Plus
Izmēģiniet premium kontu
0   preces
#
0,00 €
Lūdzu, pievienojiet preci iepirkumu grozā, lai veiktu pirkumu

Ģenerators kravas automašīnām

Izvēlieties savu komerciālo transportlīdzekli
Lai atrastu Ģenerators kravas automašīnām vai citiem komerctransporta līdzekļiem un nodrošinātu pilnīgu savietojamību, lūdzu, zemāk izvēlieties modeli.
1
2
3
Papildu informācija
Lēti pasūtīt Ģenerators kravas auto
 • Lēti iegādāties Ģenerators komerciālajam transportam ar preces atgriešanas tiesībām 200 dienu laikā
  Drošs pasūtījums 200 dienas
Ģenerators kravas automašīnām katalogs - izvēlies AUTODOC internetveikalā

Ģenerators populārākajām kravas automašīnām

Augstas kvalitātes Ģenerators komerciālajam transportam: TOP zīmoli

Vairāk

Ģenerators kravas automašīnām: vislabāk pārdotie produkti mūsu katalogā

Šīs ir vispirktākās peces no Ģenerators kataloga. Plašs labāko zīmolu produktu klāsts palīdzēs Jums izvēlēties Ģenerators par izdevīgu cenu un nodrošinās labāko atbilstību Jūsu kravas automašīnai vai komerciālajam transportlīdzeklim.

Kravas automašīnu maiņstrāvas ģeneratori pārveido kloķvārpstas mehānisko enerģiju elektriskā strāvā. Šīs ierīces ir nepieciešamas akumulatoru uzlādei, kas darbina automašīnu elektroiekārtas.

Kravas automašīnu maiņstrāvas ģeneratoru veidi

Atkarībā no konstrukcijas komplektējošās daļas tiek iedalītas šādās grupās:

 • Ar sukām. Tie parasti ir kompakti un viegli. Ieteicams ir reizi gadā izjaukt ierīci, lai pārbaudītu suku stāvokli un vajadzības gadījumā tās nomainītu.
 • Bez sukām. To priekšrocības ir uzticamība un izturība. Tiem ir nepieciešama servisa apkalpošana pirms vasaras un ziemas sezonas.

Katalogos ietvertās ierīces atšķiras arī pēc šādiem parametriem:

 • Spriegums. Tas var būt 24 vai 28 V. Vieglo automašīnu maiņstrāvas ģeneratoros tas parasti ir 12 V.
 • Strāvas stiprums. Tas var sasniegt 55 vai 100 A.
 • Jauda un izmēri. Kravas automašīnas ir aprīkotas ar lielākiem un smagākiem maiņstrāvas ģeneratoriem nekā vieglās automašīnas.
 • Dzesēšanas darba rata atrašanās vieta. Tas var atrasties uz vārpstas pie korpusa priekšējā vāciņa vai tā iekšpusē. Otrajā gadījumā darba rats atrodas pirms rotora vai uz uzgaļa.
 • Darba rata materiāls. Ražotāji bieži izmanto plastmasu vai metālu.
 • Skriemeļa konstrukcija. Tas var būt divkāršs - divām ķīļsiksnām, vai vienkāršs - daudzceliņu siksnai.

Bojājumi un to iemesli

Galvenie komplektējošo daļu bojājumi ietver, piemēram, skriemeļa plaisāšanu ierasta nolietojuma vai nepareizas uzstādīšanas dēļ. Ja ierīcei ir sukas, tās laika gaitā var nodilt. Turklāt dažkārt mitrums var izraisīt īssavienojumu diožu tiltā. Šādos gadījumos vajadzētu sazināties ar tehniskās apkopes staciju: tās speciālisti izlems, vai nomainīt tikai šīs komplektējošās daļas vai visu mezglu. Pēdējais visbiežāk tiek ieteikts, ja iekšējais tinums ir bojāts, ko izraisa transportlīdzekļa elektrosistēmas īssavienojums.

Kā noteikt bojājumus

Kravas automašīnu maiņstrāvas ģeneratoriem nav skaidri noteikts kalpošanas laiks. Tiem jāveic diagnostika, izmantojot īpašu stendu; diagnostika jāuztic profesionāļiem. Jūs varat pārbaudīt ierīci arī patstāvīgi, izmantojot voltmetru. Iestatiet motora griešanās ātrumu uz 3000 apgr./min., iedarbiniet stiklu tīrītāju slotiņas, sildītāju un tālās gaismas lukturus, tad izmēriet spriegumu uz akumulatora spailēm. Novirze no normālvērtības parasti liecina par remonta nepieciešamību.

AUTODOC: ērta iepirkšanās tiešsaistē

Mūsu interneta veikalā jūs varat iegādāties maiņstrāvas ģeneratoru, kas nodrošinās nepārtrauktu jūsu automašīnas elektroapgādi. Veiciet tiešsaistes pasūtījumu jau šodien, un mēs visīsākajā laikā nosūtīsim jūsu pirkumu. Lūdzu, pārliecinieties, vai uz jūsu pirkumu neattiecas akcijas piedāvājums. Varbūt varēsiet ietaupīt vēl vairāk! Iepirkšanās. AUTODOC vienmēr ir ātra un lēta.