Plus
Izmēģiniet premium kontu
0   preces
#
0,00 €
Lūdzu, pievienojiet preci iepirkumu grozā, lai veiktu pirkumu

Centrējošais gultnis / Atbalstplāksne kravas automašīnām

Izvēlieties savu komerciālo transportlīdzekli
Lai atrastu Centrējošais gultnis / Atbalstplāksne kravas automašīnām vai citiem komerctransporta līdzekļiem un nodrošinātu pilnīgu savietojamību, lūdzu, zemāk izvēlieties modeli.
1
2
3
Papildu informācija
Lēti pasūtīt Centrējošais gultnis / Atbalstplāksne kravas auto
  • Lēti iegādāties Centrējošais gultnis / Atbalstplāksne komerciālajam transportam ar preces atgriešanas tiesībām 200 dienu laikā
    Drošs pasūtījums 200 dienas
Centrējošais gultnis / Atbalstplāksne kravas automašīnām katalogs - izvēlies AUTODOC internetveikalā

Centrējošais gultnis / Atbalstplāksne populārākajām kravas automašīnām

Augstas kvalitātes Centrējošais gultnis / Atbalstplāksne komerciālajam transportam: TOP zīmoli

Vairāk

Centrējošais gultnis / Atbalstplāksne kravas automašīnām: vislabāk pārdotie produkti mūsu katalogā

Šīs ir vispirktākās peces no Centrējošais gultnis / Atbalstplāksne kataloga. Plašs labāko zīmolu produktu klāsts palīdzēs Jums izvēlēties Centrējošais gultnis / Atbalstplāksne par izdevīgu cenu un nodrošinās labāko atbilstību Jūsu kravas automašīnai vai komerciālajam transportlīdzeklim.

Lai samazinātu nelīdzsvarotību, ko izraisa rotācijas pārnešana no dzinēja vārpstas uz riteņiem, kravas automašīnas sajūga sistēmā tiek izmantoti spararata gultņi. Tas centrē pārnesumkārbas primāro vārpstu, novēršot vibrāciju.

Kravas automašīnas spararata gultņu veidi

Komplektējošā daļa sastāv no diviem gredzeniem ar rievām, starp kuriem ievietoti sfēriski vai cilindriski elementi, kurus parasti ietver separators. Atkarībā no rites ķermeņu formas komplektējošās daļas var būt:

  • lodīšu;
  • rullīšu (koniski, cilindriski, sfēriski koniski rullīšu gultņi)

Šiem izstrādājumiem mēdz būt arī atšķirīga būra konstrukcija. Tas var būt:

  • Atvērts. Visi rites ķermeņi atrodas vienā un tajā pašā rievā. Šādu ierīču cena ir zemāka, taču tos nevar izmantot augstā rotācijas ātrumā
  • Slēgts. Katrs rites ķermenis atrodas atsevišķā sēžā. Šāda veida izstrādājumi ir izturīgāki pret ievērojamām slodzēm

Bojājumi un to iemesli

Šai komplektējošai daļai nav noteikta darbmūža, un tā ir jāaizstāj kopā ar sajūgu. Līdzīgi kā vieglo automašīnu spararata gultņi arī kravas automašīnās izmantotās detaļas ir pakļautas mehāniskām un termiskām slodzēm pastāvīgas berzes dēļ. Tā rezultātā laika gaitā parādās defekti. Tie ietver, piemēram, virsmas plaisas un nošķēlumi. Turklāt rullīši mēdz ieķīlēties vai var notikt to bojāeja. Bojātas blīves dēļ Komplektējošās daļas iekšpusē iekļūst netīrumi, kas paātrina nodilumu.

Kā noteikt bojājumus

Par Komplektējošās daļas bojājumu galvenokārt liecina vibrācija, kas tiek pārsūtīta uz pedāli, kad sajūgs ir atvienots. Dažreiz braukšanas laikā ir dzirdamas neierastas skaņas. Šīs pazīmes norāda uz nepieciešamību veikt mezgla ārpuskārtas apkopi.

AUTODOC: ērta iepirkšanās tiešsaistē

AUTODOC interneta veikalā jūs atradīsiet plašu kravas automašīnu rezerves daļu klāstu. Šeit jūs varat iegādāties spararata gultņus, spriegotāja skriemeļus, šarnīra diskus un daudzas citas detaļas no uzticamiem ražotājiem. Visi katalogā esošie produkti ir salīdzinoši lēti un kvalitatīvi. Turklāt mēs bieži rīkojam akcijas. Veiciet pasūtījumu tiešsaistē mūsu tīmekļa vietnē jau šodien un iegūstiet visu, kas jums nepieciešams, lai remontētu un apkalpotu jūsu kravas automašīnu ar visizdevīgākajiem nosacījumiem.