Plus
Izmēģiniet premium kontu
0   preces
#
0,00 €
Lūdzu, pievienojiet preci iepirkumu grozā, lai veiktu pirkumu

Statņi / Stiepņi kravas automašīnām

Izvēlieties savu komerciālo transportlīdzekli
Lai atrastu Statņi / Stiepņi kravas automašīnām vai citiem komerctransporta līdzekļiem un nodrošinātu pilnīgu savietojamību, lūdzu, zemāk izvēlieties modeli.
1
2
3
Papildu informācija
Lēti pasūtīt Statņi / Stiepņi kravas auto
  • Lēti iegādāties Statņi / Stiepņi komerciālajam transportam ar preces atgriešanas tiesībām 200 dienu laikā
    Drošs pasūtījums 200 dienas
  • Kravas auto Statņi / Stiepņi vienmēr ir zemas cenas
    Labākās cenas garantija
Statņi / Stiepņi kravas automašīnām katalogs - izvēlies AUTODOC internetveikalā

Statņi / Stiepņi populārākajām kravas automašīnām

Augstas kvalitātes Statņi / Stiepņi komerciālajam transportam: TOP zīmoli

Vairāk
Statņi / Stiepņi kravas automašīnām: vislabāk pārdotie produkti mūsu katalogā
Šīs ir vispirktākās peces no Statņi / Stiepņi kataloga. Plašs labāko zīmolu produktu klāsts palīdzēs Jums izvēlēties Statņi / Stiepņi par izdevīgu cenu un nodrošinās labāko atbilstību Jūsu kravas automašīnai vai komerciālajam transportlīdzeklim.

Balstiekārtas sviras bukses ir gumijoti metāliskas bukses, kas uzstādītas uz kravas automašīnu aizmugurējās ass. Tās samazina vibrāciju, kas rodas starp kustīgajām savienojumu detaļām. Komplektējošās daļas sastāv no diviem metāliskiem dažāda izmēra ieliktņiem, starp kuriem atrodas elastīgs elements. Tie nodrošina drošu balstiekārtas detaļu savienojumu, ierobežo to kustību vienam pret otru un nodrošina izvairīšanos no berzes skaņas.

Veidi

Pēc elastīgā ieliktņa materiāla:

  • Gumijas. Tās ir elastīgas komplektējošās daļas, kas var mīkstināt pat vieglus triecienus. Tās tiek plaši izmantotas, un tām ir zemas cenas.
  • Poliuretāna. Tie ir izturīgi izstrādājumi ar augstu noturību pret temperatūras svārstībām, mehāniskiem bojājumiem un ķīmiskām vielām. Šādas balstiekārtas sviras bukses ir cietākas nekā gumijas detaļas, tādēļ tās mazāk efektīvi absorbē vieglus triecienus, kas rodas, ekspluatējot kravas automašīnu uz nelīdzenas ceļa virsmas.

Bojājumi un to iemesli

Komplektējošo daļu darbmūžs nav ierobežots ar noteiktu laika periodu. Plānveida apkope, tostarp vizuālā apskate, jāveic ik pēc 50’000 km. Tas ļauj konstatēt pamata problēmas: elastīgā ieliktņa plaisas vai plīsumus, tā atslāņošanos, nedrošu stiprinājumu vai brīvkustību. Šo auto daļu nomaiņas nepieciešamību var izraisīt nepareiza uzstādīšana vai bieža kravas automašīnas ekspluatācija bezceļa apstākļos.

Kā noteikt bojājumus

Līdzīgi kā gadījumā ar vieglo automašīnu balstiekārtas sviras buksēm arī par šo komplektējošo daļu bojājumiem liecina tādas pazīmes kā: klauvējoša skaņa, kas dzirdama pat salonā, čīkstoša skaņa manevrēšanas laikā, nevienmērīgs riepu nodilums. Turklāt transportlīdzeklis zaudē stabilitāti, braucot pa nelīdzenu ceļu. Par mezgla diagnostikas iemeslu var kļūt arī automašīnas virsbūves sasvere. Bieži vien tas ir redzams pat tad, kad kravas automašīna stāv uz vietas.

AUTODOC: ērta iepirkšanās tiešsaistē

Vai jūs vēlaties lēti pasūtīt visu, kas nepieciešams kravas automašīnu remontam un apkopei? Reģistrējieties AUTODOC interneta veikalā. Mūsu katalogā ir plašs pieejamo komplektējošo daļu klāsts. Pateicoties regulārām akcijām, jūs varēsiet iegādāties balstiekārtas sviras bukses, riteņu montāžas detaļas, amortizatorus un daudzas citas komplektējošās daļas pat vēl lētāk. Kļūstiet par AUTODOC klientu jau šodien un veiciet tikai izdevīgus pirkumus tiešsaistē.

loader Lūdzu uzgaidiet...