Plus
Izmēģiniet premium kontu
0   preces
#
0,00 €
Lūdzu, pievienojiet preci iepirkumu grozā, lai veiktu pirkumu

Kvēlspuldze, Pamatlukturis kravas automašīnām

Izvēlieties savu komerciālo transportlīdzekli
Lai atrastu Kvēlspuldze, Pamatlukturis kravas automašīnām vai citiem komerctransporta līdzekļiem un nodrošinātu pilnīgu savietojamību, lūdzu, zemāk izvēlieties modeli.
1
2
3
Papildu informācija
Lēti pasūtīt Kvēlspuldze, Pamatlukturis kravas auto
  • Lēti iegādāties Kvēlspuldze, Pamatlukturis komerciālajam transportam ar preces atgriešanas tiesībām 200 dienu laikā
    Drošs pasūtījums 200 dienas
Kvēlspuldze, Pamatlukturis kravas automašīnām katalogs - izvēlies AUTODOC internetveikalā

Kvēlspuldze, Pamatlukturis populārākajām kravas automašīnām

Augstas kvalitātes Kvēlspuldze, Pamatlukturis komerciālajam transportam: TOP zīmoli

Vairāk

Kvēlspuldze, Pamatlukturis kravas automašīnām: vislabāk pārdotie produkti mūsu katalogā

Šīs ir vispirktākās peces no Kvēlspuldze, Pamatlukturis kataloga. Plašs labāko zīmolu produktu klāsts palīdzēs Jums izvēlēties Kvēlspuldze, Pamatlukturis par izdevīgu cenu un nodrošinās labāko atbilstību Jūsu kravas automašīnai vai komerciālajam transportlīdzeklim.

Kvēlspuldze ir kravas automašīnas apgaismojuma sistēmas sastāvdaļa. To izmanto kā gaismas avotu priekšējiem un aizmugures lukturiem, sānu gabarītgaismas lukturiem, bremžu signāllukturiem, pagrieziena rādītājiem un atpakaļgaitas lukturiem. Turklāt šis elements tiek izmantots salona apgaismojumā.

Kravas automašīnu kvēlspuldžu veidi

Pēc kvēldiega veida:

  • Volframa. Kā kvēldiegs tiek izmantota volframa spirāle. Tās ir lētas, tām ir zema gaismas intensitāte un īss kalpošanas laiks. Parasti tas nepārsniedz 1000 stundas. Tās tiek izmantotas gabarītgaismas lukturos, pagrieziena rādītājos un salona iekārtās.
  • Halogēna. Tie ir modificēti volframa gaismas avoti, kuru kolba ir pildīta ar inertu gāzi, kas satur halogēnu tvaikus. Tos bieži izmanto tuvās un tālās gaismas lukturos. To galvenā priekšrocība ir augsta gaismatdeve neatkarīgi no laika apstākļiem. Vidēji šāda komplektējošā daļa kalpo 2000 - 4 000 ekspluatācijas stundas.

Pēc konstrukcijas:

  • Atloka (prefocus). Šādu komplektējošo daļu pamatnēm ir atloki, kas ierobežo attālumu starp ietveri un kvēldiegu. Tas ļauj novietot pēdējo tieši atstarotāja fokusa punktā. Visbiežāk tās izmanto priekšējiem un miglas lukturiem.
  • Bajonetcokola. Tām ir cilindriska pamatne ar simetriskām vai nobīdītām tapām, un tās bieži tiek izmantotas pagrieziena rādītājos. Šādas konstrukcijas trūkums ir tas, ka kolba nav pietiekami droša nostiprināta ietverē.
  • Sofita. Tās ir kompaktas, ar divpusēju cokolu. Tās tiek izmantotas salona apgaismes ķermeņos.
  • Bezcokola. Metāliskā pamatne tiek aizstāta ar plastmasas, un kontaktu vadi tiek atspiesti pret pamatni ārpus kolbas. Tās ir uzticamas un tiek izmantotas gabarītgaismas lukturos un mērinstrumentu paneļa apgaismojumā.

Bojājumi un to cēloņi

Līdzīgi kā vieglo automašīnu kvēlspuldzes, šīs komplektējošās daļas var pārdegt vai sabojāties, notiekot volframa kvēldiega vai ietveres bojājumam. Visbiežāk to izraisa strāvas palielināšanās, ieslēdzot apgaismojumu. Detaļas kalpošanas laiku var saīsināt arī uzstādīšanas procedūras neievērošana.

Tauku vai putekļu klātbūtne uz stikla kolbas izraisa tās plaisāšanu. Tāpēc, veicot komplektējošās daļas nomaiņu, noteikti valkājiet cimdus. Ja jūs nevarat izvairīties no pieskaršanās stiklam, noslaukiet kolbu ar spirta šķīdumu.

Kā noteikt kravas automašīnu kvēlspuldžu bojājumus

Ja, apgaismojumam esot ieslēgtam, gaisma nedeg, tas norāda, ka detaļa ir bojāta. Ņemot vērā to, ka viena un tā pati pazīme var norādīt uz dažādām elektriskās iekārtas kļūmēm, detaļa būtu jādemontē un jāpārbauda. Turklāt jums vajadzētu izmērīt pretestību un salīdzināt iegūtos rezultātus ar pieļaujamām vērtībām, kas norādītas ražotāja katalogā. Ja bojāti ir priekšējo vai aizmugurējo lukturu gaismas avoti, ieteicams ir veikt to nomaiņu pa pāriem: labo un kreiso kopā.

AUTODOC: ērta iepirkšanās tiešsaistē

Kravas automašīnas ekspluatācijas drošība lielā mērā ir atkarīga no pienācīgas apgaismojuma sistēmas darbības. Mūsu interneta veikalā jūs varat iegādāties kvēlspuldzes vien pāris minūtēs. Mēs piedāvājam tikai augstākās kvalitātes izstrādājumus, kas nepieciešami transportlīdzekļa remontam un apkopei. Mūsu pieredzējušie atbalsta dienesta speciālisti labprāt sniegs jums padomu, palīdzēs izvēlēties piemērotu detaļu un veikt pasūtījumu tiešsaistē.