Plus
Izmēģiniet premium kontu
0   preces
#
0,00 €
Lūdzu, pievienojiet preci iepirkumu grozā, lai veiktu pirkumu

Bremžu diski kravas automašīnām

Izvēlieties savu komerciālo transportlīdzekli
Lai atrastu Bremžu diski kravas automašīnām vai citiem komerctransporta līdzekļiem un nodrošinātu pilnīgu savietojamību, lūdzu, zemāk izvēlieties modeli.
1
2
3
Papildu informācija
Lēti pasūtīt Bremžu diski kravas auto
  • Lēti iegādāties Bremžu diski komerciālajam transportam ar preces atgriešanas tiesībām 200 dienu laikā
    Drošs pasūtījums 200 dienas
Bremžu diski kravas automašīnām katalogs - izvēlies AUTODOC internetveikalā

Bremžu diski populārākajām kravas automašīnām

Augstas kvalitātes Bremžu diski komerciālajam transportam: TOP zīmoli

Vairāk

Bremžu diski kravas automašīnām: vislabāk pārdotie produkti mūsu katalogā

Šīs ir vispirktākās peces no Bremžu diski kataloga. Plašs labāko zīmolu produktu klāsts palīdzēs Jums izvēlēties Bremžu diski par izdevīgu cenu un nodrošinās labāko atbilstību Jūsu kravas automašīnai vai komerciālajam transportlīdzeklim.

Bremžu diski ir kustīgas sistēmas sastāvdaļas, kas ir piestiprinātas pie riteņa rumbas. Šīs komplektējošās daļas ir paredzētas riteņu griešanās palēnināšanai un kravas automašīnas apstādināšanai.

Kravas automašīnu bremžu disku veidi

Pēc materiāla:

  • Čuguna. Tie ir lēti, tiem ir labas berzes īpašības un tie ir izturīgi pret nodilumu. To trūkumi ir lielais svars, uzņēmība pret koroziju un sarozīšanās risks biežas, intensīvas bremzēšanas gadījumā.
  • Nerūsējošā tērauda. Tie ir izturīgi pret temperatūras svārstībām, taču tiem ir vājas berzes īpašības salīdzinājumā ar čuguna diskiem.

Pēc ventilācijas atveru esamības:

  • Viengabala. Tās ir viengabala metāla plāksnes bez gaisa cirkulācijas kanāliem, tādēļ tie ir mazāk efektīvi. Tie ir diezgan izturīgi.
  • Ventilējami. Tās ir divas plāksnes ar dobumiem starp tām siltumatdevei. To trūkumi ir netīrumu iekļūšanas iespējamība, kas kavē dzesēšanu.

Pēc konstrukcijas:

  • Perforēti. Komplektējošās daļas plāksnē ir vienmērīgi izvietoti caururbumi, kas nodrošina efektīvu dzesēšanu un gāzu un sadegšanas produktu izvadīšanu. Šāda veida izstrādājumi ir mazāk izturīgi un pakļauti mehāniskiem bojājumiem.
  • Ar padziļinājumiem. Šādai komplektējošai daļai ir rievas, kuras var izmantot kā nodiluma indikatorus. Kad tās pazūd, detaļa ir jānomaina. Šāda veida komplektējošās daļas ir izturīgas, taču ar zemu dzesēšanas efektivitāti.

Bojājumi un to cēloņi

Galvenais bremžu disku trūkums gan vieglajās automašīnās, gan kravas automašīnās ir abrazīvais nodilums. Komplektējošās daļas kalpošanas laiks ir vidēji 90 000 - 150 000 km nobraukums priekšējai asij, savukārt aizmugurējai asij - 180 000 - 300 000 km nobraukums. Precīzs kalpošanas laiks ir atkarīgs no braukšanas stila un kravas automašīnas ekspluatācijas apstākļiem. Putekļu iekļūšana, pēkšņas temperatūras svārstības var izraisīt deformāciju, nevienmērīgu nodilumu un mehāniskus detaļas bojājumus.

Skrāpējumi var veidoties arī uz detaļas virsmas. Tostarp tas notiek, ja bremžu uzliku vai svešķermeņu fragments iekļūst starpā starp kluci un disku.

Kā noteikt bojājumus

Šīs auto daļas nodilumu komerctransporta līdzekļos norāda tā biezums. Atļauto vērtību var atrast ražotāja katalogā. Ja biezums ir mazāks par norādīto, detaļas turpmāka izmantošana var izraisīt tās bojājumu.

Šīs automašīnu daļas nav ieteicams remontēt; nolietotie diski ir jāaizstāj. Jaunas detaļas ir jāuzstāda pa pāriem uz ass, tādēļ vairums ražotāju piedāvā priekšējo vai aizmugurējo kravas automašīnu bremžu disku komplektus.

Par problēmu novēršanas nepieciešamību liecina tādas pazīmes kā palielināts bremzēšanas ceļš vai transportlīdzekļa vilkšana uz vienu pusi. Turklāt bremzēšanas laikā dzirdama čīkstēšana un citi neierasti trokšņi.

AUTODOC: ērta iepirkšanās tiešsaistē

Kravas automašīnas pastāvīgi tiek pakļautas augstām slodzēm, tādēļ ir nepieciešama uzticamu detaļu uzstādīšana. Jūs varat iegādāties augstākās klases bremžu diskus no uzticamiem ražotājiem mūsu interneta veikalā jebkurā laikā. Mūsu speciālisti vienmēr ir gatavi atbildēt uz jūsu jautājumiem pa tālruni vai tiešsaistes tērzētavā. Jūs būsiet patīkami pārsteigti par mūsu cenām, plašo kataloga preču klāstu, iespēju saņemt bezmaksas piegādi un daudz ko citu.