Plus
Izmēģiniet premium kontu
0   preces
#
0,00 €
Lūdzu, pievienojiet preci iepirkumu grozā, lai veiktu pirkumu

Piederumi, Trumuļu bremžu mehānisms kravas automašīnām

Izvēlieties savu komerciālo transportlīdzekli
Lai atrastu Piederumi, Trumuļu bremžu mehānisms kravas automašīnām vai citiem komerctransporta līdzekļiem un nodrošinātu pilnīgu savietojamību, lūdzu, zemāk izvēlieties modeli.
1
2
3
Papildu informācija
Lēti pasūtīt Piederumi, Trumuļu bremžu mehānisms kravas auto
 • Lēti iegādāties Piederumi, Trumuļu bremžu mehānisms komerciālajam transportam ar preces atgriešanas tiesībām 200 dienu laikā
  Drošs pasūtījums 200 dienas
Piederumi, Trumuļu bremžu mehānisms kravas automašīnām katalogs - izvēlies AUTODOC internetveikalā

Piederumi, Trumuļu bremžu mehānisms populārākajām kravas automašīnām

Augstas kvalitātes Piederumi, Trumuļu bremžu mehānisms komerciālajam transportam: TOP zīmoli

Vairāk

Piederumi, Trumuļu bremžu mehānisms kravas automašīnām: vislabāk pārdotie produkti mūsu katalogā

Šīs ir vispirktākās peces no Piederumi, Trumuļu bremžu mehānisms kataloga. Plašs labāko zīmolu produktu klāsts palīdzēs Jums izvēlēties Piederumi, Trumuļu bremžu mehānisms par izdevīgu cenu un nodrošinās labāko atbilstību Jūsu kravas automašīnai vai komerciālajam transportlīdzeklim.

Trumuļu bremzes ir viens no noslogotākajiem kravas automašīnas mezgliem un tām ir nepieciešama regulāra apkope un savlaicīga bojāto vai nolietotu detaļu nomaiņa. Ātram un vienkāršam sistēmas remontam ražotāji piedāvā atsevišķas auto daļas, kā arī trumuļu bremžu kluču remontkomplektus. Komplekti var ietvert enkurtapas un paplāksnes, rullīšus un to stiprinājumus, atbalstgredzenus. Turklāt pārdošanā ir pieejamas berzes uzlikas, atgriezējatsperes, bukses, blīvslēgi, stiprinājumi un citas detaļas.

Kad ir pienācis laiks uzstādīt komplektu

Kā likums, jaunas komplektējošās daļas tiek nomainītas reizi piecos gados, kārtējās apkopes laikā. Atkarībā no klimatiskajiem apstākļiem un braukšanas stila, komerctransporta līdzekļa elementu kalpošanas laiks var sasniegt 50 un pat 100 tūkstošu km nobraukumu.

Tostarp trumuļu bremžu kluču remontkomplekts būs nepieciešams, ja uzlikas ir nodilušas, atgriezējatsperes ir deformētas vai sarūsējušas. Pastāv vairākas bojāta mehānisma pazīmes:

 • bremžu pedāļa raustīšanās un vibrācija, veicot palēninājumu;
 • šņirkstoņas troksnis no mezgla;
 • pedālis kļūst mīksts;
 • bremzēšanas laikā kravas automašīna velk uz vienu pusi.

Remontkomplektu izmantošana ļauj novērst nepareizu montāžu un ietaupīt laiku. Katalogos jūs varat atrast aizmugurējo un priekšējo kravas automašīnas trumuļu bremžu kluču remontkomplektus. Tajos ietilpst viss nepieciešamais šo automašīnu detaļu remontam uz konkrētas ass.

Pazīstami komplektu ražotāji

Uzticamas detaļas tiek ražotas šādos zīmolos:

 • ATE;
 • Delphi;
 • Bosch;
 • Mapco;
 • SAF

AUTODOC: ērta iepirkšanās tiešsaistē

Mūsu interneta veikalā jūs varat iegādāties trumuļu bremžu kluču remontkomplektus un daudzas citas kravas automašīnu detaļas ar labvēlīgiem nosacījumiem un bez raizēm. Mēs piedāvājam tikai kvalitatīvas preces no uzticamiem ražotājiem. Ērts katalogs ir jūsu rīcībā: dažu minūšu laikā jums izdosies izvēlēties preces, kas atbilst konkrētās markas un modeļa transportlīdzeklim. Mūsu cenas runā pašas par sevi: jebkura detaļa ir samērā lēta . Turklāt dažām detaļām tik piemērotas akcijas, kas ļauj ietaupīt naudu. Kļūstiet par AUTODOC klientu jau šodien un veiciet tikai veiksmīgus pirkumus tiešsaistē.