Plus
Izmēģiniet premium kontu
0   preces
#
0,00 €
Lūdzu, pievienojiet preci iepirkumu grozā, lai veiktu pirkumu

Bremžu trumulis kravas automašīnām

Izvēlieties savu komerciālo transportlīdzekli
Lai atrastu Bremžu trumulis kravas automašīnām vai citiem komerctransporta līdzekļiem un nodrošinātu pilnīgu savietojamību, lūdzu, zemāk izvēlieties modeli.
1
2
3
Papildu informācija
Lēti pasūtīt Bremžu trumulis kravas auto
  • Lēti iegādāties Bremžu trumulis komerciālajam transportam ar preces atgriešanas tiesībām 200 dienu laikā
    Drošs pasūtījums 200 dienas
Bremžu trumulis kravas automašīnām katalogs - izvēlies AUTODOC internetveikalā

Bremžu trumulis populārākajām kravas automašīnām

Augstas kvalitātes Bremžu trumulis komerciālajam transportam: TOP zīmoli

Vairāk

Bremžu trumulis kravas automašīnām: vislabāk pārdotie produkti mūsu katalogā

Šīs ir vispirktākās peces no Bremžu trumulis kataloga. Plašs labāko zīmolu produktu klāsts palīdzēs Jums izvēlēties Bremžu trumulis par izdevīgu cenu un nodrošinās labāko atbilstību Jūsu kravas automašīnai vai komerciālajam transportlīdzeklim.

Kravas automašīnu bremžu trumuļi ir dobi metāliski cilindri, pie kuriem piespiežas bremžu kluči. Tie samazina ātrumu un aptur transportlīdzekli. Šī komplektējošā daļa ir cieši piestiprināta pie riteņa rumbas un rotē kopā ar to. Komplektējošās daļas ir izturīgas, efektīvas, un tām ir vienkāršs dizains.

Kravas automašīnu bremžu trumuļu veidi

Atkarībā no ass:

  • aizmugurējie;
  • priekšējie;
  • universālie.

Kravas automašīnu aizmugurējiem un priekšējiem bremžu trumuļiem ir dažādi izmēri un svars. Parasti aizmugurē tiek uzstādītas platākas komplektējošās daļas, savukārt priekšpusē - šaurākas. Daudzām divasu kravas automašīnām tiek uzstādītas gan priekšējās, gan aizmugurējās komplektējošās daļas ar tiem pašiem parametriem.

Pēc konstrukcijas:

  • Saliktie. Tos veido divas sastāvdaļas: cilindrs un atloks. Tie tiek uzskatīti par izturīgākajiem.
  • Viengabalainie. Tie ir salīdzinoši lēti lietie izstrādājumi.

Pēc materiāla:

  • Alumīnija. Tie ir viegli, labi atvada siltumu un ātri atdziest. Tie ir ļoti izturīgi pret koroziju, tiem ir estētisks izskats, un tie ir salīdzinoši lēti. Var samesties (deformēties), ja pārkarst.
  • Čuguna. Tie ir izturīgi un augstās temperatūrās nenotiek rozīšanās. Tie ilgi atdziest un ir vairāk pakļauti korozijai mitrās vidēs.

Komplektējošām daļām var būt dažādi diametri. Atšķirībā no vieglo automašīnu bremžu trumuļiem, kuriem šī vērtība ir aptuveni 200 mm, kravas automašīnu detaļām šis izmērs var sasniegt un pat pārsniegt 450 mm.

Bojājumi un to iemesli

Komplektējošās daļas tiek izgatavotas no izturīgiem materiāliem, taču mehānisko un temperatūras slodžu dēļ ar laiku tās nolietojas. Parasti to darbmūžs atbilst 100 000 km nobraukumam. Galvenie bojājumi ir iekšējā diametra palielināšanās, kā arī izciļņu, iešķēlumu, plaisu un rūsas parādīšanās. Šādu bojājumu gadījumā detaļas netiek remontētas - tām ir nepieciešama nomaiņa.

Kā noteikt bojājumus

Šo ierīču darbība tieši nosaka drošību; tādēļ nekad nedrīkst ignorēt regulāru mezgla apkopi. Katras apkopes laikā, novērtējiet detaļu stāvokli, izmantojot vairoga skatatveres. Diagnostika ir nepieciešama arī, ja intensīvas bremzēšanas laikā kravas automašīna samazina ātrumu lēnāk nekā parasti. Par elementu bojājumiem liecina arī stūres vibrācija un apgrūtināta kustība atpakaļgaitā.

AUTODOC: ērta iepirkšanās tiešsaistē

Vai jūs vēlētos izdevīgi iegādāties bremžu trumuļus un citas preces kravas automašīnām? Laipni lūdzam AUTODOC! Mūsu katalogā jūs atradīsiet plašu augstas kvalitātes produktu klāstu par pieejamām cenām. Uz vairumu no tām attiecas atlaides, tādējādi palīdzot ietaupīt vēl vairāk. Atvadieties no pārmaksām – veiciet pasūtījumu internetā mūsu interneta veikalā jau tūlīt.