Plus
Izmēģiniet premium kontu
0   preces
#
0,00 €
Lūdzu, pievienojiet preci iepirkumu grozā, lai veiktu pirkumu

Bremžu suports / -kronšteins kravas automašīnām

Izvēlieties savu komerciālo transportlīdzekli
Lai atrastu Bremžu suports / -kronšteins kravas automašīnām vai citiem komerctransporta līdzekļiem un nodrošinātu pilnīgu savietojamību, lūdzu, zemāk izvēlieties modeli.
1
2
3
Papildu informācija
Lēti pasūtīt Bremžu suports / -kronšteins kravas auto
  • Lēti iegādāties Bremžu suports / -kronšteins komerciālajam transportam ar preces atgriešanas tiesībām 200 dienu laikā
    Drošs pasūtījums 200 dienas
Bremžu suports / -kronšteins kravas automašīnām katalogs - izvēlies AUTODOC internetveikalā

Bremžu suports / -kronšteins populārākajām kravas automašīnām

Augstas kvalitātes Bremžu suports / -kronšteins komerciālajam transportam: TOP zīmoli

Vairāk

Bremžu suports / -kronšteins kravas automašīnām: vislabāk pārdotie produkti mūsu katalogā

Šīs ir vispirktākās peces no Bremžu suports / -kronšteins kataloga. Plašs labāko zīmolu produktu klāsts palīdzēs Jums izvēlēties Bremžu suports / -kronšteins par izdevīgu cenu un nodrošinās labāko atbilstību Jūsu kravas automašīnai vai komerciālajam transportlīdzeklim.

Bremžu suporta kronšteins ir metāliska detaļa ar vadīklu tapu atverēm, kas piestiprināta grozāmasij un nodrošina pareizu bremžu kluča un diska novietojumu attiecībā vienam pret otru. Jāatzīmē, ka priekšējo un aizmugurējo bremžu suportu kronšteinu remontam var būt nepieciešami dažādi elementi. Daudzi ražotāji piedāvā salīdzinoši lētus remontkomplektus un nodrošina iespēju novērst problēmu bez dārgas visa mezgla nomaiņas. Tie var ietvert starplikas, vadīklu tapas, blīvslēgus, putekļu aizsargus un smēri.

Kad ir pienācis laiks uzstādīt komplektu

Komplektējošās daļas kalpošanas laiks nav ierobežots; tas lielā mērā ir atkarīgs no braukšanas stila un kravas automašīnas ekspluatācijas intensitātes. Bremžu sistēmas elementu atteice var notikt augsto slodžu dēļ, tādēļ tos ir regulāri, vismaz reizi sešos mēnešos jāpārbauda tehniskās apkopes stacijā.

Galvenie darbības traucējumi ir mehāniski bojājumi, atveru defekti, korozijas pēdas, kustīgo daļu ieķīlēšanās. Pazīmes, kas norāda uz neatliekamas tehniskās apkopes nepieciešamību, ietver troksni, pēkšņus triecienus bremzēšanas laikā, ātru bremžu kluču nodilumu, bremzes pedāļa vibrāciju, kad tas tiek nospiests, un kravas automašīnas stabilitātes pazemināšanās pie palēninājuma.

Pazīstami komplektu ražotāji

Augstas kvalitātes izstrādājumi tiek izgatavoti ar zīmolu:

  • Holandiešu zīmols A.B.S.;
  • Spāņu preču zīmes ERT un Autofren Seinsa;
  • Vācu zīmols TRW.
AUTODOC: ērta iepirkšanās tiešsaistē

AUTODOC interneta veikalā jūs varat iegādāties bremžu suporta kronšteina remontkomplektu kravas automašīnām un daudzas citas augstas kvalitātes detaļas. Mūsu kataloga preču cenas noteikti pārsteigs jūs, un regulāras atlaides būs kā bonuss. Kļūstiet par mūsu klientu jau šodien un veiciet patiešām izdevīgus pirkumus tiešsaistē.