūsu durvīm pēc iespējas īsākā laikā.