Plus
Izmēģiniet premium kontu
0   preces
#
0,00 €
Lūdzu, pievienojiet preci iepirkumu grozā, lai veiktu pirkumu

Bremžu uzlikas kravas automašīnām

Izvēlieties savu komerciālo transportlīdzekli
Lai atrastu Bremžu uzlikas kravas automašīnām vai citiem komerctransporta līdzekļiem un nodrošinātu pilnīgu savietojamību, lūdzu, zemāk izvēlieties modeli.
1
2
3
Papildu informācija
Lēti pasūtīt Bremžu uzlikas kravas auto
  • Lēti iegādāties Bremžu uzlikas komerciālajam transportam ar preces atgriešanas tiesībām 200 dienu laikā
    Drošs pasūtījums 200 dienas
Bremžu uzlikas kravas automašīnām katalogs - izvēlies AUTODOC internetveikalā

Bremžu uzlikas populārākajām kravas automašīnām

Augstas kvalitātes Bremžu uzlikas komerciālajam transportam: TOP zīmoli

Vairāk

Bremžu uzlikas kravas automašīnām: vislabāk pārdotie produkti mūsu katalogā

Šīs ir vispirktākās peces no Bremžu uzlikas kataloga. Plašs labāko zīmolu produktu klāsts palīdzēs Jums izvēlēties Bremžu uzlikas par izdevīgu cenu un nodrošinās labāko atbilstību Jūsu kravas automašīnai vai komerciālajam transportlīdzeklim.

Trumuļa bremžu kluči ir lokveidīgas kravas automašīnu detaļas, kas ir aprīkotas ar bremžu uzlikām. Kad pedālis ir nospiests uz leju, tie tiek piespiesti pie trumuļa sieniņām un nodrošina transportlīdzekļa palēnināšanos.

Veidi

Ražotāju katalogos ir izstrādājumi ar šādiem galvenajiem raksturlielumiem:

  • Uzstādīšanas ass. Pieejami ir priekšējie un aizmugurējie trumuļa bremžu kluči.
  • Cilindru skaits sistēmā. Izstrādājumus var darbināt viens vai divi cilindri. Otrajā gadījumā bremzēšana ir efektīvāka.
  • Izmēri. Tie ir atkarīgi no kravas automašīnas markas un modeļa.
  • Stiprinājuma veids. Interneta veikalā jūs varat atrast komplektējošās daļas, kas ir piestiprināta ar skrūvēm vai kniedēm. Atšķirībā no vieglo automašīnu trumuļa bremžu klučiem, kas galvenokārt ir līmētas, komplektējošās daļas ar iepriekš minētiem stiprinājumiem ir izturīgākas.

Bojājumi un to iemesli

Vidējais nomaiņas biežums ir 100 000 km nobraukums vai 5 gadi. Komplektējošās daļas var deformēties vai nobrāzties. Deformācija bieži rodas dēļ svešķermeņa iekļūšanas atstarpē starp trumuli un kluci, savukārt nobrāšanās - dabīgā nolietojuma dēļ.

Kā noteikt bojājumus

Par komplektējošo daļu bojājumiem liecina pasliktināta bremzēšanās un čīkstoša skaņa, paaugstināts degvielas patēriņš, palielināts bremzēšanas ceļš un pedāļa gājiens. Nodiluma pakāpi var noteikt pēc biezuma, ko mēra caur speciālu caurumu vairogā. Ja komplektējošās daļas kalpošanas laiks ir beidzies, jums vajadzētu nekavējoties iegādāties trumuļa bremžu klučus un pēc tam sazināties ar tehniskās apkopes stacijas speciālistiem, lai tie kravas automašīnai uzstādīti šīs detaļas.

Transportlīdzekļa ekspluatācija ar bojātiem elementiem ir aizliegta. Jaunas detaļas ir jāuzstāda komplektā uz ass. Pēc uzstādīšanas izvairieties no straujas un ilgstošas bremzēšanas līdz vairāku simtu kilometru nobraukumam.

AUTODOC: ērta iepirkšanās tiešsaistē

Mūsu interneta veikalā jūs varat iegādāties augstas kvalitātes kravas automašīnu detaļas par pieejamām cenām. Turklāt mēs bieži rīkojam akcijas, kas padara daudzas preces pat vēl lētākas. Sāciet taupīt jau šodien – veiciet pasūtījumu AUTODOC vietnē vai izmantojot mobilo lietotni.