Plus
Izmēģiniet premium kontu
0   preces
#
0,00 €
Lūdzu, pievienojiet preci iepirkumu grozā, lai veiktu pirkumu

Pamatlukturis kravas automašīnām

Izvēlieties savu komerciālo transportlīdzekli
Lai atrastu Pamatlukturis kravas automašīnām vai citiem komerctransporta līdzekļiem un nodrošinātu pilnīgu savietojamību, lūdzu, zemāk izvēlieties modeli.
1
2
3
Papildu informācija
Lēti pasūtīt Pamatlukturis kravas auto
  • Lēti iegādāties Pamatlukturis komerciālajam transportam ar preces atgriešanas tiesībām 200 dienu laikā
    Drošs pasūtījums 200 dienas
Pamatlukturis kravas automašīnām katalogs - izvēlies AUTODOC internetveikalā

Pamatlukturis populārākajām kravas automašīnām

Augstas kvalitātes Pamatlukturis komerciālajam transportam: TOP zīmoli

Vairāk

Pamatlukturis kravas automašīnām: vislabāk pārdotie produkti mūsu katalogā

Šīs ir vispirktākās peces no Pamatlukturis kataloga. Plašs labāko zīmolu produktu klāsts palīdzēs Jums izvēlēties Pamatlukturis par izdevīgu cenu un nodrošinās labāko atbilstību Jūsu kravas automašīnai vai komerciālajam transportlīdzeklim.

Priekšējais lukturis ir atbildīgs par ceļa apgaismojumu transportlīdzekļa priekšā un brīdinājuma signālu nosūtīšanu citiem satiksmes dalībniekiem. Šo komplektējošo daļu sauc arī par priekšējo lukturu bloku, un tā bieži vien apvieno tuvās un tālās gaismas, gabarītgaismu, pagrieziena rādītājus un dienas gaitas gaismas. Priekšējā apgaismojuma ierīces ir uzstādītas abās kravas automašīnas pusēs.

Kravas automašīnu priekšējo lukturu veidi

Pēc spuldžu veida:

  • Volframa. Tiem nav nepieciešams daudz elektrības, un tie ir lēti. To gaismatdeve ir diezgan zema un kalpošanas laiks nav ilgs, vidēji līdz 1000 stundām.
  • Halogēna. Izplatītākais variants. Tie ir daudz jaudīgāki par volframa lukturiem un kalpo ilgāk, aptuveni 1500 stundas.
  • Gāzizlādes. Ksenona gāzes uzsildīšanas rezultātā tiek radīts spēcīgs gaismas starojums. Vidējais kalpošanas laiks ir no 2000 līdz 3000 stundām. Ņemot vērā to, ka šo izstrādājumu ārējā puse neuzkarst, tos var ievietot plastmasas izstarotājos. To trūkums ir šo auto daļu dārdzība.
  • Gaismas diožu (LED). Tie ir kompakti, izturīgi pret bojājumiem un ekonomiski. Tie nodrošina optimālu apgaismojuma līmeni. To kalpošanas laiks ir 3000 stundas un ilgāk. LED ir mazāk jaudīgi nekā HID ksenona spuldzes, un to trūkums ir augstā cena.

Pēc atstarotāja formas:

  • Paraboliskie. Šajos izstrādājumos, jo lielāks ir atstarotājs, jo augstāka ir gaismatdeve.
  • Sarežģītas formas (sadalīts vairākās sadaļās). Katra no tām noteiktā veidā atstaro gaismu, tādējādi nodrošinot maksimāli vienmērīgu apgaismojumu.
  • Elipsoīdi. Tie tiek izmantoti projektora tipa gaismām. Šīm komplektējošām daļām ir neliels izmērs, kas tomēr sniedz pietiekoši intensīvu gaismatdevi.

Bojājumi un to cēloņi

Visbiežāk mehāniskie un augstas temperatūras iedarbības bojājumi izraisa priekšējo lukturu lēcu atteici gan vieglajās automašīnās, gan kravas automašīnās. Ja tiek uzstādītas pārāk spēcīga spuldzes, ir iespējama apkušana, savukārt ceļu satiksmes negadījumā - stikla plaisāšana. Turklāt detaļa var tikt bojāta nepareizas uzstādīšanas un ekspluatācijas noteikumu neievērošanas dēļ.

Kvēlspuldzes var pārdeg īssavienojuma dēļ, mitrums var izraisīt kontaktu oksidāciju, un var notikt nolietoto vadu pārrāvums. Daudzos gadījumos komplektējošās daļas mezgla nomaiņa nav nepieciešama, pietiek vien uzstādīt bojātā elementa vietā jaunu; vienīgais izņēmums ir neizjaucamie LED lukturi.

Kā noteikt kravas automašīnas priekšējo lukturu bojājumu

Par bojātu komplektējošo daļu liecina blāvs apgaismojums vai tā trūkums. Turklāt gaismas staru kūlis var novirzīties vai gaismas pēc ieslēgšanas var mirgot.

Komplektējošo daļu nepieciešams nomainīt, ja apskatē atklājas izkliedētāja plaisas un iešķēlumi vai kušanas pēdas. Pēc detaļas izņemšanas, bojājumus var noteikt vizuāli.

Tehniskās apkopes laikā, izmantojot specializētu aprīkojumu, var veikt elektrības vadojuma diagnostiku. Piemēram, speciālisti bieži mēra ķēdes pretestību, spriegumu un strāvas stiprumu.

AUTODOC: ērta iepirkšanās tiešsaistē

Mūsu interneta veikalā jūs varat iegādāties kravas automašīnu priekšējos lukturus par izdevīgām cenām. Pateicoties lietotājam draudzīgai vietnei un ērtai navigācijas sistēmai, iepirkšanās tiešsaistē ir vien pāris minūšu jautājums. Mēs piedāvājam mūsu klientiem augstākās kvalitātes preces par pieņemamu cenu.