Plus
Izmēģiniet premium kontu
0   preces
#
0,00 €
Lūdzu, pievienojiet preci iepirkumu grozā, lai veiktu pirkumu

Sajūga disks kravas automašīnām

Izvēlieties savu komerciālo transportlīdzekli
Lai atrastu Sajūga disks kravas automašīnām vai citiem komerctransporta līdzekļiem un nodrošinātu pilnīgu savietojamību, lūdzu, zemāk izvēlieties modeli.
1
2
3
Papildu informācija
Lēti pasūtīt Sajūga disks kravas auto
  • Lēti iegādāties Sajūga disks komerciālajam transportam ar preces atgriešanas tiesībām 200 dienu laikā
    Drošs pasūtījums 200 dienas
Sajūga disks kravas automašīnām katalogs - izvēlies AUTODOC internetveikalā

Sajūga disks populārākajām kravas automašīnām

Augstas kvalitātes Sajūga disks komerciālajam transportam: TOP zīmoli

Vairāk

Sajūga disks kravas automašīnām: vislabāk pārdotie produkti mūsu katalogā

Šīs ir vispirktākās peces no Sajūga disks kataloga. Plašs labāko zīmolu produktu klāsts palīdzēs Jums izvēlēties Sajūga disks par izdevīgu cenu un nodrošinās labāko atbilstību Jūsu kravas automašīnai vai komerciālajam transportlīdzeklim.

Kravas automašīnas sajūga disks virzās pa pārnesumkārbas primāro (dzenošo) vārpstu un piedalās transmisijas atvienošanas procesā no dzinēja. Tas iesaistās gandrīz visās kravas automašīnas vadīšanas fāzēs: palaidē, pārnesumu pārslēgšanā un bremzēšanā. Tas ir svarīgs sistēmas elements, jo pasargā pārnesumkārbas detaļas no pārmērīgi dinamiskām slodzēm. Tas ir izgatavots no metāla, kas pārklāts ar frikcijas materiālu.

Kravas automašīnu sajūga disku veidi

Ražotāju katalogi ietver šādus elementus:

  • piespiedējdisku;
  • sajūga disku (dzenamo disku);
  • starpplāksni.

Pēdējā tiek izmantota divu disku sistēmā, kas paredzēta augstiem griezes momentiem. Komplektējošām daļām mēdz būt atšķirīga konstrukcija, izmērs, uzstādīšanas metode un citi parametri.

Bojājumi un to cēloņi

Izstrādājums var pienācīgi darboties gan pēc 80 000, gan pat pēc 150 000 km nobraukuma. Tā kalpošanas laiks ir atkarīgs no individuālā braukšanas stila, pārvadāto kravu svara un ceļu stāvokļa, uz kuriem transportlīdzeklis tiek ekspluatēts.

Komplektējošās daļas atteice parasti notiek nodilšanas dēļ, un retāk – atsperes lūzuma dēļ. Tam par iemeslu var būt nepareiza vai pārāk bieža attiecīgā pedāļa izmantošana, tas izraisa komplektējošās daļas sānu daļu nodilumu. Tas bieži notiek, piemēram, kad transportlīdzeklis tiek ekspluatēts ar zemu bremžu šķidruma līmeni. Turklāt detaļa var deformēties nepareizas uzstādīšanas dēļ.

Kā noteikt bojājumus

Komplektējošās daļas atteice izpaužas kā jebkāda veida sajūga darbības traucējumi: daļēja saslēgšanās, pedāļa nespēja atgriezties sākotnējā stāvoklī utt. Turklāt par iemeslu ierīces pārbaudei var būt spēcīga vibrācija, neierasts troksnis, slīdēšana kāpumu laikā, nepietiekams ātruma pieaugums pie palielināta dzinēja apgriezienu skaita.

Līdzīgi kā ar vieglo automašīnu sajūga disku, pārbaudot pedāļa gājienu, var noteikt detaļas nodiluma pakāpi. Transportlīdzeklim jābūt novietotam uz līdzenas virsmas, un dzinējam ir jābūt uzsildītam. Pedālis tiek izspiests un lēnām atlaists, pievēršot uzmanību tam, kad sākas griezes momenta pārvade. Jo ātrāk tas notiek, jo mazāks ir detaļas nodilums. Ja pārbaudes laikā parādās deguma smaka, nomaiņa jāveic nekavējoties.

AUTODOC: ērta iepirkšanās tiešsaistē

Mūsu interneta veikalā jūs varat pasūtīt sajūga disku un citas komplektējošās daļas kravas automašīnām par zemu cenu. Pasūtīšana tiešsaistē neaizņems daudz laika, ko nodrošina tīmekļa vietne ar lietotājam draudzīgu saskarni un kvalificētiem klientu atbalsta speciālistiem. Ja jūsu izvēlētajām precēm tik piemērota akcija, jūs varat iegādāties visu nepieciešamo, tik lēti, cik vien iespējams. Izmantojot AUTODOC, jūs ietaupīsiet laiku un naudu!