Plus
Izmēģiniet premium kontu
0   preces
#
0,00 €
Lūdzu, pievienojiet preci iepirkumu grozā, lai veiktu pirkumu

Devēji kravas automašīnām

Izvēlieties savu komerciālo transportlīdzekli
Lai atrastu Devēji kravas automašīnām vai citiem komerctransporta līdzekļiem un nodrošinātu pilnīgu savietojamību, lūdzu, zemāk izvēlieties modeli.
1
2
3
Papildu informācija
Lēti pasūtīt Devēji kravas auto
  • Lēti iegādāties Devēji komerciālajam transportam ar preces atgriešanas tiesībām 200 dienu laikā
    Drošs pasūtījums 200 dienas
Devēji kravas automašīnām katalogs - izvēlies AUTODOC internetveikalā

Devēji populārākajām kravas automašīnām

Augstas kvalitātes Devēji komerciālajam transportam: TOP zīmoli

Vairāk

Devēji kravas automašīnām: vislabāk pārdotie produkti mūsu katalogā

Šīs ir vispirktākās peces no Devēji kataloga. Plašs labāko zīmolu produktu klāsts palīdzēs Jums izvēlēties Devēji par izdevīgu cenu un nodrošinās labāko atbilstību Jūsu kravas automašīnai vai komerciālajam transportlīdzeklim.

Devēji tiek izmantoti gandrīz visās mūsdienu kravas automašīnu elektroniskajās sistēmās. Galvenais šo komplektējošo daļu mērķis ir uzraudzīt braukšanas drošību un informēt autovadītāju par komplektējošo daļu stāvokli. Pateicoties indikatoru esamībai, kravas automašīnas īpašnieks var noteikt, kad nepieciešama servisa apkalpošana.

Kravas automašīnu devēju veidi

Pēc darbības principa:

  • Aktīvie. Tie darbojas, pateicoties ārējo signālu saņemšanai. Reaģējot uz šiem signāliem, ierīces pārveido savus iekšējos raksturlielumus elektriskos signālos
  • Pasīvie. Tiem nav nepieciešami papildu signāla avoti. Tie var izstrādāt un nosūtīt elektriskos signālus

Atkarībā no izmantošanas jomas tiek izšķirti šādi veidi:

  • Pozīcijas un ātruma devēji. Tie ietver kloķvārpstas, sadales vārpstas, droseles un akseleratora pedāļa devējus, kā arī ierīces degvielas līmeņa, riteņa ātruma un pagrieziena leņķa uzraudzībai. Ierīces var būt ar un bez kontaktiem. Pēdējo darbības pamatā ir fiziskas parādības un efekti. Tie ir Holla devēji, Vīganda devēji, induktīvie, magnetorezistīvie, optiskie un citi devēji. Šīs ierīces ir potenciometri ar kustīgiem kontaktiem, kas mēra objektu leņķiskās un lineārās kustības
  • Gaisa plūsmas devēji. Šādas ierīces atrodas pirms gaisa filtra. Tos izmanto, lai noteiktu gaisa daudzumu, kas ieplūst dzinējā
  • Izplūdes gāzu uzraudzības. Šajā kategorijā ietilpst lambda zondes un slāpekļa oksīda līmeņa detektori, kas uzstādīti izplūdes sistēmā. Tie informē par kaitīgo vielu daudzumu izplūdes gāzēs
  • Temperatūras devēji. Tie ir termorezistori ar negatīvu temperatūras koeficientu. Tie tiek uzstādīti ieplūdes kolektorā, kravas automašīnas kabīnes iekšpusē un ārpusē. Tie arī ļauj noteikt dzesēšanas šķidruma un eļļas temperatūru
  • Spiediena devēji. Tie tiek izmantoti eļļošanas, degvielas iesmidzināšanas un bremžu sistēmās. Turklāt tos izmanto spiediena noteikšanai ieplūdes kolektorā un riepās

Bojājumi un to iemesli

Līdzīgi kā vieglo automašīnu devēji kravas automašīnās izmantotās ierīces bojājas mehānisku bojājumu, kontaktu oksidēšanas, to pārrāvuma, kā arī rezistīvā slāņa noberšanās dēļ. Iemesls bieži vien ir nepareizs dzinēja nodalījuma remonts, vadu izolācijas bojājums, nepareiza uzstādīšana un mitruma un abrazīvu daļiņu iekļūšana.

Kā noteikt bojājumus

Šo komplektējošo daļu darbmūžs netiek norādīts. Par diagnostikas nepieciešamību liecina atbilstoši indikatori mērinstrumentu panelī.

Netiešās pazīmes ir attiecīgo mezglu darbības traucējumi. Piemēram, par dažu pozīcijas un ātruma devēju bojājumiem var liecināt par jaudas zudums vai nespēja iedarbināt dzinēju, paaugstināts degvielas patēriņš, raustīšanās, nospiežot akseleratora pedāli. Turklāt ir iespējami spidometra un odometra darbības un pārnesumu pārslēgšanas traucējumi.

Ja gaisa plūsmas un izplūdes gāzu kaitīgo vielu uzraudzības devēji ir bojāti, rodas dzinēja jaudas zudums, tiek novērota nestabila tukšgaita, dzirdamas neierastas skaņas no trokšņa slāpētāja. Savukārt par temperatūras devēju atteici liecina dzinēja pārkaršana.

Komplektējošo daļu diagnostika ir jāveic tehniskās apkopes stacijā, izmantojot īpašu aprīkojumu: multimetru, manometrs utt. Arī bojāto detaļu nomaiņa ir jāveic profesionāļiem.

AUTODOC: ērta iepirkšanās tiešsaistē

Mūsu interneta veikalā jūs varēsiet iegādāties devējus savai kravas automašīnai un daudz ko citu. Mūsu katalogs tiek pastāvīgi papildināts ar jaunām precēm, tādēļ jūs varēsiet tiešsaistē iegādāties tikai labākās detaļas. Reģistrējies AUTODOC, piedalieties akcijās un ietaupiet naudu ar mums!