Plus
Izmēģiniet premium kontu
0   preces
#
0,00 €
Lūdzu, pievienojiet preci iepirkumu grozā, lai veiktu pirkumu

Sajūga izslēgšana / -izspiedējgultnis kravas automašīnām

Izvēlieties savu komerciālo transportlīdzekli
Lai atrastu Sajūga izslēgšana / -izspiedējgultnis kravas automašīnām vai citiem komerctransporta līdzekļiem un nodrošinātu pilnīgu savietojamību, lūdzu, zemāk izvēlieties modeli.
1
2
3
Papildu informācija
Lēti pasūtīt Sajūga izslēgšana / -izspiedējgultnis kravas auto
  • Lēti iegādāties Sajūga izslēgšana / -izspiedējgultnis komerciālajam transportam ar preces atgriešanas tiesībām 200 dienu laikā
    Drošs pasūtījums 200 dienas
Sajūga izslēgšana / -izspiedējgultnis kravas automašīnām katalogs - izvēlies AUTODOC internetveikalā

Sajūga izslēgšana / -izspiedējgultnis populārākajām kravas automašīnām

Augstas kvalitātes Sajūga izslēgšana / -izspiedējgultnis komerciālajam transportam: TOP zīmoli

Vairāk

Sajūga izslēgšana / -izspiedējgultnis kravas automašīnām: vislabāk pārdotie produkti mūsu katalogā

Šīs ir vispirktākās peces no Sajūga izslēgšana / -izspiedējgultnis kataloga. Plašs labāko zīmolu produktu klāsts palīdzēs Jums izvēlēties Sajūga izslēgšana / -izspiedējgultnis par izdevīgu cenu un nodrošinās labāko atbilstību Jūsu kravas automašīnai vai komerciālajam transportlīdzeklim.

Kravas automašīnu sajūga izslēdzējgultnis ir transmisijas sastāvdaļa, kas ir atbildīga par disku atvienošanu. Tostarp tas tiek aktivizēts, kad pārnesumi tiek pārvietoti, un kad dzinējs darbojas tukšgaitā.

Kravas automašīnu sajūga izslēdzējgultņu veidi
  • Mehāniskie. Tos darbina trose. Tiem ir vienkārša konstrukcija, un to iezīme ir samērā zema efektivitāte. Parasti tie ir lēti.
  • Hidrauliskie. Tos darbina, palielinot šķidruma spiedienu galvenajā cilindrā, kas tiek pārraidīts uz darba cilindru, kad tiek nospiests pedālis. Tā rezultātā sajūga izslēdzējgultnis tiek pārvietots pie diafragmas. Lietotājam gandrīz nav nepieciešams pielietot spēku, nospiežot pedāli.
Bojājumi un to cēloņi

Šo komplektējošo daļu nevar remontēt; ja ekspluatācijas laikā detaļa nolietojas, tad tā ir jānomaina. Tas bieži ir saistīts ar faktu, ka elementā esošā smērviela zaudē savas īpašības, piemēram, komplektējošai daļai pastāvīgi saskaroties ar ūdeni un dubļiem.

Nepareizas uzstādīšanas gadījumā komplektējošā daļa var sākt slīdēt, līdzīgi kā vieglo automašīnu sajūga izlēdzējgultnis. Tas bieži izraisa citu, tai blakus esošo komplektējošo daļu bojājumu.

Kā noteikt bojājumus

Kad pedālis ir izspiests ilgāku laiku, var parādīties skaidri dzirdama klauvējoša skaņa, kas liecina par velšanās celiņa nodilumu. Vizuālā diagnostika ir sarežģīta, jo tās veikšanai nepieciešama mezgla demontāža. Šo procedūru nav ieteicams veikt patstāvīgi; lai saņemtu palīdzību, sazinieties ar servisa centru. Pat ja acīmredzamas bojājumu pazīmes netiek konstatētas, šī komplektējošā daļa ir jāaizstāj ir pēc 100-150 tūkstošu kilometru nobraukuma.

AUTODOC: ērta iepirkšanās tiešsaistē

Vai jūs dodat priekšroku pirkumiem interneta veikalos, izmantojot viedtālruni? Instalējiet mūsu mobilo lietotni, un jūs varēsiet iegādāties sajūga izslēdzējgultņus, spararatus, diferenciāļus transportlīdzekļus un citas detaļas savai kravas automašīnai jebkurā jums ērtā vietā. Mūsu lojālās cenas un aizraujošās akcijas sniegs jums iespēju iegādāties visu nepieciešamo par zemām cenām. Pārlūkojiet mūsu katalogu tūlīt un pārliecinieties, ka AUTODOC tiešsaistes iepirkšanās ir vienkārša un izdevīga.