Plus
Izmēģiniet premium kontu
0   preces
#
0,00 €
Lūdzu, pievienojiet preci iepirkumu grozā, lai veiktu pirkumu

Eļļas filtrs kravas automašīnām

Izvēlieties savu komerciālo transportlīdzekli
Lai atrastu Eļļas filtrs kravas automašīnām vai citiem komerctransporta līdzekļiem un nodrošinātu pilnīgu savietojamību, lūdzu, zemāk izvēlieties modeli.
1
2
3
Papildu informācija
Lēti pasūtīt Eļļas filtrs kravas auto
  • Lēti iegādāties Eļļas filtrs komerciālajam transportam ar preces atgriešanas tiesībām 200 dienu laikā
    Drošs pasūtījums 200 dienas
Eļļas filtrs kravas automašīnām katalogs - izvēlies AUTODOC internetveikalā

Eļļas filtrs populārākajām kravas automašīnām

Augstas kvalitātes Eļļas filtrs komerciālajam transportam: TOP zīmoli

Vairāk

Eļļas filtrs kravas automašīnām: vislabāk pārdotie produkti mūsu katalogā

Šīs ir vispirktākās peces no Eļļas filtrs kataloga. Plašs labāko zīmolu produktu klāsts palīdzēs Jums izvēlēties Eļļas filtrs par izdevīgu cenu un nodrošinās labāko atbilstību Jūsu kravas automašīnai vai komerciālajam transportlīdzeklim.

Kravas automašīnas eļļas filtrs attīra eļļošanas materiālu no piededžiem un dzinēja nodiluma produktiem. Tā ir svarīga eļļošanas sistēmas sastāvdaļa un palīdz pagarināt daudzu komplektējošo daļu kalpošanas laiku.

Kravas automašīnu eļļas filtru veidi

Atkarībā no konstrukcijas īpatnībām šīs auto daļas tiek iedalītas šādās grupās:

  • Neizjaucamie. Korpuss un vāciņš ir viena vienota vienība. Šādas detaļas tiek aizstātas vienots mezgls.
  • Kasetnes. Tiek nomainīts tikai filtrēšanas materiāls. Parasti filtrēšanas kasetnes tiek pārdotas par zemu cenu.

Kravas automašīnu eļļas filtri var atšķirties pēc attīrīšanas metodes. Tā, piemēram, tie var būt:

  • Mehāniskie. Piesārņojums tiek uztverts, darba šķidrumam plūstot caur filtrēšanas elementu. Šis elements parasti tiek izgatavots no papīra, un papildus tajā var būt metāla siets.
  • Sedimentācijas. To konstrukcija ietver nostādināšanas tvertni. Gravitācijas spēku ietekmē svešie elementi nosēžas tajā.
  • Centrbēdzes. To sastāvdaļas ietver veltņrotoru, kas rotē lielā ātrumā eļļošanas materiāla spiediena ietekmē, tam izplūstot pa sprauslām. Centrbēdzes spēku ietekmē darba šķidrums tiek attīrīts no piesārņojumiem. Tie paliek uz rotora iekšējās sieniņas.

Bojājumi un to cēloņi

Visbiežāk šo detaļu aizstāj brīdī, kad beidzies tās ekspluatācijas termiņš. Uztverot netīrumus, kravas automašīnas eļļas filtrs pakāpeniski aizsērē, un tā caurlaides spēja pasliktinās. Tas var izraisīt filtrēšanas materiāla bojājumus. Var tikt aktivizēts arī pārplūdes vārsts, kā rezultātā neattīrīts eļļošanas materiāls var ieplūst uz mehānisma detaļām.

Dažos gadījumos filtrēšanas elements priekšlaicīgi aizsērē, dzesēšanas šķidrumam iekļūstot eļļā. Turklāt detaļa var tikt bojāta nepareizas uzstādīšanas dēļ.

Kā noteikt bojājumus

Par problēmām liecina eļļas spiediena brīdinājuma gaismas indikators. Turklāt defektu var noteikt, pārbaudot eļļas taustu. Cietu daļiņu esamība uz tausta liecina par to, ka filtrs pienācīgi nedarbojas. Šādā gadījumā uzstādiet jaunu komplektējošo daļu, negaidot plānveida tehniskās apkopes brīdi. Tas iznāks lētāk nekā šī mezgla remonts sliktas eļļas attīrīšanas dēļ.

Līdzīgi kā vieglo automašīnu filtrēšanas elementi, arī šīs jaunās detaļas tiek uzstādītas katrā eļļas nomaiņas reizē, ik pēc 10 - 15 tūkst. km nobraukuma.

AUTODOC: ērta iepirkšanās tiešsaistē

Mūsu interneta veikala katalogs piedāvā plašu kvalitatīvu preču klāstu. Tostarp šeit jūs varat pasūtīt eļļas filtru, kas atbilst jūsu kravas automašīnas tehniskai specifikācijai. Ja jums ir nepieciešama papildu informācija par AUTODOC, mūsu pašreizējām akcijām, piegādi un apmaksu, uzdodiet savus jautājumus tiešsaistes tērzētavā vai pa tālruni. Mūsu speciālisti labprāt sniegs visu nepieciešamo informāciju.