Plus
Izmēģiniet premium kontu
0   preces
#
0,00 €
Lūdzu, pievienojiet preci iepirkumu grozā, lai veiktu pirkumu

Bremžu vārpsta / -komplektējošās daļas kravas automašīnām

Izvēlieties savu komerciālo transportlīdzekli
Lai atrastu Bremžu vārpsta / -komplektējošās daļas kravas automašīnām vai citiem komerctransporta līdzekļiem un nodrošinātu pilnīgu savietojamību, lūdzu, zemāk izvēlieties modeli.
1
2
3
Papildu informācija
Lēti pasūtīt Bremžu vārpsta / -komplektējošās daļas kravas auto
  • Lēti iegādāties Bremžu vārpsta / -komplektējošās daļas komerciālajam transportam ar preces atgriešanas tiesībām 200 dienu laikā
    Drošs pasūtījums 200 dienas
Bremžu vārpsta / -komplektējošās daļas kravas automašīnām katalogs - izvēlies AUTODOC internetveikalā

Bremžu vārpsta / -komplektējošās daļas populārākajām kravas automašīnām

Augstas kvalitātes Bremžu vārpsta / -komplektējošās daļas komerciālajam transportam: TOP zīmoli

Vairāk

Bremžu vārpsta / -komplektējošās daļas kravas automašīnām: vislabāk pārdotie produkti mūsu katalogā

Šīs ir vispirktākās peces no Bremžu vārpsta / -komplektējošās daļas kataloga. Plašs labāko zīmolu produktu klāsts palīdzēs Jums izvēlēties Bremžu vārpsta / -komplektējošās daļas par izdevīgu cenu un nodrošinās labāko atbilstību Jūsu kravas automašīnai vai komerciālajam transportlīdzeklim.

Kravas automašīnu bremžu sadales vārpstas ir trumuļu bremžu mehānismu komplektējošās daļas, kas novada griezes momentu no pneimatiskā cilindra uz bremžu izciļņiem. Tie ir paredzēti vienlaicīgai bremžu kluču izvēršanai. No vienas puses, detaļai ir zobveida daļa savienojumam ar regulēšanas sviru, no otras - S-veida izcilnis. Vārpstas pagriešana spiež bremžu klučus pret trumuli, tādējādi samazinot ātrumu un apstādinot transportlīdzekli.

Kravas automašīnu bremžu sadales vārpstu veidi

Pēc ass:

  • priekšējās;
  • aizmugurējās.

Pēc uzstādīšanas puses:

  • labās;
  • kreisās.

Ierīces ir izgatavotas no izturīga oglekļa tērauda. Izstrādājumu darba virsma parasti tiek pakļauta induktīvai rūdīšanai.

Bojājumi un to iemesli

Braukšanas laikā kravas automašīnu labās un kreisās bremzes sadales vārpstas vienmērīgi tiek pakļautas lielām slodzēm, tādēļ tās ir pakļautas nodilumam un mehāniskiem bojājumiem. Var gadīties arī vārpstas balstrēdžu un rievsavienojuma detaļu bojājumi, kā arī loku izvēršanas izciļņa bukšu detaļu ieķīlēšanās un korozijas pēdas. Šādus bojājumus bieži izraisa abrazīvu daļiņu un mitruma iekļūšana mezglā.

Kā noteikt bojājumus

Ierīce ir kravas automašīnu bremžu sistēmas daļa un nodrošina drošu transportlīdzekļa darbību, tādēļ diagnostika un nomaiņa jāveic tehniskās apkopes stacijā. Detaļām nav noteikts darbmūžs, taču tām ir nepieciešama regulāra apkope. Parasti detaļas vizuāli apskata, nomainot bremžu klučus. Vienlaikus detaļas ir jāieeļļo brīvai rotācijai kronšteinā. Sistēmas darbības traucējumu gadījumā var būt nepieciešama ārpuskārtas diagnostika, jo īpaši, ja bremzēšana turpinās arī pēc pedāļa atbrīvošanas.

AUTODOC: ērta iepirkšanās tiešsaistē

Vai jūs meklējat interneta veikalu ar izdevīgām rezerves daļu cenām kravas automašīnu remontam un apkopei? Reģistrējieties AUTODOC vietnē. Šeit jūs varat iegādāties bremžu sadales vārpstas, diskus, trumuļus un daudzas citas detaļas par zemām cenām. Turklāt mēs regulāri rīkojam akcijas un sniedzam iespēju saņemt bezmaksas piegādi. Aizmirsta par pārmaksāšanu - izvēlieties rezerves daļas mūsu katalogā un veiciet tiešsaistes pasūtījumu jau šodien.