Plus
Izmēģiniet premium kontu
0   preces
#
0,00 €
Lūdzu, pievienojiet preci iepirkumu grozā, lai veiktu pirkumu

Kustības dinamikas regulēšana kravas automašīnām

Izvēlieties savu komerciālo transportlīdzekli
Lai atrastu Kustības dinamikas regulēšana kravas automašīnām vai citiem komerctransporta līdzekļiem un nodrošinātu pilnīgu savietojamību, lūdzu, zemāk izvēlieties modeli.
1
2
3
Papildu informācija
Lēti pasūtīt Kustības dinamikas regulēšana kravas auto
  • Lēti iegādāties Kustības dinamikas regulēšana komerciālajam transportam ar preces atgriešanas tiesībām 200 dienu laikā
    Drošs pasūtījums 200 dienas
Kustības dinamikas regulēšana kravas automašīnām katalogs - izvēlies AUTODOC internetveikalā

Kustības dinamikas regulēšana populārākajām kravas automašīnām

Augstas kvalitātes Kustības dinamikas regulēšana komerciālajam transportam: TOP zīmoli

Vairāk

Kustības dinamikas regulēšana kravas automašīnām: vislabāk pārdotie produkti mūsu katalogā

Šīs ir vispirktākās peces no Kustības dinamikas regulēšana kataloga. Plašs labāko zīmolu produktu klāsts palīdzēs Jums izvēlēties Kustības dinamikas regulēšana par izdevīgu cenu un nodrošinās labāko atbilstību Jūsu kravas automašīnai vai komerciālajam transportlīdzeklim.

Kravas automašīnu riteņu griešanās ātruma devēji ir elementi, kas galvenokārt nosaka bremžu efektivitāti un transportlīdzekļa vadāmību. No ierīces uz ABS sistēmu pārraidītie dati palīdz regulēt bremzēšanas spēku, tādējādi samazinot ceļu satiksmes negadījuma risku.

Transportlīdzekļu riteņu griešanās ātruma devēju veidi

Ražotāji piedāvā gan pasīvās ierīces, kurām nav nepieciešams ārējais strāvas avots, gan aktīvās ierīces, kas ir pievienotas borta ķēdei. Pirmās ir lētas, savukārt otrās ir precīzākas. Aktīvās ierīces mēdz būt divu veidu:

  • Magnetorezistīvās. To būtiskākā priekšrocība ir tas, ka tās var noteikt riteņa ātrumu jau no kustības sākuma.
  • Uz Holla devēju balstītās. Tās ir augsti precīzas.

Vieglajās automašīnās ABS devējs parasti tiek uzstādīts uz katra riteņa. Kravas automašīnās šīs ierīces var tikt uzstādītas arī pa vienai uz katras ass, dzenošā tilta diferenciālī.

Bojājumi un to iemesli

Komplektējošā daļā var sabojāties iekšējā tinuma vai vadu pārrāvuma dēļ korpusa mehāniska bojājuma gadījumā. Bojājumu var izraisīt stiprs trieciens, piemēram, ceļu satiksmes negadījuma rezultātā, vai nevērīgi veicot blakus esošo mezglu remontu. Bojājumus var izraisīt arī intensīvas vibrācijas kravas automašīnas ekspluatācijas laikā. Mitruma iedarbības rezultātā var oksidēties kontakti.

Kā noteikt bojājumus

Parasti zināmu laiku pēc dzinēja iedarbināšanas atbilstošais indikators mērinstrumentu panelī nodziest. Ja tas nenotiek, sazinieties ar tehniskās apkopes staciju, lai veiktu datordiagnostiku. Speciālisti parasti izmēra pretestību un sistēma spriegumu. Lai izvairītos no darbības traucējumiem, ierīces darbība jāpārbauda arī, piemēram, pēc riteņu rumbu gultņu un bremžu kluču nomaiņas. Šīm ierīcēm nav noteikta kalpošanas laika.

AUTODOC: ērta iepirkšanās tiešsaistē

Mūsu interneta veikalā jūs atradīsiet plašu transportlīdzekļu komplektējošo daļu klāstu. Izmantojot mūsu intuitīvo katalogu jūs varat ātri atrast un iegādāties riteņu griešanās ātruma devēju un citas ierīces jūsu kravas automašīnai. Ja, veicot izvēli, jums ir nepieciešama palīdzība, papildu informācija par pašreiz spēkā esošām akcijām vai AUTODOC darba laiku, lūdzu, sazinieties ar kādu mūsu tiešsaistes klientu atbalsta dienesta speciālistu.